Ankara Da Doğalgaz Aboneliği Nerede Yapılır?

Başkentgaz Mobil uygulama, e-Devlet, www.baskentdogalgaz.com.tr internet adresinden, Abone İşlem Merkezlerimizden, Çağrı Merkezimizden 0 850 222 6 429 yapılabilmektedir.

Doğalgaz abonelik başvurusu nereye yapılır?

Abonelik işleminizi, İGDAŞ internet sitesinden online bağlantı sözleşmesini tıklayarak yapabilir veya İGDAŞ Hizmet Binalarında bulunan Pazarlama Şefliklerinden yaptırabilirsiniz. Binanızda doğal gaz servis kutusu yoksa, İGDAŞ yasal süre içerisinde servis kutusu bağlantısını yapacaktır.

Doğalgaz aboneliği 2022 ne kadar?

2022 yılı için belirlenen Abone Bağlantı Bedeli: 200 m2’a kadar 1158 TL + %18 KDV = 1366,44 TL + Damga Vergisi, 200 m2’den sonraki her 100 m2 için 1007 TL + %18 KDV = 1188,26 TL + Damga Vergisi ilave olarak alınacaktır.

Başkent Gaz abonelik için ne gerekli?

BAŞKENT DOĞALGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi/ yabancı uyruklular için pasaport fotokopisi.
 • Yapı ruhsatı
 • Numarataj Belgesi.
 • Bina m2 (metrekare) cetveli.
 • Merkezi Sistemler için Kapasite (Tüketim) Taahhütnamesi.
 • Mal ve Hizmet Üretim amaçlı Yerlerden Talep edilen kullanım basıncı bildirimi.
 • Ankara doğalgaz nereden alınır?

  Ankara doğalgaz nereden alınır? Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 5 abone merkezi, ING Bank’ın Kızılay Metrosu’ndaki büroları ile 5 PTT merkez şubesinden bayram süresince doğalgaz gereksinimi karşılanabilir.

  You might be interested:  Ankara Salep Nerede Içilir?

  Ankara doğalgaz aboneliği ne kadar?

  Doğalgaz Abonelik Ücreti Ne Kadar? Konut amaçlı kullanım ve konutlarla aynı binada bulunan konut harici kullanımlar için abone bağlantı bedeli, bağımsız bölümün ilk 200 m2′ si için 656,70 TL +KDV, 200 m2′ den büyük yerlerde ilave her 100 m2 için 570,50 TL +KDV tahsil edilir.

  Başkentgaz abonelik ücreti ne kadar?

  Tarifeler

  2022 YILI FİYAT TARİFELERİ
  Abone Bağlantı Bedeli (0-200 m2 arası) 1366,44 TL
  İlave Abone Bağlantı Bedeli (TL/100m2)
  1188,26 TL
  932,20 TL

  Başkent gaz abonelik ücreti ne kadar?

  Bu tarife merkezi ısıtma gibi kabul edildiği için depozito ücreti de 503 lira olarak aynı olmaktadır.

  Kiracı doğalgaz aboneliği nereden alınır?

  NOT: Ev sahibi ya da kiracı fark etmeksizin doğalgaz aboneliğini üzerine almak için, gaz kullanacak kişinin direkt olarak kendisi başvurmalı. Ancak, noter onaylı vekil belirlenerek başka bir kişi, doğalgaz aboneliği de açtırma işlemini gerçekleştirme hakkına sahip olmaktadır.

  Ankara doğalgaz kaç günde açılır?

  Doğalgaz Aboneliği Kaç Günde Açılır? Doğalgaz aboneliği taşıma için başvuruda bulunduysanız, açılma süresi başvurudan sonraki 3-4 gün içinde gerçekleşir.

  Başkent Gaz abonelik nereden alınır?

  Abonelik İşlemleri

  Abone İşlem Merkezi’nde başvurunuzu daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için “Servis Hattı Bağlantı Randevu Talebi” linkinden randevu alabilirsiniz. Başvurunuzu evrak numarasına göre takip edebilirsiniz.

  Ankara su abonelik işlemleri nerede yapılır?

  Bu alanda su açılmasının ardında geriye bir tek gerekli işlemlerin yapılması gerekir. Bireylerin doğrudan bu merkeze gidebilmesi için adres Ulubey, Taşdelen caddesi No: 53, 06360 Altındağ/ Ankara olarak bilinmektedir. Ayrıca ASKİ genel müdürlüğü binası numarası ise (0312) 616 21 97 olarak bilinmektedir.

  Başkent Doğalgaz Merkez Mim nerede?

  İletişim

  You might be interested:  Dolmuş Ne Kadar Ankara?
  Adres : Kızılırmak Mah. Ufuk Üni. Cad. No:13/A-B Çukurambar/ANKARA
  Çağrı Merkezi : 0850 222 6 429(GAZ)
  Acil187 : 187
  Fax : (0312)230 81 09
  Mail bilgileri Çalışma saatleri : : [email protected] Hafta içi 08:30-12:30 / 13:30-18:30

  Başkentgaz nereye taşındı?

  başkentgaz maltepe abone merkezi nereye taşındı Haberi

  Başkentgaz’ın, Ankara GMK Bulvarı üzerindeki Maltepe Çok Katlı Otopark’ın altında uzun yıllardır hizmet veren Maltepe abone merkezi, otoparkın arkasındaki Toros Sokak’ta bulunan Başkent Doğalgaz Genel Müdürlüğü kampüsü içinde yeniden düzenlenen binaya taşındı.

  Başkent Doğalgaz abonelik cumartesi açık mı?

  BaşkentGaz cumartesi günü kapalıdır.

  Doğalgaz yeni abonelik nasıl yapılır?

  Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır/Taşınır?

  1. 187 numaralı hattan veya çağrı merkezi numarasından doğalgaz dağıtım şirketi aranabilir.
  2. Şirketlerin resmi web sitesi kullanılarak online işlem yapılabilir veya başvuru menülerinden doğalgaz nakil işlemleri gerçekleştirilebilir.

  Yeni evin doğalgaz aboneliği nasıl yapılır?

  İlk doğalgaz bağlantı başvurusu için, tesisatın bağlanacağı konutun açık adresinin bilgileri ve T.C kimlik kartı ile beraber doğalgaz dağıtım şirketine başvuru gerçekleştirilmelidir. Tesise sahip olan kişi ya da bağımsız bölümün maliki abonelik talebi gerçekleştirmek mümkün.

  Kiracı doğalgaz aboneliği nasıl yapılır?

  Abonelik başvurusu için; nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı, tapu belgesi ya da kira kontratı, ev sahibinden alınacak abonelik dilekçesi (kiracı için) ve bina tesisat numarası gerekiyor. Abonelik başvurusunun yanı sıra aynı belgeler ile doğalgaz kullanım sözleşmesi de düzenleniyor.

  Doğal gaz aboneliği için ne gerekli?

  a) Abone olacak kişinin TC Kimlik Numaralı resmi kimlik beyanı, b) Müracaat eden kişi; mülk sahibi ise tapu fotokopisi, kiracı ise tapu fotokopisine ilave olarak abone olabileceğine dair mülk sahibinin onay verdiğini gösteren imzalı dilekçe ve kira kontratı fotokopisi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.