Ankara Il Sağlık Müdürü Kim Olacak?

Ankara’nın yeni Sağlık Müdürü aslan Kayserili isim oldu. Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü Oldu! Doç. Dr. Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof.
Ankara İl Sağlık Müdürü Zülfikar Akelma Genel Müdür Oldu! Yerine Kim Geldi? Bugün flaş bir kararla görevde alınan Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Avni Uygar SEYHAN’ın yerine Ankara İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. A. Zülfikar AKELMA getirildi. AKELMA’nın yerine gelen ise haber detayımızda Atamalar 06.04.2022, 18:10 06.04.2022, 18:32 Cansu Polat

Ankara il sağlık müdürü kim 2022?

Ankara İlk Sağlık Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevine getirilirken yerine yeni bir isim atandı. Yeni atan isim ise Rahmi Kılıç oldu.

Ankara Il Saglik Muduru degisti mi?

2013 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Tabibi olarak atandı. 2016 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı oldu. 21 Nisan 2022’de Ankara İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Doç Dr Ahmet Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

You might be interested:  Ankara Dolmuş Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Dr Ali niyazı Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı.

Ahmet Zülfikar Akelma kimdir nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kim?

Reşat BAHAT – 15 Haziran 2022.

Zülfikar Akelma Ne doktoru?

Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Çocuk alerjisi.

Ankara Il Saglik Mudur?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Ankara eski il sağlık müdürü kim?

Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç getirildi.

Prof Dr Mehmet Gülüm Kimdir?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Ankara il sağlık müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Tıp Fakültesi’nin 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

You might be interested:  Ankara Sosyal Bilimler Fakültesi Nerede?

Doç Dr Mustafa Sırrı kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.