Ankara Dışkapı Hastanesi Nerede?

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi Ankara Altındağ’da bulunmaktadır. Kızılay ‘dan 408, 413, 427, 440 numaralı otobüslerden birine binerek Dışkapı Hastanesi durağında indiğinizde Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Dışkapı Hastanesi Ankara’nın hangi semtinde?

Dışkapı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semttir. Üç mahalleden oluşur. Ankara İli ve Merkezi Yönetim noktasında birçok kamu kurumunun binası bu semtte yer alır.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi hangi semtte?

M4, Altindag bölgesinde bulunan Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği konumuna giden son Metro aracıdır.

Kızılaydan Dışkapı hastanesine hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 277, 413-7, 441, 443, 450, 479.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Dışkapı Y. Beyazıt Hastanesi) yakınından geçiyor: 277, 413, 413-7, 440, 443, 450, 479, 494.

You might be interested:  Ankara Banliyö Trenleri Ne Zaman Kapanacak 2016?

Ankara Dışkapı Hastanesi hangi bölümler var?

Kliniklerimiz

 • ACİL TIP KLİNİĞİ
 • AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİĞİ
 • ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ
 • BEYİN CERRAHİ (NÖROŞİRURJİ) KLİNİĞİ
 • CİLDİYE (DERMATOLOJİ) KLİNİĞİ
 • ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • DAHİLİYE KLİNİĞİ
 • DİŞ POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • Ankara Dışkapı nasıl bir yer?

  bağ-kur ile işiniz varsa ve ankara’lı iseniz mutlaka uğramanız gereken semt. ayrıca ünlü bentderesi mahalini de bünyesinde barındırır. ankara’nın tam olarak merkezindedir. mandalı ile ünlüdür.

  Dışkapı Hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

  SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

  Ankara Mevki Hastanesi hangi semtte?

  Dışkapı Mevki Hastanesi hangi semtte? Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 39.967445 enlem ve 32.836231 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Varlık Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır.

  Ankara Dışkapı Hastanesi ne zaman taşınıyor?

  Numune ve Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanelerinden sonra Dışkapı Çocuk Hastanesi de Dışkapı’daki binasından Bilkent’e taşınıyor. 24 Ağustos 2019 Cuma günü gerçekleşecek taşınma öncesinde Hastanemi Kapatma Platformu tarafından hastane bahçesinde bir basın açıklaması düzenlendi.

  Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nereye taşınacak?

  Ankara’da ‘Hastanemi Kapatma Ankara Platformu’ üyeleri, yarın Bilkent Şehir Hastanesi’ne taşınacak olan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde basın açıklaması yaptı.

  Sıhhiyeden Ankara Şehir Hastanesi’ne nasıl gidilir?

  442 nolu EGO otobüsü ile AŞTİ otobüs terminaline ulaşım sağlayıp, Bilkent istikametine giden dolmuş ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 339 nolu EGO Özel Halk Otobüsü ile Ege Mah. – Nata Vega – Opera – Sıhhıye – Kızılay – Eskişehir Yolu – Armada – Cepa – Şehir Hasteneleri hattında ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Ankara Şehir Hastanesi Kızılaydan nasıl gidilir?

  Ankara Şehir Hatanesi’ne dolmuş ile de ulaşım sağlanmaktadır. Kızılay Güvenpark’tan Ankara Şehir Hastanesi’ne giden dolmuşlara bilebilirsiniz. Ulus istikametinden Bilkent’e giden dolmuş hattına da binerek Ankara Şehir Hastanesi’ne gidilebilmektedir. Dolmuşun kalktığı yer ULUS-Denizciler dolmuş durağıdır.

  You might be interested:  Ankara Karadeniz Günleri Nerede?

  Kızılaydan Yıldırım Beyazıt Üniversitesine nasıl gidilir?

  Ulaşım; Kızılay’dan 261, 265, 279 numaralı otobüsler ile, Sıhhiye’den ise 278,277 numaralı otobüsler ile ulaşım yapabilirsiniz. Ulus’tan otobüslerin tamamı geçmektedir. Metro ile İvedik metro istasyonunda inip 208 nolu otobüs ile aktarma yaparak da ulaşabilirsiniz.

  Yenimahalle Devlet Hastanesi hangi dolmuş?

  Hastanemize Dolmuş ile Ulaşım

  Dolmuş ile ulaşım için Sıhhiyeden 06 İnönü dolmuşu, Ulus’tan Mesa dolmuşu ve Keçiören’den Mesa dolmuşlarını kullanabilirsiniz.

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Dışkapı Hastanesi şehir hastanesine taşındı mı?

  işte tüm detaylar… Açılacak olan Etlik Şehir Hastanesine taşınacak hastaneler; Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH, Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı EAH, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum EAH, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji EAH, Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastaneleridir.

  Hasköy semt polikliniği hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği yakınından geçiyor: 277, 408, 437, 443, 488, 493.

  Yeni Mahalle Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Yenimahalle Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 297-7, 298, 521, 535, 560-1, 573.

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.