Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi semtte?

Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne sağlık bilimleri alanında askeri personel yetiştiren GATA’nın ismi, Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde hizmet veren askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı’na bağlanması ile ilgili yapılan açıklamanın hemen ardından değiştirildi.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 263-7, 277, 284, 285, 288, 414.

GATA Hastanesinde hangi bölümler var?

SBÜ GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

 • Aile Hekimliği.
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar.
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hast.
 • Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikrobiyoloji.
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon.
 • Gastroenteroloji.
 • GATA özel mi devlet mi?

  Resmi Gazete’deki KHK kapsamında, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) ve asker hastaneleri Sağlık Bakanlığına devredildi. Resmi Gazete’deki KHK kapsamında, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) ve asker hastaneleri Sağlık Bakanlığına devredildi.

  You might be interested:  Istanbul-Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?

  Gülhane hastanesine metro ile nasıl gidilir?

  M4, Yenimahalle bölgesinde bulunan Gülhane Askeri Hastanesi konumuna giden son Metro aracıdır. 01:23 civarında buradan geçer.

  GATA randevusuz gidilir mi?

  Ankara gülhane Hastanesi 21.03.2022 81 ile yollanan kararla birlikte randevulu hasta harici randevusuz hasta da kabul edilecekti.

  GATA hastanesine dolmuş gider mi?

  Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden KASIMPAŞA ASKERİ HASTANESİ(GATA) adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Otobüs: 36T, 38T, 74A, 77, EM1, EM2. Metro: M2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-34, MİNİBÜS: B-44.

  Gata’ya girmek için ne yapılmalı?

  Düzenlemeye göre, GATF’ye askeri liseler ile her yıl TSK Sağlık Komutanlığınca belirlenen ve Genelkurmay Başkanlığınca onaylanan sivil liselerden ve yatay geçişle diğer tıp fakültelerinden gerekli şartları taşıyan öğrenciler alınabilecek.

  GATA hangi illerde var?

  Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  Bağlılık Türk Silahlı Kuvvetleri (1898-2016) Sağlık Bakanlığı (2016-günümüz)
  Konum Etlik, Keçiören (Ankara) Selimiye, Üsküdar (İstanbul)
  Web sitesi gulhaneeah.saglik.gov.tr

  GATA nın yeni adı ne oldu?

  Askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı’na bağlanmasıyla bakanlık bünyesine geçen GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nin ismi, Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değişti.

  Ankara GATA dan randevu nasıl alınır?

  Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.

  Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kimdir?

  Dr. Cevdet Serkan GÖKKAYA ve Başhekim Yardımcımız Yasemin Fatma ÇETİNKAYA nın Ziyareti.

  GATA’da siviller muayene olabilir mi?

  Adı Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değiştirilen GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, MR’dan diş hekimliğine, tomografiden açık kalp ameliyatlarına kadar her sağlık hizmetini artık sivil vatandaşa da sunulacak.

  You might be interested:  Adana Ankara Arası Ne Kadar Benzin Yakar?

  Ankara GATA kapandı mı?

  669 sayılı ohal kararnamesi ile gata ve asker hastaneleri sağlık bakanlığına devredilmiştir.

  GATA neden kapandı?

  Ancak o dönem kimse bizi dinlemediği gibi, dönemin sağlık bakanı, sadece vatan sevgisi ve TSK’nın geleceği için yaptığımız itirazlar nedeniyle bizleri terörist olmakla suçladı. Sonuçta; GATA Askeri Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne, hastanesi ise sağlık bakanlığına devredildi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.