Ankara Go Kart Nerede Var?

Go Kart Pisti haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Go Kart Pisti posta kodu 06560. Go Kart Pisti GPS koordinatları 39° 56´ 25.7676′ ve 32° 47´ 16.4076′.

Go Kart kaç TL Ankara?

Goo Kart Center 7 dakikalık sürüş keyfiyle ve 2, 3 ve 4 kişilik seçenekleriyle hız tutkunlarını bekliyor! 1 kişi için 6 TL! 2 kişi için 11 TL! 3 kişi için 15 TL!

Go kart ne kadara mal olur?

Kapalı ve açık olmak üzere ikiye ayrılan bu pistlerin maliyetleri de 100 bin Euro ile 300 bin Euro arasında değişiyor. Kapalı bir mekanda yapılacak olan iyi kurulmuş bir pistin maliyeti ortalama 300 bin Euro olurken, açık alan bir pistin kurulum maliyeti ise 100 bin Euro’yu buluyor.

Bilkent Go Kart kaç TL?

Speed Park Go-Kart’ın Bilkent şubesinde pistlerde 6 dakika Go-Kart keyfi 10 TL yerine %50 indirimle sadece 5 TL! Go-kart bir keyif, bir adrenalin. Bu eğlencenin içinde yer almayı herkes ister. E o zaman durma, hemen bu keyifte sen de yerini al!

You might be interested:  Ankara Keçiören Istinye Pazarı Hangi Günler Açık?

Go kart arabası ne kadar?

Ticari Oyun Ürünleri > Karting Aracı / Go Kart

İlan Başlığı Fiyat İl / İlçe
SENIOR KATAGORİ PROFESYONEL KARTING ARACI 29HP 71.000 TL İstanbul Tuzla
YENİ PROJE İÇİN SATILIK GOKART 4.750 TL Bolu Merkez
Tony Kart Profosyonel 55.000 TL Bursa Osmangazi
GO KART ARABASI 4.200 TL Kocaeli Gölcük

Go Kart kaç dakika sürer?

Sprint yarışları: Karting pistine benzeyen sol ve sağ virajları bulunan yollarda yapılır. 400 metre ile 1600 metre arası uzunluk yeterlidir. Sprint yarışları nispeten kısa süren (15 dakika gibi) yarışlardır. Genellikle 3 sıralama ve bir final yarışı şeklinde yapılır.

Go Kart yaş sınırı kaç?

2 ) 18 yaş ve üzeri sürücüler Karting Kurallarını okuyup, anlayıp, onaylayarak Go-Kart kullanabilirler. 3) İlk kez Go-Kart kullanacak olan sürücüler guruplara dahil edilemez.

Go Kart tehlikeli mi?

Olası çarpışma anında hızınıza bağlı olarak ortaya çıkan basınç ile hem kendinizi hemde diğer karting pilotlarının yaralanmasına ve hatta sakatlanmasına yol açabilirsiniz.

Sokakta go kart kullanmak yasak mı?

Trafik açısından da trafiğe cikma izni yok. Yasal degil.

Go Kart nasıl kullanılır?

Sürücü fren yapmasını ve dönüşünü tamamlamadan apex noktasına konsantre olmuş olmalıdır. Apexe yaklaşırken, gözlerini viraj çıkış hedefine çevirmeli ve dikkatini maksimum hız ile virajdan çıkmaya yöneltmelidir. Sezgi ile konsantrasyonun birleşimi, doğru şeyi doğru zamanda yapma ihtimallerini oldukça artırır.

Go Kart açık mı?

Olimpik Go Kart Türkiye’de ilk ve tek olarak 7/24 kesintisiz hizmet veren Olimpik Go Kart; 20 araçlık kapasitesi ve profesyonel tur raporlaması ile yarış heyecanını sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor.

Go Kart izmir kaç TL?

İzmir’in İlk ve Tek Köprülü Yarış Pisti İzmir GoPark’ta 2 ve 3 Biletlik Go Kart Heyecanı 19 TL’den Başlayan Fiyatlarla! Fırsat 2: 3 Biletlik Go Kart (10’ar dakikalık 3 tur) 45 TL Yerine 29 TL!

You might be interested:  Ankara Eskişehir Hızlı Tren Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Go-Kart kullanmak için ehliyet gerekir mi?

Saatte maksimum 48 kilometre hızla yarışmak isteyenlerin, 18 yaşın üzerinde ve ehliyet belgesi olması gerekiyor; en fazla 35 kilometre hızda yarışmak isteyenler için ise tek şart boy kıstası.

Go-Kart benzinli mi?

Karting; kart adı verilen çok küçük, benzin ve hava soğutmalı, arkadan motorlu, dört tekerlekli minyatür araçlarla yapılan pist yarışıdır.

Go-kart aracı kaç beygir?

Karting araçları 5,5-6 HP güç üretebilen 160 cc hacminde tek taraflı motora sahiptir. En fazla 75 km/s hıza ulaşabilirler. Pist içinde bu hız ortalama 40-50 km/s civarındadır.

Go Kart ehliyet istiyor mu?

ABD

Saatte maksimum 48 kilometre hızla yarışmak isteyenlerin, 18 yaşın üzerinde ve ehliyet belgesi olması gerekiyor; en fazla 35 kilometre hızda yarışmak isteyenler için ise tek şart boy kıstası.

Go kart ne kadar hızlı?

Süperkart olarak da bilinen bazı araçlar, 260 kilometre/saat (160 mph)’i aşan hıza ulaşabilmektedir. Buna karşın genelde eğlence parklarında bulunan ve halkın kullanımına sunulan go-kart araçları ise maksimum 25 kilometre/saat (16 mph) hıza ulaşabilmektedir.

Go Kart kaç kilo?

Araçlar 188 cm uzunluğa, 130 cm genişliğe ve 105 cm yüksekliğe sahiptir. Araç Ağırlığı 116 Kg’dır.

Go genç kart ne işe yarıyor?

‘Gençlik Otobüsü Genç Kart’ sadece 18-35 yaş arasındaki kişiler içindir. ‘Gençlik Otobüsü Genç Kart’ satın alındığı taktirde geri iadesi hiçbir şekilde mümkün değildir. ‘Gençlik Otobüsü Genç Kart’ sadece ‘Gençlik Otobüsü’ tarafından düzenlenen ‘FIRSAT’ Günlerinde ve ‘Gençlik Otobüsü’ projesi başvurusunda geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.