Ankara Başkent Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar 2021?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Başkent Hastanesinden Alınan Fahiş Muayene Ücreti. 13.09.2021 tarihinde annemin ortopedi ve travmatoloji bölümünde gerçekleşmiş olan muayenesinden 526 TL ve MR işleminden 290 TL ücret alındı. T. C.

Prof muayene ücreti ne kadar?

Profesör: 400 TL ile 500 TL arasında olmaktadır.

Başkent Üniversitesi Hastanesi Ankara SGK anlaşması var mı?

Hastanemizde, sağlık güvencesi SGK (Bağ-kur, T.C Emekli Sandığı, SSK), Özel Sigorta, MLV, Yeşil-Kart (sevk dahilinde) ve Resmi Kurum (657 no’lu Yasaya tabi devlet memurları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları) olan hastalara hizmet verilmektedir. Hastanenize başvurmadan önce randevu almak gerekiyor mu?

Başkent Üniversitesi Özel mi devlet mi?

Başkent Üniversitesi, 13 Ocak 1994 tarihinde Ankara’da Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Vakfı ile Haberal Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Üniversite hastanelerinde ücret ödeniyor mu?

DEVLET hastaneleri ve devlete ait üniversite hastanelerinde yatak ücreti hariç hiçbir şekilde ilave ücret alınmıyor. Tek bir istisna hariç. Şayet üniversitelerde mesai saatleri dışında bir profesöre veya doçente muayene olmak isterseniz “öğretim üyesi farkı” adı altında ilave ücret ödersiniz.

You might be interested:  Ankara Meşrutiyet Caddesi Nerede?

Profesör farkı ne kadar?

SGK da profesör ve doçentlerdeki hasta birikimini önlemek amacıyla tedavi ücretlerinden fark almaya karar verdi. Tam gün yasasının ardından kaldırılan fark ücreti yeniden geliyor. Buna göre doçentler için 60 TL, profesörler için 100 TL fark ücreti istenecek.

Hasta muayene ücreti ne kadar?

Hastane Muayene Ücreti Sorgulama Devlet hastanelerinde sigortasız muayene ücretleri, muayene olunacak bölüme göre değişiklik göstermektedir. Sigortası olmayan kişiler devlet hastanelerinde en az 30 TL, en fazla ise 50 TL olacak şekilde ücretlerini ödeyip muayene olabilirler.

Özel hastane SGK farkı ne kadar?

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı hastaneye muayene için giden sigortalı 15 lira katkı payı ödüyor. Devlette muayene başına alınan katkı payı 5 lira. Özel hastaneler ayrıca SGK’nın ödediği tedavi ücretinin yüzde 200’ü kadar fark ücreti de talep edebiliyor.

Başkent Hastanesi hangi sigorta şirketleri?

 • Ana Sigorta TSS.
 • Anadolu Sigorta TSS.
 • Aveon Sigorta (Yurt Dışı) TSS.
 • Axa Sigorta A.Ş. TSS.
 • Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik TSS.
 • Doğa Sigorta TSS.
 • Ethica Sigorta TSS.
 • Generali Sigorta TSS.
 • Başkent Hastanesi hafta sonu açık mı?

  Hastanemizin çalışma saatleri hafta içi saat 08:00 – 17:00, Cumartesi 08:00-17:00 arasındadır. Serviste yatan hastalarımız için ziyaret saatleri gündüz 13:00-14:00 arası, akşam 18:30-19:30 saatleri arasındadır.

  Başkent Hastanesi cumartesi açık mı?

  Hasta Hakları Birimine her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi; mail, telefon, faks yoluyla iletebilirsiniz. A Blok giriş katta yer alan ofisimiz, hafta içi: 8.00-17.00, Cumartesi 8.00-13.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Ankara Başkent Hastanesi sahibi kim?

  Mehmet HABERAL’dır.

  Muayene ücreti nasıl öğrenilir?

  SGK Sosyal Güvenlik Kurumu 4A (SSK), 4B (Bağkur), 4C (Emekli Sandığı) muayene ve ilaç katılım payı sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden TC Kimlik Numaranız ve e-Devlet şifreniz ile giriş yaparak kolaylıkla online sorgulayabilirsiniz.

  You might be interested:  Ankara Çubuk Köylü Pazarı Hangi Gün?

  Mesai dışı öğretim üyesi muayenesi ücreti ne kadar?

  Mesai Dışı Muayene Ücretlerimiz 80 TL ile 215 TL arasındadır.

  Ankara Hacettepe Üniversitesi hastanesi özel mi?

  Hacettepe Üniversitesi JCI standartlarında sağlık hizmeti veren Türkiye’deki ilk kamu kuruluşudur.

  Mesai dışı öğretim üyesi muayenesi ücreti ne kadar?

  Mesai Dışı Muayene Ücretlerimiz 80 TL ile 215 TL arasındadır.

  Özel öğretim üyesi muayene randevusu ücretli mi?

  Mesai dışı Muayene Başvuru

  Randevu günü ilgili anabilim dalı polikliniğindeki vezneye Mesai dışı saatlerde öğretim üyesi muayenesi için ücret yatırmanız gereklidir.

  Hastane muayene ücreti nasıl öğrenilir?

  Türkiye’de SGK tarafından muayene ücreti sorgulama hizmeti mevcuttur. Muayene ücreti sorgulama işlemi için ilk olarak E-Devlet sisteminin internet sitesini tıklamanız gerekmektedir. E-Devlet sistemine T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, muayene ücreti sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

  Bursa şehir hastanesi muayene ücreti ne kadar?

  Vatandaşlarımızın diğer kamu hastanelerinden farklı hiçbir ücret ödemediği hastanelerdir. Şehir Hastanesi kamu hastanesidir ve ücretsizdir” dedi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.