Ankara Emek Nereye Bağli?

Emek, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Ankara Emek semti nerede?

Emek Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Kızılay semtinde bulunan Emek Mahallesi Çankaya ilçesine bağlıdır. Emek Mahallesi haritası konumu ise 39° 55′ 13.7388” Kuzey ve 32° 49′ 5.9556” Doğu gps koordinatlarıdır. Emek Mahallesi bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Emek nasıl bir semt?

ankara’nın öğrenci mahallesi. gerek üniversite servislerine/dolmuşlarına yakınlığıyla, gerek fiyatlarıyla öğrencilerin başlıca tercih sebebi. üsküdarın mahallelerinden biridir. kuleli askeri lisesinin tam arka hizasındadır. bir tepe üstünde (ardında) sıkışmış küçük bir mahalleciktir.

Bursa Emek köy hangi ilçeye bağlı?

Emek Bursa ilinde yer almakta olup, Emek Osmangazi ilçesine bağlıdır. Emek haritası konumu ise 40° 12′ 25.1892” Kuzey ve 29° 4′ 11.1216” Doğu gps koordinatlarıdır. Emek bağlı olduğu Osmangazi ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Bursa Adnan Menderes Mahallesi nerede?

Adnanmenderes Mahallesi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Adnanmenderes Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Emek semtinde bulunan Adnanmenderes Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.Adnanmenderes Mahallesi haritası konumu ise 40° 15′ 30.8016” Kuzey ve 28° 57′ 20.5128” Doğu gps koordinatlarıdır.

Ankara’nın en guzel semti neresi?

Ankara’nın en iyi semti diyebileceğimiz Çankaya için Park Mozaik, Ankaralıların Çankaya’ya olan bu sevdasını fark etmiş ve Ankaralıların bu sevdasından yola çıkarak, Çankaya’nın en güzel yerlerinden bir tanesi olan Çayyolu bölgesinde yaşam standartları yüksek ve Ankara vatandaşına yakışan modern yapılar inşa ediyor.

You might be interested:  Arabam Nereye Çekildi Ankara?

Ankara’nın en luks semti neresi?

Gölbaşı Başkent’teki nezih ve elit kesimin gözde semtlerinden biri de Gölbaşı haline gelmiş durumda. Şehrin parklarından ve projelerinden faydalanan Gölbaşı içinde Şehir Parkı, Eymir Parkı gibi projeleri dikkatleri çekiyor.

Emek mahallesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Emek Mahallesi yakınından geçiyor: 502, 503, 510, 510B, 515.

Yıldırım ilçesi hangi ile bağlıdır?

Yıldırım, Bursa’nın merkezinde Osmangazi’den sonra en büyük ve metropol ilçesidir. Bursa’nın merkezinde 18 Haziran 1987 gün ve 3391 sayılı kanunla kuruldu.

Demirtaş ilçesi nereye bağlı?

Demirtaş, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı bir nahiyedir.

Bursa’nın en büyük mahallesi hangisi?

Bursa’nın detaylı mahalle haritası. Osmangazi’nin Hamitler Mahallesi Bursa’nın en yüksek nüfusa sahip mahallesidir.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Ankara Beşevler hangi ilçeye bağlı?

Beşevler – Bursa Nilüfer’de bir mahalledir. Beşevler – Ankara Yenimahalle ve Çankaya sınırlarında kalan bir mevkidir.

Ankara Üniversiteler Mahallesi hangi semtte?

Üniversiteler, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent Üniversitesi kampüsü bu mahallede konumlanmıştır.

Ankara Eskişehir yolu hangi semtte?

Eskişehir Yolu 39.907658 enlem ve 32.762764 boylamda yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlıdır. Eskişehir Yolu haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Çayyolu Ankara nereye bağlı?

Çayyolu Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu Çankaya ilçesine bağlıdır.Çayyolu haritası konumu ise 39° 51′ 39.1608” Kuzey ve 32° 43′ 25.9032” Doğu gps koordinatlarıdır. Çayyolu bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.