Ankara Bartın Inkum Nasıl Gidilir?

İnkuma gidebilmeniz için önce Bartın’a ulaşmanız gerekmektedir. Bartın Kara yolu üzerinden 4.çevreyolu kavşağı üzerinden 2. çıkıştan ayrılın ve yolu takip edin… Bartın-İnkumu Arası Uzaklık-Süre : 12,2 km (yaklaşık 19 dakika) sürmektedir.
Ankara Inkum nasıl gidilir? Bartın il merkezindeki Otogardan kalkan minibüs, belediye ve taksi seçenekleriyle Bartın’dan İnkumu plajına on dakikada ulaşabilirsiniz. Ankara İnkumu arası yaklaşık 290 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 3 saat 30 Dakika kadar sürmektedir.

Ankaradan Bartın hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan Bartın’a Ulaşım

Ankara’dan özel aracı ile Bartın’a gelmek isteyen tatilciler, Anadolu Otoyolu/O-4 ve D750 üzerinden ulaşım sağlayabilirler. Bu rota üzerinde ücretli geçişler bulunmaktadır. Araba yolculuğunuz ise yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir.

İnkumu nasıl bir yer?

İnkumu plajı, çok uzun bir sınıra sahip olan plaj olmak üzere Karadeniz bölgesinin en ünlü ve en güzel plajları arasında yer almaktadır. Bu harika plajı toplamda yaklaşık olarak üç kilometre sahil uzunluğuna sahiptir. Yaz sezonunda geldiğinde yani haziran, temmuz ve ağustos aylarında en kalabalık dönem yaşanmaktadır.

Bartın’a nasıl gidebiliriz?

Bartın’a ulaşım için en çok tercih edilen yöntem kara yolu ile ulaşım seçeneği olsa da demiryolu, denizyolu ve havayolu ile ulaşım alternatifi de bulunmaktadır. Uluslararası liman statüsüne sahip Bartın Limanı aynı zamanda yolcu giriş çıkışının sağlandığı noktalar arasında yer almaktadır.

You might be interested:  Ankara Istanbul Kaç Km Ne Kadar Yakar?

Ankara ile Bartın arası kaç saat?

Ankara – Bartın arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Bartın arası toplam 291 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Ankara Bartın Kaç Lira?

En Ucuz Ankara – Bartın Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Metro Turizm 80,00 TL 3 Saat 40 Dakika
Efe Tur 99,00 TL 3 Saat 32 Dakika
Kale Seyahat 99,00 TL 3 Saat 42 Dakika
Efe Tur Özemniyet Turizm 99,00 TL 3 Saat 30 Dakika

Bartın İnkumu deniz nasıl?

Inkumu sahili upuzun sahili ile güzel bir yerdir.Oteller,pansiyonlar,karavan da kalabilirsiniz.Dikkatli yüzmek gerekir. Rip dalgasi ve acik deniz oldugu icin fazla acilmamak gerekir. Güzel bir yerdi.

Bartın inkumu plajı açık mı?

İnkumu plajı yıl boyunca açıktır ancak yüzmek için uygun sezon Haziran-Temmuz-Ağustos ve Eylül aylarıdır. İnkumu plajı’nda yeşil ve kırmızı bayrak uygulaması yapılmaktadır.

İnkumu yasak mı?

İlde yaşanan sel nedeniyle deniz suyu kalitesinin olumsuz yönde etkilenebileceği ifade edilen açıklamada, halk sağlığının korunması, bulaşıcı hastalıkların ve salgınların önlenmesi amacıyla İnkumu, Tarla Ağzı ve Gömü Plajı’nda tedbiren 2-3-4 Temmuz tarihlerinde 3 gün süreyle denize girmenin yasaklandığı aktarıldı.

Bartın nasıl bir şehir?

doğal güzellikleri eşşiz, plajları harika, ormanları sık ve yemyeşil tabiatın tüm cömertliğini sergilediği oldukça hoş yerlerden birisidir. büyükşehirden gelenlere cennet gibi gelir, doğallık içinde huzuru bulma hissi yaşarlar, zaman daha bir yavaş akar sanki, daha bir tembel.

Bartın Ankara arası kaç km?

Ankara Bartın Arası Kaç Kilometre? Ankara ile Bartın arası mesafe özel araçla Anadolu Otoyolu/O-4 ve D750 üzerinden gidildiğinde 285,7 km olacaktır.

Bartın Ankara otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Bartın – Ankara otobüs bileti 69,00 TL’dir.

You might be interested:  Ankara Hangi Yılda Başkent Oldu?

Inkum sahili nerede?

Bartın ilimizde bulunan İnkumu Plajı, Bartın ili merkezine on beş kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Batı Karadeniz bölümünde bulunan İnkumu Plajı, Plajının uzunluğu ile Karadeniz Bölgesinin en uzun plajı konumundadır.

Inkumu nerede?

Bartın Belediyesine bağlı bir sahil semtdir. İnkumu plajıyla ünlüdür. İnkumunda bir Jandarma Karakolu, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Tesisleri, birçok otel, restoran, pansiyon, kafe ve market bulunmaktadır.

Inkum sahili kaç km?

İnkumu Plajı 2.5 kilometre uzunluğunda yeşilin ve mavinin buluştuğu Karadeniz’de saklı kalmış bir cennet bölgesidir.

Bartın Ankara arası arabayla kaç saat?

Ankara Bartın arası yolculuk özel araçla Anadolu Otoyolu/O-4 ve D750 üzerinden yapıldığında 3 saat 27 dakika sürecektir. Her iki şehir arası yolculuk bir diğer güzergâh olan Ankara Bolu Yolu/D750 ve D750 üzerinden yapıldığında bu süre 3 saat 43 dakikayı bulacaktır.

Ankara Amasra arası yol nasıl?

Ankara – Amasra arası yaklaşık 310 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 20 dakika kadar sürmektedir. Ankara’dan ulaşım 2 farklı güzergah üzerinden gerçekleşebilmektedir. 1. yol güzergahı, Gerede-Karabük-Safranbolu-Bartın diğer yol güzergahı ise Gerede-Yeniçağa-Mengen-Devrek-Çaycuma-Bartın’dır.

Ankara Bartın arası kaç km?

Ankara – Bartın arası karayolu ile 283 km’dir.

Ankara Bartın Amasra arası kaç kilometre?

Amasra, Bartın – Ankara Arası Mesafe ve Yol Tarifi

Amasra, Bartın ile Ankara arasındaki en doğru yol tarifi. 307 Km. 3 saat 43 dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published.