Ankara Karadeniz Festivali Nerede?

Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında 29 Temmuz 6 Ağustos günleri arasında gerçekleştirilecek Festival‘de, pop, halk ve arabesk müziğinin sevilen sanatçılarının vereceği konserler serisiyle, Başkentliler, müzik ziyafetine doyacak. Contents 1Ankarada hangi festival var? 2Ankara’da Karadeniz festivali nerede?

Ankarada Karadeniz Festivali nerede?

1.Karadeniz İlleri Kültür Sanat Tanıtım Günleri 4-7 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar alanında gerçekleşecek.

Ankara Karadeniz Günleri nerede?

5. Ankara Rize Günleri bu yıl “Rize-Karadeniz’e Komşu Ülkeler Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri” adı altında 27-Şubat-2 Mart tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’ nde yapılacak

Ankara festival nerede?

Ankara’da düzenlenen tüm festivaller, şenlikler ve fuarlar Türkiye’nin festival sitesi FestTR’de.

Ankara hamsi günleri nerede?

Altınpark, Anfa Fuar Ve Kongre Merkezi Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı, Altındağ/Ankara.

Ankarada hangi festivaller var?

Ankara Festival Etkinlikleri

 • Uluslararası Ankara Film Festivali.
 • Uluslararası Ankara Müzik Festivali.
 • Engelsiz Filmler Festivali – Ankara.
 • Gezici Festival.
 • Uluslararası Ankara Caz Festivali.
 • Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali – Ankara.
 • Uluslararası Şefika Kutluer Festivali – Ankara.
 • You might be interested:  Yeni Ankara Tren Garı Nerede?

  Ankara’da Rizeliler Günü nerede?

  Rizeliler Federasyonu tarafından Altınpark Anfa Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘4. Rize Muhlama Günleri Festivali’nde, Rizeli sanatçılardan Kaan Yıldırım, Yasemin Yıldız, Gökhan Birben, Lütfü Güner ve Murat Köse, sahne alacak.

  Ankara’da Karadeniz Günleri nerede 2022?

  Trabzon Günleri Ankaralılarla buluşuyor. 26-29 Mayıs 2022 Ankara Millet Bahçesi AKM’de başladı 2 yıl aradan sonra Trabzon hızlı bir şekilde Ankara’da Tanıtım Günlerine geri dönüyor.

  Trabzon Günleri Ankara 2022 nerede?

  Koronavirüs nedeniyle 2 yıldır yapılamayan Trabzon günleri yeniden Ankara’da. Başkent Millet Bahçesi’nde 29 Mayıs tarihine kadar sürecek festivalde, Trabzon’un kültürü, geleneksel lezzetleri ve yöresel ürünleri de sergileniyor. Festivalde Trabzonspor’un şampiyonluğu da kutlanıyor.

  Ankara Trabzon Günleri 2022 ne zaman?

  İlk olarak Trabzon’un gerçekleştirdiği ve sonrasında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Ankara Trabzon günleri bu yıl 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

  Ankara festivali 2022 ne zaman?

  Ankara Zeruj Festival 2022. Ankara Zeruj Festival 3-6 Mart 2022 Altınpark Fuar Alanında ziyaretçilerle buluştu.

  Başkent kültür Yolu festivali 2022 nerede?

  Festivalin bir ayağını CSO Ada Ankara Yerleşkesi’ndeki etkinlikler oluştururken, kentin tarihi mekanları, sokakları, müzeleri de müziğin coşkusuyla dolacak.

  Büyük Ankara Festivali nerede?

  16 Haziran’da Atatürk Kültür Merkezi alanında kapılarını açan ve 7 Temmuz tarihinde sona erecek olan Büyük Ankara Festivali, geride bıraktığı 13 günde milyonları ağırladı.

  Ankara’da Rize Günleri ne zaman?

  Uzunca bir aradan sonra Rize Günleri Ankara’da gerçekleşiyor. 23-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Altınpark fuar alanında konserler, kemençe, horon eşliğinde eğlenceye doyacaksınız.

  Bolu hamsi Festivali Ne zaman?

  Perşembe İskelesinde 28 Kasım 2021 Pazar günü Perşembe Belediyesi tarafından organize edilecek olan 3. Geleneksel Hamsi Festivalimize tüm halkımız davetlidir.

  You might be interested:  Ankara Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

  Hamsi Festivali nerede yapılıyor?

  Mersinliler, merkez Yenişehir ilçesinde bulunan etkinlik alanında düzenlenen festivalde, hamsiekmek lezzeti, müzik ve eğlenceyle buluştu. 9 gün sürecek festival için etkinlik alanında onlarca stant kurularak, vatandaşlara Karadeniz’in lezzeti hamsi ekmek dağıtıldı.

  Ankara’da Trabzon Günleri nerede?

  Başkent Millet Bahçesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 26 Mayıs’tan beri devam eden Trabzon Tanıtım Günleri Fuarı’nda Trabzon’un kültürü, geleneksel lezzetleri ve yöresel ürünleri sergileniyor. 29 Mayıs’a kadar devam edecek olan Trabzon Günleri, Başkentli misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor.

  Ankara’da Karadeniz günleri ne zaman?

  Trabzon kültürü şampiyonluk yılında Ankara’ya taşınıyor

  Ankara’da 26-29 Mayıs tarihleri arasında Başkent Millet Bahçesi AKM’de 2022 Trabzon Günleri başlıyor.

  Altınpark ta hangi etkinlik var?

  Altınpark Expo Center

 • Ardahan Tanıtım Günleri. 2-3-4-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezinde Ardahan il-ilçeleri tanıtım günleri ve serhat ilin yöresel lezzetleri Ankaralılarla buluşuyor.
 • Rize Yöresel Ürünler ve Hamsi Festivali.
 • Ege İlleri Tanıtım Günleri.
 • Başkent Alışveriş ve Moda Festivali.
 • Trabzon Günleri nerede?

  Tüm Trabzon Derneklerimizi ve Trabzon sevdalısı dostlarımızı bekliyoruz. Trabzon’un meşhur yemekleri, tatlıları ve yöresel el sanatları Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda olacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.