Ankara Başkent Market Nerede?

Başkent Market projesi hakkında merak edilenler… Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilk ‘ Başkent Market ’i Etimesgut ilçesinde açtı. Ankara’da üretim yapan kadın kooperatifleri ve birliklerinin ürünlerinin satıldığı marketlerle yerel üreticinin desteklenmesi amaçlanıyor.

Ankara’da Başkent marketler nerelerde var?

Başkent Marketler

 • BATIKENT BAŞKENT MARKET ŞUBESİ Başkent Bulvarı Kentkoop.
 • GİMAT BAŞKENT MARKET. Anadolu Bulvarı No: 13 Macunköy Yenimahalle ANKARA.
 • MAMAK BAŞKENT MARKET. Şafaktepe Mahallesi Mamak Caddesi No:59/B.
 • ASKİ BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • KIZILAY BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • ETİMESGUT BAŞKENT MARKET ŞUBESİ
 • Başkent market nedir?

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın önemli projeleri arasında saydığı “Başkent Market” hayata geçti. Ankara Halk Ekmek bünyesinde ilki Etimesgut’ta açılan marketin ürünleri Ankara’da üretim yapan kadın kooperatifleri ve birliklerden sağlanıyor.

  Ankara Halk Ekmek nerelerde var?

  Başkent Marketler

 • GÖKKUŞAĞI FABRİKA SATIŞ YERİ İnönü Mahallesi Milli Kütüphane Yanı No: C-R-G Çankaya ANKARA.
 • BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FABRİKA SATIŞ YERİ Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No : 5/1 Yenimahalle ANKARA.
 • MİTHATPAŞA FABRİKA SATIŞ YERİ
 • ASKİ FABRİKA SATIŞ YERİ
 • DIŞKAPI FABRİKA SATIŞ YERİ
 • You might be interested:  Ankara Millet Bahçesi Nerede Yol Tarifi?

  Başkent kart nerelerde kullanılır?

  Başkent Kart Nerelerde Geçerlidir? Online veya POS cihazı bulunan bütün işyerlerinden alışveriş yapabilir, ilgili kurumlardan fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ulaşım araçlarında kullanabilirsiniz.

  Başkent markette kıymanın kilosu ne kadar?

  Dana kıyma 42,90, 5 litre süt 22 lira

  Sözcü’nün haberine göre; dana kıymanın kilosu zincir marketlerde 44 TL ile 69 TL arasında, Başkent Market’te ise 42.90 lira. Sütün litresi zincir marketlerde 7 TL civarında satışa sunulurken, Başkent Market’te 3 litresi 13.5 lira, 5 litresi de 22 liraya satılıyor.

  Başkent Market kime ait?

  ANKARA – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın seçim vaatleri arasında yer alan “Başkent Market” hayata geçti. Ankara Halk Ekmek bünyesinde ilki Etimesgut ilçesinde açılan marketin ürünleri Ankara’da üretim yapan kadın kooperatifleri ve birliklerden sağlanıyor.

  Halk Ekmek kaç para 2022?

  01.07.2022 tarihi itibarıyla zamlı ekmek fiyatları: 210 Gr ekmek fiyatı: 4.00 TL. Sofra ekmek fiyatı: 4.00 TL. 7X65 Gr Sandviç ekmek fiyatı: 12.00 TL.

  Ankara Halk Ekmek hangi günler açık?

  Çalışma Saatleri

  HAFTA İÇİ CUMARTESİ
  GÖKKUŞAĞI 07:00-18:30 07:00-18:30
  GİMAT 07:00-22:00 07:00-22:00
  ŞAFAKTEPE 08:00-20:00 09:00-18:00
  ABB 07:00-17:00 KAPALI

  Ankarada kaç tane Halk Ekmek büfesi var?

  Ankara Halk Ekmek Fabrikası bünyesinde; 6 adet Başkent Market Şubesi, 5 adet Fabrika satış mağazası ve 3 adet Başkent Büfe ile şehir genelinde yaklaşık 421 ekmek satış büfesi yer almaktadır.

  Başkent Kart A101 de geçerli mi?

  Başkent Kart A101’de Geçerli Mi

  Başkent kart A101 dahil bir çok markette geçerlidir. Gıda alışverişi için Başkent kartınızı A101 mağazalarında kullanabilirsiniz.

  Başkent Kart nakit çekilir mi?

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yurtdışında da Başkent Kart’ı kullanabilecekler. ATM lerden nakit para çekim işlemi oluyor mu? Evet yapılabiliyor.

  You might be interested:  Ankara Il Emniyet Müdür Yardımcısı Kim?

  Başkent Kart GIDA parası ne zaman yatar?

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ihtiyaç sahiplerine 100 lirası et olmak üzere toplam 600 lira Ramazan desteğinde bulunacak. Nisan ayının ilk 10 günü içinde 500’er lira, 24 Nisan’a kadar da et parası ihtiyaç sahiplerine önceden dağıtılan ‘Başkent Kart’a yatırılacak.

  Ankara Halk Ekmek fiyatı ne kadar?

  Ankara Halk Ekmek’in ürettiği 250 gram ekmeğin perakende satış fiyatı, 2 Mart 2022 tarihi itibârıyla kâr elde etmeksizin ve maliyetine 2 TL olarak belirlenmiştir. Yeni uygulama, Etimesgut Halk Ekmek ile eş zamanlı olarak başlayacaktır.’

  Halk Ekmek fiyatı ne kadar?

  İSTANBUL YENİ HALK EKMEK FİYAT LİSTESİ 2022

  Halk Ekmek, İstanbullulara ucuz ekmek sağlamak için ürettiği 250 gramlık ekmeğin yeni fiyatının 2.00 TL olduğunu açıkladı.

  Ankara Halk Ekmek Büfe başvurusu nasıl yapılır?

  EKMEK BÜFESİ MÜRACAAT ŞARTLARI VE BÜFELER 1- 24 Ocak 2022- 04 Şubat 2022 tarihleri arasında şahsen Evrak Şefliğince alınacaktır. 2- Müracaatlar ikametgah adresine göre alınacaktır. 3– Bir aileden sadece bir kişi müracaat edebilecektir.

  Halk Ekmek Kartı Nasıl Alınır Ankara?

  Ankara’da ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Yaşam Merkezlerine ya da Kadın Lokallerine giderek, burada Başkent Kart ve Halk Ekmek başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.