Ankara Fethiye Yolu Nasıl?

Ankara ile Fethiye arasında özel aracınızla kullanabileceğiniz en kısa yol 630 kilometrelik D200 ve E90 yolları güzergâhıdır. Bu yolculuk yaklaşık olarak 9 buçuk saat sürmektedir. Fethiye istikametinde Ankara’dan çıktıktan sonra sırasıyla Polatlı, Sivrihisar, Emirdağ, Sandıklı ve Burdur’u geçerek Fethiye’ye ulaşabilirsiniz.

Ankaradan Fethiye’ye giderken nerelerden geçilir?

Ankara’dan Fethiye’ye Araçla Ulaşım

Ankara’dan tatil için Fethiye’ye özel araçla gitmek için Polatlı üzerinden Afyonkarahisar, Isparta’dan devam edip Çavdır ve Fethiye’ye ulaşılmaktadır. 632 kilometrelik bu yolculuk ortalama 7 saat sürmektedir.

Fethiye’ye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz. Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli tatil yerlerinden biri olmasının yanında ülkenin kusursuz en iyi turizm merkezlerinden.

Istanbul Fethiye yolu nasıl?

İstanbul ile Fethiye arasındaki mesafe, otoyollarda 796 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 556 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 43 dakika zaman alır ve Aydın, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası ve Altınova üzerinden geçer. Rota üzerinde paralı yollar var.

You might be interested:  Sami Ulus Çoçuk Hastanesi Ankara Nasıl Gidilir?

Konya Fethiye Nasıl Gidilir?

Konya – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 48 dakika sürmektedir. Konya – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Konya – Fethiye arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Tokat Yıldızı Seyahat, Kamil Koç, Süha Turizm, Isparta Petrol Turizm firmalarıdır.

Ankara Fethiye arası otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Fethiye arası toplam 621 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat 30 dakika sürüyor.

Ankara Muğla hangi yoldan gidilir?

Özel araçla Ankara’dan Muğla’ya yapılabilecek olan seyahatlerde yola, Polatlı güzergahı üzerinden çıkmalıdır. Daha sonra sırasıyla, Afyonkarahisar, Sandıklı, Denizli, Tavas, Kale ve Muğla tabelaları takip edilmelidir.

Fethiye Akdeniz mi Ege mi?

Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin batısında, Muğla iline bağlı bir ilçedir. Yüzölçümü 3.059 km²’dir. Muğla ili de dahil en geniş yüzölçümüne sahiptir. Doğu ve güneydoğusu Antalya ili, güneyi, güneybatısı ve batısı Akdeniz, kuzeybatısı Dalaman ilçesi, kuzeyi Denizli ve Burdur illeriyle çevrilidir.

Fethiye nasıl bir yer?

Doğal güzellikleri ve mükemmel koylarıyla ünlü Fethiye, Muğla iline bağlı bir ilçe. Antalya ve Dalaman gibi diğer tatil cennetleriyle komşu olan Fethiye, uzun soluklu bir tatil yapmak için mükemmel bir yer. Fethiye gezilecek yerler, ilçenin birçok noktasına dağılmış durumda.

Kelebekler Vadisi nerelerde var?

Kelebekler Vadisi, Muğla ili, Fethiye ilçesi Ölüdeniz belde sınırları içerisinde bulunan vadi.

Istanbul’dan Fethiye’ye en kısa nasıl gidilir?

İstanbul’dan Fethiye’ye Ulaşım

İstanbul’dan Fethiye’ye uçakla ulaşım Dalaman Havalimanı ve sonrasında otobüs yolculuğuyla sağlanmaktadır. İstanbuldan Dalaman uçakla yaklaşık 50 dakika, Dalaman’dan Fethiye ise yine 50 dakika sürmektedir.

Istanbul Antalya paralı yol ne kadar?

Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 57 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk ve Dilovası üzerinden geçer. Rota üzerinde paralı yollar var.

You might be interested:  Trabzon Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul ile Antalya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 481 km ✈️
Yakıt miktarı 55,3 L
Yakıt fiyatı 355,8 TRY

Istanbul Fethiye ne kadar benzin yakar?

Muğla Fethiye ile İstanbul yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 48 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 1181 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 1074 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 555 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Antalya Fethiye yolu kaç km?

Fethiye’den Antalya’ya yolculuk, özel araçla D330 ve Antalya Denizli Yolu/D330/E87 üzerinden yapıldığında toplam mesafe 194,6 kilometre olacaktır. Fethiye Antalya arası otobüs yolculuğunda ortalama mesafe 313 kilometredir. Uçak yolculuğunda ise bu mesafe yaklaşık 145 kilometredir.

Burdur Fethiye arası kaç?

Fethiye ile Burdur arasındaki mesafe karayoluyla 207 kilometre. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 36 dakika zaman alır ve Yayla Patlangıç, Çavdır, Tefenni ve Karamanlı üzerinden geçer.

Muğla Fethiye arası kaç kilometredir?

MUĞLA, FETHİYE arası 124 km olan bu mesafeyi, yaklaşık olarak 1 saat, 35 dakika da gidebilirsiniz.

Istanbul muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Özel Araçla Muğla’ya Nasıl Gidilir? İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla’ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Istanbul Fethiye arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 12 saat 35 dakika sürmektedir. İstanbul – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye’de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı’ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı’na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye’de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

You might be interested:  Ankara Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir?

Antalya Fethiye yolu kaç km?

Fethiye’den Antalya’ya yolculuk, özel araçla D330 ve Antalya Denizli Yolu/D330/E87 üzerinden yapıldığında toplam mesafe 194,6 kilometre olacaktır. Fethiye Antalya arası otobüs yolculuğunda ortalama mesafe 313 kilometredir. Uçak yolculuğunda ise bu mesafe yaklaşık 145 kilometredir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.