Ankara Karadeniz Günleri Nerede?

1.Karadeniz İlleri Kültür Sanat Tanıtım Günleri 4-7 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar alanında gerçekleşecek.

Ankara’da Karadeniz Günleri nerede 2022?

Trabzon Günleri Ankaralılarla buluşuyor. 26-29 Mayıs 2022 Ankara Millet Bahçesi AKM’de başladı 2 yıl aradan sonra Trabzon hızlı bir şekilde Ankara’da Tanıtım Günlerine geri dönüyor.

Ankara Trabzon Günleri 2022 ne zaman?

İlk olarak Trabzon’un gerçekleştirdiği ve sonrasında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Ankara Trabzon günleri bu yıl 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

Ankara’da Rize festivali nerede?

Ankara’da 23 Eylül’de başlayan 4. Rize Muhlama Günleri Festivali devam ediyor. Rizeliler Federasyonunca Altınpark Anfa Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen festivalde, Rizeli sanatçılardan Kaan Yıldırım, Yasemin Yıldız, Gökhan Birben, Lütfü Güner ve Murat Köse sahne aldı.

Ankara’da Rizeliler Günü nerede?

Rizeliler Federasyonu tarafından Altınpark Anfa Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘4. Rize Muhlama Günleri Festivali’nde, Rizeli sanatçılardan Kaan Yıldırım, Yasemin Yıldız, Gökhan Birben, Lütfü Güner ve Murat Köse, sahne alacak.

Ankara’da Karadeniz günleri ne zaman?

Trabzon kültürü şampiyonluk yılında Ankara’ya taşınıyor

Ankara’da 26-29 Mayıs tarihleri arasında Başkent Millet Bahçesi AKM’de 2022 Trabzon Günleri başlıyor.

You might be interested:  Ankara Demirspor Akhisar Maçı Hangi Kanalda?

Ankara Karadeniz günleri ne zaman?

5. Ankara Rize Günleri bu yıl “Rize-Karadeniz’e Komşu Ülkeler Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri” adı altında 27-Şubat-2 Mart tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’ nde yapılacak

Trabzon Günleri nerede Ankara?

Başkent Millet Bahçesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 26 Mayıs’tan beri devam eden Trabzon Tanıtım Günleri Fuarı’nda Trabzon’un kültürü, geleneksel lezzetleri ve yöresel ürünleri sergileniyor. 29 Mayıs’a kadar devam edecek olan Trabzon Günleri, Başkentli misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor.

Ankara Trabzon günleri nerede yapılıyor?

Koronavirüs nedeniyle 2 yıldır yapılamayan Trabzon günleri yeniden Ankara’da. Başkent Millet Bahçesi’nde 29 Mayıs tarihine kadar sürecek festivalde, Trabzon’un kültürü, geleneksel lezzetleri ve yöresel ürünleri de sergileniyor. Festivalde Trabzonspor’un şampiyonluğu da kutlanıyor.

Millet Bahçesi nerede var?

Ankara AKM Millet Bahçesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alıyor. Atatürk Orman Çiftliği’yle başlayor ve Ankara Hergelen Meydanı’na kadar uzanıyor. Ankara AKM Millet Bahçesi, Atatürk Orman Çiftliği, Gençlik Parkı ve 19 Mayıs Stadyumu’munun bulunduğu alanı birbirine bağlıyor.

Ankara’da Karadeniz Festivali nerede?

Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi.

Altınparkta neler var?

Bilim Merkezi, uluslararası standartlarda fuar ve kongre merkezi, anaokulu ve yaz okulu, büfe ve lokantaları, müzikli ve ışıklı su gösterileri, oyun ve eğlence alanları, göl kıyısındaki amfileri, paten alanı, kayıkları, çarpışan botları, elektrikli gezinti arabaları, mini gezinti treni, atları, otoparkları ile

Altınpark ta hangi etkinlik var?

Altınpark Expo Center

 • Ardahan Tanıtım Günleri. 2-3-4-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezinde Ardahan il-ilçeleri tanıtım günleri ve serhat ilin yöresel lezzetleri Ankaralılarla buluşuyor.
 • Rize Yöresel Ürünler ve Hamsi Festivali.
 • Ege İlleri Tanıtım Günleri.
 • Başkent Alışveriş ve Moda Festivali.
 • Rize Günleri nerede yapılıyor?

  “Rize Günleri” İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında Yapılan Açılış Töreniyle Başladı Rize Valiliği’nin himayelerinde Rize Dernekler Federasyonu’nun organize ettiği 12. Rize Tanıtım Günleri İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda başladı.

  You might be interested:  Ankara Oto Pazarı Nerede?

  Mardin günleri ne zaman?

  Mardinliler Federasyonu tarafından düzenlenen Mardin Tanıtım Günleri, Karşıyaka Bostanlı Pazaryeri’nde başladı.4 – 7 Mart 2022 tarhleri arasında açık olacak olan Tanıtım Günleri’ne ilgi yoğun oldu.

  Rizeliler Günü ne zaman?

  rize valisi kasım esen’in 25 ağustos günü için ilan ettiği gündür.

  Ankara Trabzon Günleri 2020 ne zaman?

  2020 Trabzon Tanıtım Günleri 2-5 Nisan 2020 tarihinde Başkent’te düzenlenecek olan fuar Korono virüs salgını önlemlerinden dolayı fuar iptal edildi.

  Altınpark ta hangi etkinlik var?

  Altınpark Expo Center

 • Ardahan Tanıtım Günleri. 2-3-4-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezinde Ardahan il-ilçeleri tanıtım günleri ve serhat ilin yöresel lezzetleri Ankaralılarla buluşuyor.
 • Rize Yöresel Ürünler ve Hamsi Festivali.
 • Ege İlleri Tanıtım Günleri.
 • Başkent Alışveriş ve Moda Festivali.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.