Ankara Belek Nasıl Gidilir?

Ankara’dan Antalya Belek nasıl gidilir? Ankara ‘ dan Belek ‘e ulaşım sağlamak için; şehirler arası yolculuk hizmeti veren otobüs firmalarını ya da uçak ile ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ankara – Antalya arası uçak yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir.

Ankara Belek arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Belek arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 57 dakika sürmektedir. Ankara – Belek arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Belek otobüsleri nereden kalkıyor?

Yapmanız gereken tek şey, Antalya Terminali’nden yarım saatte bir kalkan şehir içi hatları kullanmak. Minibüsle yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla otelinize varabilirsiniz. Otobüs ile yaklaşık 11 saat süren Belek yolculuğunu, hava yolu ile sadece 1 saat 15 dakikaya düşürmek de mümkün.

Serikten Beleğe nasıl gidilir?

Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan ücretli Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. 600 numaralı otobüsleri de havalimanından bulabilirsiniz. Serik otogarına geldiğinizde ise Belek ‘ e yine otogar servisleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

You might be interested:  Kim Milyoner Olmak Ister Ankara Sorusu?

Havaalanından Beleğe nasıl gidilir?

Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan ücretli Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. 600 numaralı otobüsleri de havalimanından bulabilirsiniz. Serik otogarına geldiğinizde ise Belek’e yine otogar servisleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

Ankara antalya otobüs bileti kac tl?

En ucuz Ankara – Antalya otobüs bileti 220,00 TL’dir.

Ankara’dan Antalya’ya otobüs bileti kaç para?

En Çok Tercih Edilen Ankara – Antalya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Ankara Antalya Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Başkent Turizm 170 TL 8 sa
Güney Akdeniz 170 TL 8 sa
Şanal Kırşehir Seyahat 170 TL 8 sa
Öz Nuhoğlu Turizm 170 TL 8 sa

Antalya Belek otobüs var mı?

Antalya Belek Arası Otobüs Fiyatları, Antalya’dan Belek’e otobüs bulunmamaktadır. Belek Düden Şelalesi arası kaç km; Düden Şelalesi Belek 29 km olup 40-45 dakika sürmektedir. Belek Manavgat arası ne kadar; Manavgat Belek arası 45,8 km uzaklıkta ve 45 dakika sürmektedir.

Antalya Belek otobüs kaç saat?

Antalya – Belek arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Antalya – Belek arası otobüs yolculuğu ortalama 13sa 50dk sürmektedir.

Antalya Belek nasil gidilir?

Havalimanından hareket eden 600 numaralı belediye otobüsü, HAVAŞ servisi ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçtikten sonra otogardan her yarım saatte bir hareket eden Belek minibüsleriyle Belek’e toplu ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz.

Antalya Serik ne kadar?

Antalya – Serik Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 80,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Lüks Erova Turizm
Antalya – Serik Kaç Saat? 22 Dakika
En Çok Sefer Yapan Firma Lüks Erova Turizm
Ortalama Fiyat 80,00 TL

Serik arabaları nereden kalkıyor?

Antalya Otogarı’ndan her saat başı hareket eden Serik minibüsleriyle ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir.

You might be interested:  Ankara Demirspor Hangi Ligde?

Antalya Belek arası kaç kilometredir?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Havaalanı ile Belek arası kaç km?

Belek ile havalimanı arası mesafe kaç km? Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek’e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Antalya Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Ankara Serik arası otobüsle kaç saat?

Ankara – serik arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Antalya Belek arası kaç kilometredir?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Antalya Serik Belek arasi kac km?

Antalya Serik ile Belek Serik arası kaç km yaklaşık olarak toplam 9 Kilometre mesafededir. Antalya Serik Belek Serik arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 12 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 05:02 olacaktır.

Ankara Antalya uçak bileti ne kadar?

Ankara ✈ Antalya Uçuş Bilgileri

You might be interested:  Ankara Tatvan Tren Seferleri Ne Zaman Başlayacak?
Ort. Uçuş Süresi 1sa 10dk
Varış Antalya
Kalkış Ankara
Uçuş Fiyatı 643,99TL
Hava Yolları Pegasus, Anadolujet

Leave a Reply

Your email address will not be published.