Ankara Eğlence Mekanları Ne Zaman Açılacak?

EĞLENCE MEKANLARI AÇILACAK MI, NE ZAMAN AÇILACAK? 17 Mayıs – 1 Haziran arası uygulanacak olan kademeli normalleşmenin ilk adımında gazino, taverna, birahane, nargile salonları, kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi, internet kafe, elektronik oyun alanları, bilardo salonları, kapalı tutulacak.

Canlı müzik eğlence mekanları ne zaman açılacak?

1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak. Bu kapsamda konser ve müzik faaliyetlerinin de başlayacak. Aynı zamanda gece kulüpleri, barlar ve diskolar da belirlenen şartlar ve kapasite ile faaliyete geçecek.

Disko ve barlar ne zaman açılıyor?

Peki, Eğlence mekanları açıldı mı? 1 Temmuz bar, pub, gazino, gece kulüpleri, pavyonlar açılacak mı? İşte detaylar! Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Pavyon ne zaman açılacak?

BAR, PUB, EĞLENCE MEKANLARI, PAVYONLAR AÇILDI MI 1 TEMMUZ 2021? NE ZAMAN AÇILACAK? 1 Temmuz itibarıyla başlayacak normalleşme kapsamında, bar, pub, eğlence mekanları ve pavyonların açılacağı biliniyor.

You might be interested:  Ankara Incek Nereye Yakın?

Kapalı eğlence merkezleri ne zaman açılacak?

Sinema salonlarında % 50 kapasite (bir koltuk dolu bir koltuk boş) sınırına uyulması kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Müzikli mekanlar açıldı mı?

EĞLENME MEKANLARI NE ZAMAN AÇILACAK? 1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı. Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona erdi. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak.

Barlar diskolar açıldı mı?

Merak edilen detaylar haberimizde 1 TEMMUZ’DA AÇILACAK YERLER! 1 Temmuz’dan itibaren düğün salonları, internet kafeler ve oyun salonları yeniden hizmet vermeye başlayacak. Sinema, tiyatro, gösteri merkezi gibi işletmeler 1 Temmuz’dan itibaren belirlenen kurallara göre faaliyete başlayacak.

Gece kulübü ne zaman açılacak?

İşte gece kulüpleri ile ilgili detaylar GECE KULÜPLERİ AÇILIYOR MU? Koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

2021 pavyonlar ne zaman açılacak?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Gece kulübü yasak mı?

Buna göre; konut, hastane, bakımevi gibi ‘çok hassas alan’ olarak tanımlanan bölgelerdeki eğlence merkezlerinin tüm cepheleri ve tavanı kapalı hale getirilecek. Otel, dini tesis ve okul gibi ‘hassas alan’ bölgelerindeki söz konusu eğlence merkezlerinde 24.00’ten sonra canlı müzik yayını yasak olacak.

Ankara pavyonları kaça kadar açık?

Yeni düzenlemeye göre içkili-müzikli gazinolar 08.00-04.00, içkili lokantalar 08.00-04.00, tavernalar 20.00-02.00, barlar 16.00-04.00, pavyonlar 23.00-04.00, gece kulüpleri 23.00-04.00, birahaneler 12.00-02.00, meyhaneler 12.00-02.00, diskotekler ise 20.00-04.00 saatleri arasında açık olacak.

Müzikli eğlence yasak mı?

Hassas olmayan alanlardaki eğlence yerlerinin açık veya kapalı bölümleri ile çok hassas ya da az hassas kullanım alanlarındaki eğlence yerlerinin kapalı bölümlerinde ise; canlı müzik izni alınmak ve desibel sınırlarına uyulmak kaydıyla belirlenen saat sınırları içerisinde müzik yayını yapılabileceği hatırlatıldı.

You might be interested:  Ankara Dolmuş Öğrenci Ne Kadar?

Müzikli Yerler saat kaça kadar açık?

Sokağa çıkma yasaklarını tümüyle kaldırıldığına vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, müzisyenlere ve mekanlara müjdeyi vererek, canlı müzik ilee ilgili sınırlamayı da 24.00’e çekiyoruz şeklinde konuştu. Bu kapsamda kafe, bar ve restoranlarda yapılacak canlı müziğin saat 00.00’a kadar sürebileceği belirtildi.

Eğlence yerleri açıldı mı?

EĞLENCE MEKANLARI AÇILDI MI? 1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamalar kaldırıldı. (Kovid-19 tedbirleri) Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak.

Barlar kaça kadar açık Son Dakika?

1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak. Bu kapsamda konser ve müzik faaliyetlerinin de başlayacak. Aynı zamanda gece kulüpleri, barlar ve diskolar da belirlenen şartlar ve kapasite ile faaliyete geçecek.

Eğlence yerleri kapatılacak mı?

Faaliyet konusunu değiştirerek salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirleri devre dışı bırakacak şekilde çalışan işletmeler kapatılacak. Ana faaliyeti gazino, pavyon, diskotek, bar, birahane, gece kulübü olup ruhsatına tali faaliyet işleten iş yerlerinin çalışmasına müsaade edilmeyecek.

Canlı müzik yasağı var mı?

* Hassas olmayan alanlardaki eğlence yerlerinin açık veya kapalı bölümleri ile çok hassas ya da az hassas kullanım alanlarındaki eğlence yerlerinin kapalı bölümlerinde ise; canlı müzik izni alınmak ve desibel sınırlarına uyulmak kaydıyla belirlenen saat sınırları içerisinde müzik yayını yapılabileceği hatırlatıldı.

Müzikli eğlence yerleri saat kaça kadar açık?

Bakanlık, “Müzik yayın saatlerini yeniden belirlendi. Pandemi sürecinde saat 24.00’te sona erecek şekilde belirlenen müzik yayın saati gece 01.00’e kadar uzatıldı” açıklamasını yaptı.

Canlı müzik kaça kadar serbest 2022?

İçişleri Bakanlığı tarafından müzik yayın saatlerinin yeniden belirlendiği genelge ile saat 24:00’te sona erecek şekilde belirlenen müzik yayın saati gece 01:00’e kadar uzatıldı.

You might be interested:  Ankara Dodurga Nereye Bağlı?

Gece kulübü saat kaçta açılıyor?

Açılış saati 20:00 olup kapanış saatleri sabaha doğru 05:00 olmaktadır bu saatler dışında gece kulüpleri kapalı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.