Ankara Harikalar Diyarına Nasıl Gidilir?

Ankara Harikalar Diyarı, Sincan ilçesinde yer alıyor. Buraya ulaşabilmek için ise, en mantıklı ulaşım aracı, metrodur. OSB-Törekent hattına binilmesi halinde 7-8 durak sonra Harikalar Diyarı istasyonuna geliniyor.
Harikalar Diyarı’na Nasıl Gidilir? Harikalar Diyarı’na Metro İle Gidecekler Kızılay – Sıhhiye – Ulus Güzergâhından gelen Metro ile gelebilirsiniz. Kızılay – OSB-Törekent hattında faaliyet gösteren Metro’yu kullanarak Harikalar Diyarı durağında inmeniz yeterli olacaktır. En Kolay bu şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Harikalar diyarına Metro gidiyor mu?

M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı konumuna giden son Metro aracıdır.

Harikalar Diyarı Ankara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları sincan harikalar diyarı yakınından geçiyor: 507, 509, 516, 577-1.

Harikalar Diyarı hangi metro istasyonu?

Harikalar Diyarı Metro İstasyonu, Ankara metrosu’nun M3 (Batıkent – OSB-Törekent) Metro Hattı’nda yer alan ve 12 Şubat 2014’te hizmete giren hemzemin metro istasyonudur.

Harikalar Diyarı giriş ücreti ne kadar?

Parkantep Giriş ücreti 2021 yılı için 40 TL’dir.

Parkta 0-3 yaş ücretsizdir. Not: Giriş ücreti ödedikten sonra oyuncaklara binmek için başka bir ücret ödenmemektedir.

You might be interested:  Ankara Istinaf Mahkemesi Nerede?

Ankara Harikalar Diyarı kaç TL?

Harikalar Diyarı Parkı’nı ve Masal Adasını ziyaret etmek ücretsiz. Sadece park içerisindeki aktiviteler ve lunapark kısmındaki oyuncaklara biniş için ücret ödersiniz.

Harikalar Diyarı hangi durakta?

Sincan bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Fatih durak, Sincan içindeki Harikalar Diyarı konumuna en yakındır.

Harikalar Diyarı Lunapark hangi kapı?

Durakta inip alt geçit ile karşıya gçince direkt 7 numaralı kapı geliyor.Çok büyük,her kapıdan giriliyor.Havuzlar mini göl gibi.Masal adası çok güzel. KAFETERYALAR,OTURACAK YERLER VAR.gezinti yolları,düğün salonu,muhteşem bir yer.Çok fazla giden yok bu yüzden çok temiz.Aman kirletmeyin,izinde vermeyin.Çok büyük.

Ankara Harikalar diyarında ne var?

Açık otoparkları, parkın konseptine uygun tasarlanmış yapıları, go-kart, kaykay pisti, model gemi yüzdürme alanı, model araba pisti, halı sahalar, basket sahaları, tenis kortları ile ziyaretçilerini ağırlayan Harikalar Diyarı, Ankara’nın huzur ve eğlenceyi bir arada sunan konsept mekanlarının başında gelmektedir.

Ankara Harikalar Diyarı nereye bağlı?

Harikalar Diyarı, Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin m²’lik alanıyla Avrupa’nın büyük parklarındandır. Yüzölçümü 1 320 000 metrekare olan park 5 Ekim 2004 tarihinde açılmıştır.

Metromall metro durağı hangisi?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Devlet Mahallesi durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

Göksu Parkı metro ile nasıl gidilir?

Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

Sincandan Metromall hangi otobüs gider?

Otobüsle Metromall’e gitmek için 531, 540, 541-5, 561 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Trenle gitmek için Başkentray’a binebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Izmir Bilet Ne Kadar?

Göksu dan Sincan’a Nasıl Gidilir?

Sincan şehrinde Göksu Parkı Eryaman konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 50182 – Gop Metro İstasyonu. 3 dk yürüme. 500. OSB Törekent Metro-Batıkent Metro İstasyonu.
  2. 50293 – Gop Metro İstasyonu. 4 dk yürüme. 507.
  3. 50181 – Sincan İmam Hatip Lisesi. 4 dk yürüme. 509.
  4. 50291 – 362. Sk. 5 dk yürüme.

Harikalar Diyarina hangi tramvay gider?

T1, Şehitkamil bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı Tramvay Durağı konumuna giden son Tramvay aracıdır. 23:23 civarında buradan geçer.

Ankara metrosu en son saat kaçta?

Metro ve ANKARAY işletmelerinin Kızılay’dan uç istasyonlara son hareket saati de 01.00’e uzatılırken, metro istasyonlarına entegre ring servisi hizmeti verilen 28 güzergahta ise saat 01.40’a kadar 56 adet servis bulunacak.

Gaziantep Harikalar Diyarı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Harikalar Diyarı yakınından geçiyor: 19M, 28M, 36M, 37M, 44M.

Gaziantep Sarıgüllük hangi Otobüs gider?

S02, Şehitkamil bölgesinde bulunan Sarıgüllük Mah. konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.