Ankara Büyükşehir Belediyesi Fide Dağıtımı Ne Zaman?

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te yerli üretimi artırmak ve üreticinin bütçesine katkı sağlamak amacıyla kırsal kalkınma desteklerine ara vermeden devam ediyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, 16 Mayıs’ta yerli üreticilere yönelik başlattığı sebze fidesi (domates, biber, patlıcan) dağıtımını tamamladı.

ABB fide dağıtımı ne zaman?

Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, yüzde 75’i hibe yüzde 25’i çiftçi katkı paylı olmak üzere yaklaşık 9,5 milyon sebze fidesini üreticilerle buluşturmaya başladı. Sebze fidesi dağıtımı 28 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü kim?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Vedat GÜNGÖR Bey’i Makamında ziyaret ettik.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı nerede?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, belediyeler, devlet daireleri, Hipodrom Cad., No:5, Altındağ, Ankara, Türkiye – Yandex Haritalar.

Erol Gündüz Ankara Büyükşehir kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinden mezunu olan Erol GÜNDÜZ 20 yıla yakın bir süre Ankara’nın Sincan, Ayaş, Beypazarı, Gölbaşı Belediyelerinde imar planları, imar uygulamaları ve fen işlerinin her kademesinde çalışmıştır.

ABB özel kalem müdürü kimdir?

Ankara Büyükşehir Bel.Bşk.ğına Özel Kalem Müdürü Olarak Atanan Sn.Vedat GÜNGÖR’ü Makamında Ziyaret.

Ankara Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları daire başkanı kim?

Serpil ARSLAN. 1) Personel politikasının belirlenmesi ve insan kaynakları planlamasını yapmak. 2) Personelin işe alınması, terfi, emeklilik, istifa, işten çıkarma, disiplin ve diğer tüm özlük hakları ile ilgili işlemleri yapmak.

You might be interested:  Birinci Tbmm Ankara Ve Gümrü Antlaşmalarını Hangi Devletlerle Imzalamıştır?

Başkent kart ne işe yarıyor?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden tüm Ankara’lıların kolayca yararlanmasını sağlayacak Türkiye’nin en gelişmiş şehir kartıdır.

Başkent kartı nasıl alınır?

BAŞKENT NASIL ALINIR? İhtiyaç sahiplerine verilen Başkent Kart için başvurular Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin forms.ankara.bel.tr adresini ziyaret ederek istenen bilgileri doldurmak gerekiyor. İhtiyaç sahiplerine verilen Başkent Kart almaya hak kazanan vatandaşlara cep telefonuyla bilgilendirme yapılıyor.

Ankara Büyükşehir belediyesinde kaç kişi çalışıyor?

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerdeki toplam personel sayısı;

Leave a Reply

Your email address will not be published.