Ankara Emek Hangi Ilçeye Bağlı?

Emek, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.
Emek Mahallesi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Emek Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Kızılay semtinde bulunan Emek Mahallesi Çankaya ilçesine bağlıdır. Emek Mahallesi haritası konumu ise 39° 55′ 13.7388” Kuzey ve 32° 49′ 5.9556” Doğu gps koordinatlarıdır.

Ankara Beşevler hangi ilçeye bağlı?

Beşevler – Bursa Nilüfer’de bir mahalledir. Beşevler – Ankara Yenimahalle ve Çankaya sınırlarında kalan bir mevkidir.

Ankara Beşevler nereye yakın?

Beşevler Mahallesi bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır. Beşevler Mahallesi Ankara şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 3 kilometredir.

Bursa Emek köy hangi ilçeye bağlı?

Emek Bursa ilinde yer almakta olup, Emek Osmangazi ilçesine bağlıdır. Emek haritası konumu ise 40° 12′ 25.1892” Kuzey ve 29° 4′ 11.1216” Doğu gps koordinatlarıdır. Emek bağlı olduğu Osmangazi ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Emek mahallesi nasıl bir yer?

ankara’nın öğrenci mahallesi. gerek üniversite servislerine/dolmuşlarına yakınlığıyla, gerek fiyatlarıyla öğrencilerin başlıca tercih sebebi. üsküdarın mahallelerinden biridir. kuleli askeri lisesinin tam arka hizasındadır. bir tepe üstünde (ardında) sıkışmış küçük bir mahalleciktir.

You might be interested:  Ankara Metro Öğrenci Kartı Nasıl Çıkarılır?

Bursa Adnan Menderes Mahallesi nerede?

Adnanmenderes Mahallesi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Adnanmenderes Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Emek semtinde bulunan Adnanmenderes Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.Adnanmenderes Mahallesi haritası konumu ise 40° 15′ 30.8016” Kuzey ve 28° 57′ 20.5128” Doğu gps koordinatlarıdır.

Ankara ilçeleri nelerdir?

Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.

Ankara Beştepe Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Beştepe, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalle. Atatürk Orman Çiftliği semtini oluşturan üç mahalleden biridir. Tapu kayıtlarında, diğer iki mahalle ile birlikte Orman Çiftliği Mahallesi olarak geçmektedir.

Ankara Yeni Mahalle hangi ilçeye bağlı?

Yenimahalle Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Yenimahalle Merkez semtinde bulunan Yenimahalle Mahallesi Yenimahalle ilçesine bağlıdır.Yenimahalle Mahallesi haritası konumu ise 39° 57′ 37.6596” Kuzey ve 32° 42′ 3.6540” Doğu gps koordinatlarıdır.

Beşevler mahalle mi?

Beşevler, Bursa ilinin Nilüfer ilçesine bağlı bir mahalledir. Bursa iline 12 km Nilüfer ilçesine 3 km uzaklıktadır.

Beşevlere hangi metro gider?

2, Nilüfer bölgesinde bulunan Beşevler konumuna giden son Metro aracıdır. 00:39 civarında buradan geçer.

Beşevlerde ne yapılır?

 • Anıtkabir.
 • Anadolu Medeniyetleri Müzesi.
 • Rahmi M. Koç Müzesi.
 • Ulucanlar Cezaevi Müzesi.
 • MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi.
 • Hamamönü- Altındağ
 • Eymir Gölü
 • Altınköy Açık Hava Müzesi.
 • Yıldırım ilçesi hangi ile bağlıdır?

  Yıldırım, Bursa’nın merkezinde Osmangazi’den sonra en büyük ve metropol ilçesidir. Bursa’nın merkezinde 18 Haziran 1987 gün ve 3391 sayılı kanunla kuruldu.

  Bursa Emek ilçe mi?

  Emek Adnan Menderes, Bursa ilinin Osmangazi ilçesine bağlı bir mahalledir.

  You might be interested:  Ankara Açık Hava Sineması Nerede?

  Demirtaş ilçesi nereye bağlı?

  Demirtaş, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı bir nahiyedir.

  Ankara Üniversiteler Mahallesi hangi semtte?

  Üniversiteler, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent Üniversitesi kampüsü bu mahallede konumlanmıştır.

  Ankara Eskişehir yolu hangi semtte?

  Eskişehir Yolu 39.907658 enlem ve 32.762764 boylamda yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlıdır. Eskişehir Yolu haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  Çayyolu Ankara nereye bağlı?

  Çayyolu Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu Çankaya ilçesine bağlıdır.Çayyolu haritası konumu ise 39° 51′ 39.1608” Kuzey ve 32° 43′ 25.9032” Doğu gps koordinatlarıdır. Çayyolu bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır.

  Yaşam Kent nereye bağlı?

  Yaşamkent, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.