Ankara Bilim Koleji Kimin?

Ankara Kolej ler arasında yer alana Türkiye’nin en iyi eğitim kampüsü ödülüne sahip Anka Bilim Koleji, uluslararası standartlarda eğitim programları ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile Ankara kolej tercihleri arasında ilk sıralarda yer alır. Güçlü eğitim kadrosuyla dünya vatandaşları yetiştirmeyi hedefler.

Bilim Koleji kime ait?

Vedat TOY – İstanbul Bilim Koleji Kurucusu.

Asunay Kapucu kimdir?

Asunay Kapucu – Okul Müdürü – Anka Bilim Koleji | LinkedIn.

Bilim Koleji nedir?

Bilim Koleji Anadolu Lisesi ve Ortaokulu

Bilim Koleji olarak ilk hedefimiz çocuklarımızı “BİLİM” in ışığında düşünen, duyarlı, hayatı istedikleri gibi yönlendirme gücüne sahip, ayakları yere sağlam basan, geleceği avuçlarının içinde tutabilen bireyler olarak yetiştirmektir.

Bilim Koleji Bursluluk sınavı ne zaman?

Bursluluk sınavı 15 Ocak 2022 tarihinde düzenlenecek. Sınava 4, 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencileri katılabilecek. Başarılı öğrencilere belirlenen oranlarda burs imkanı sunulacak.

Vedat Toy kim?

1959 Malatya doğumlu olan iş adamı Vedat Toy, 1972 yılından beri Laleli’de tekstil alanında hizmet vermektedir. Beyazıt’ta, Merter’de, Çek Cumhuriyeti’nde, Slovakya’da ve Rusya’da mağazaları bulunan Toy. Rusça ve Arapça bilen Vedat Toy’un 15 ayrı STK’ya üyeliği vardır.

Doğa Koleji ne zaman açılacak?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa’ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

Antalya Bilim Koleji Bursluluk sınavı ne zaman?

Kurum 2021 bursluluk sınavını 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okuyan öğrencilerin katılımı ile 6 ve 7 Mart’ta yaptı. Antalya Bilim Koleji 2022 bursluluk sınavı için net bir tarih belirlemedi. Kurum bireysel bursluluk sınavlarını randevu sistemi ile düzenliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.