Ankara Istanbul Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı – Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri Saat 07.00 ve 20.00 arasında kurulmaktadır. Ankara sosyete pazarlarının hemen hemen hepsine Ankara2nın farklı bölgelerinden kalkan ücretsiz servislerle de ulaşmak mümkündür.
Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık? 1. Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Hemen hemen her markayı bulabileceğiniz Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar günleri açıktır. Gezilip alabileceğiniz değişik ürünler bulunuyor.

Istanbul sosyete pazarları hangi günler açık?

İstanbul’daki sosyete pazarları listesi

  1. Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma.
  2. Beşiktaş Cumartesi Pazarı, Cumartesi.
  3. Erenköy Sosyete Pazarı, Perşembe.
  4. Bahçeşehir Pazartürk, Salı ve Cumartesi.
  5. Kozyatağı Cuma Pazarı, Cuma.
  6. Yeşilköy Sosyete Pazarı, Çarşamba.
  7. Ulus Sosyete Pazarı, Perşembe ve Pazar.

Ankara Sıhhiye sosyete pazarı hangi günler açık?

Sıhhiye pazarı ne zaman? Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

You might be interested:  Ankara Sosyete Pazarı Hangi Günler?

Ankara Ümitköy sosyete pazarı hangi günler var?

Fakat Ümitköy Sosyete Pazarı farklı bir hizmete konu olmaktadır. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri ziyaretçilerini hava kararana kadar ağırlamaktadır. En yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir.

Bakırköy Sosyete pazarı ne zaman?

Cumartesi günleri kurulan Bakırköy Pazarı renkli tezgâhları, kaliteli ürünlerin ucuzluğu ve neşeli pazar esnafıyla meşhur. Ayakkabıdan ev eşyalarına, meyve sebzeden giyime, birçok ürüne ulaşabileceğiniz pazara İncirli metro durağından 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Ulus Sosyete Pazarı hangi gün?

Ortaköy Sosyete Pazarı (Eski Ulus Pazarı) her hafta Perşembe ve Pazar günü kuruluyor.

Eminönü pazarı hangi gün?

Eminönü bit pazarı hangi gün? Eminönü (Küçük pazar) Bit Pazarı Cumartesi günleri kurulan bu pazar diğerlerine göre daha küçük bir alana sahip. Fakat, tarihi yerlere olan yakınlığı ve sahip olduğu antik parçalar ile mutlaka görülmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkıyor.

Istanbul Sosyete pazarı Salı günü nerede?

Tarihi Salı Pazarı Kadıköy Kent Pazarı, Kadıköy Bit Pazarı, Sosyete Pazarı ve Kadıköy Salı Pazarı gibi isimlerle anılan Kadıköy Salı Pazarı, Kadıköy Göztepe mahallesinde, E-5 kara yolunun hemen kenarında kuruluyor.

Sosyete pazarı ne demek?

Onlar genelde ayrı bir pazar olarak, pazaryerinin bir başka bölümünde kuruluyor. Bu pazarların ‘sosyete’ sıfatını almalarının en temel sebebi, giyecek tezgâhlarındaki ürünlerin yılın kıyafet modasını bire bir takip ediyor olması.

Nişantaşı pazarı saat kaça kadar açık?

Pazar – Açılış 8:30 – Kapanış 20:30

Çankaya Şubemiz, 8500m² alanda 500 stant da binlerce ürünle esnaflarımız hizmet veriyor. Haftanın 6 ayrı gününde misafirlerimizi 16 farklı servis ve 65 farklı güzergâh üzerinde evlerine en yakın mesafeden alıp hesaplı alışverişe taşıyoruz.

Çayyolu semt pazarı hangi gün?

Ankara’nın ikinci organik pazarı Çayyolu-Ümitköy’de her hafta Pazar günleri 8.00-19.00 saatleri arasında kuruluyor. 200’den fazla stantta gıda, kıyafet, ev temizlik gibi hemen hemen her kategoride organik ürün bulabileceğiniz pazarda sertifikasız satıcılara asla izin verilmiyor ve sık sık denetimler gerçekleştiriliyor.

You might be interested:  Ankara Da Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Başlıyor?

Maltepe Pazarı ne zaman açık?

Istanbul maltepe pazarı hangi gün? Pazartesi: Maltepe Merkez Pazarı Salı: Yok Çarşamba: Bağlarbaşı Kapalı Pazarı ve Gülensu Pazarı Perşembe: Küçükyalı, Girne ve Cevizli Tugayyolu pazarları Cuma: Yok Cumartesi: Aydınevler, Esenkent ve Zümrütevler pazarları Pazar: Başıbüyük, Fındıklı ve Gülsuyu pazarları.

Istanbul Perşembe pazarı nerede?

Perşembe Günü Kurulan Semt Pazarları

Pazar İlçesi Pazar Adı Kurulduğu Sokaklar
Fatih Kadırga
Fatih Ağaçkakan Ağaçkakan Sokak, Hacı Piri Sokak
Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Kazım Karabekir Mahallesi, 826-830 Sokaklar
Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1041-1045-1047 Sokaklar

Bakırköy cumartesi pazarı ne zaman açılıyor?

Bakırköy pazarının açılış ve kapanış saati net olmamakla beraber 08.00’den 20.00’ye kadar aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Yaz döneminde kapanış saati biraz daha esneyebiliyor. Havanın kararması ile tezgâhlar toplanıyor.

Beşiktaş Sosyete pazarı ne zaman?

Beşiktaş Nüzhetiye caddesi üzerinden kurulan ve oldukça geniş bir alana yayılan Beşiktaş semt pazarı, bölgenin en popülerlerinden. Her hafta Cumartesi günü kuruluyor.

Florya sosyete pazarı ne zaman?

Pazar her Çarşamba günü Florya – Yeşilköy arasında, Çiroz mevkisinde kuruluyor. Pazar daimi bir Pazar yeri olduğundan gezip alışveriş yapması oldukça pratik. Pazarda daha çok tekstil ürünü satışı yapılmakta.

Bakırköy Sosyete pazarı hangi gün 2022?

Bakırköypazarı, Bakırköy’ün Florya ve Yeşilköy semtleri arasında yer almaktadır. Sahil yolunda bulunan Çiroz mevkisinde kurulan bu pazarın üstü kapalıdır. Her çarşamba günü kurulan bu pazar, sabit bir yerleşkeye sahiptir.

Istanbul Sosyete Pazarı Salı günü nerede?

Tarihi Salı Pazarı Kadıköy Kent Pazarı, Kadıköy Bit Pazarı, Sosyete Pazarı ve Kadıköy Salı Pazarı gibi isimlerle anılan Kadıköy Salı Pazarı, Kadıköy Göztepe mahallesinde, E-5 kara yolunun hemen kenarında kuruluyor.

You might be interested:  Ankara Eryaman Nasıl Bir Semt?

Istanbul Kadıköy sosyete pazarı hangi gün?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahların açıldığını görebilirler. Ama asıl alışverişin döndüğü gün Cuma…

Beşiktaş Sosyete pazarı ne zaman?

Beşiktaş Nüzhetiye caddesi üzerinden kurulan ve oldukça geniş bir alana yayılan Beşiktaş semt pazarı, bölgenin en popülerlerinden. Her hafta Cumartesi günü kuruluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.