Ankara Dış Kapı Hastanesi Nerede?

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mevki Binası, Ankara ili Altındağ ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Ankara Dış Kapı Hastanesi hangi semtte?

Dışkapı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semttir. Üç mahalleden oluşur. Ankara İli ve Merkezi Yönetim noktasında birçok kamu kurumunun binası bu semtte yer alır.

Dış kapı hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 413, 413-7, 441, 450, 472, 486, 488.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi hangi semtte?

M4, Altindag bölgesinde bulunan Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği konumuna giden son Metro aracıdır.

You might be interested:  Enerjisa Ankara Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Ankara Dışkapı Hastanesi hangi bölümler var?

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

 • ACİL TIP KLİNİĞİ
 • AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİĞİ
 • ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ
 • BEYİN CERRAHİ (NÖROŞİRURJİ) KLİNİĞİ
 • CİLDİYE (DERMATOLOJİ) KLİNİĞİ
 • ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • DAHİLİYE KLİNİĞİ
 • DİŞ POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • Dışkapı Hastanesi hangi mahalle?

  Ankara Tren Garından Hastanemize gelmek için;

  İNCİRLİ-GAR-KIZILAY 204 otobüs hattı ile Ziraat Mh.Fatih Cd. Mevki Durağında inip 5-6 dakika yürüme ile ulaşabilirsiniz.

  Ankara Dışkapı nasıl bir yer?

  bağ-kur ile işiniz varsa ve ankara’lı iseniz mutlaka uğramanız gereken semt. ayrıca ünlü bentderesi mahalini de bünyesinde barındırır. ankara’nın tam olarak merkezindedir. mandalı ile ünlüdür.

  Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nereye taşınacak?

  Ankara’da ‘Hastanemi Kapatma Ankara Platformu’ üyeleri, yarın Bilkent Şehir Hastanesi’ne taşınacak olan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde basın açıklaması yaptı.

  Dışkapı Hastanesi korona testi yapılıyor mu?

  Koronavirüs şüphesiyle sağlık kuruluşlarına başvuran kişilerden alınan numuneler özel kuryeler ile laboratuvara getirilerek, teste tabi tutuluyor.

  Kızılaydan Yıldırım Beyazıt Üniversitesine nasıl gidilir?

  Ulaşım; Kızılay’dan 261, 265, 279 numaralı otobüsler ile, Sıhhiye’den ise 278,277 numaralı otobüsler ile ulaşım yapabilirsiniz.

  Dışkapı Hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

  SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

  Ankara Dışkapı Hastanesi ne zaman taşınıyor?

  Numune ve Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanelerinden sonra Dışkapı Çocuk Hastanesi de Dışkapı’daki binasından Bilkent’e taşınıyor. 24 Ağustos 2019 Cuma günü gerçekleşecek taşınma öncesinde Hastanemi Kapatma Platformu tarafından hastane bahçesinde bir basın açıklaması düzenlendi.

  Ankara Dışkapı Hastanesi ne zaman yapıldı?

  Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 1954 yılında Dışkapı Baba Harman mevkii olarak bilinen otuz iki dönümlük arazi, Ankara Belediyesinden kiralanmıştır. 1957 yılında temeli atılan hastane binası “300” yatak kapasitesi ile dönemin çalışma bakanı Bülent Ecevit tarafından hizmete açılmıştır..

  You might be interested:  Ankara Plaka Hangi Harfte?

  Dışkapı Hastanesi Randevu nasıl alınır?

  – Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak (182) istediğiniz bölüm ve saate randevunuzu ayarlayabilirsiniz. – Poliklinik binasının içinde bulunan hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir.

  Serhan Ünlü kimdir?

  Serhan Ünlü Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Hasköy semt polikliniği hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği yakınından geçiyor: 277, 408, 437, 443, 488, 493.

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Dışkapı hastanesinden sağlık raporu nasıl alınır?

  1) Hastanemizde sağlık kurulu işlemleriniz için 182’yi arayarak merkezi randevu sisteminden randevu almanız gerekmektedir… 2) Engelli Raporlarının müracaat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde muayene işlemlerinin, 30 gün içerisinde de sağlık kurulu işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.