Ankara Kayseri Arası Hangi Şehirler Var?

Yarım noktaya yakın bulunan diğer şehirler:

 • Akpınar, Ankara’a 130 km ve Kayseri’a 183 km uzaklıktadır.
 • Gölhisar, Ankara’a 186 km ve Kayseri’a 127 km uzaklıktadır.
 • Mucur, Ankara’a 200 km ve Kayseri’a 114 km uzaklıktadır.
 • Ankara Kayseri Arası Hangi Şehirler Var?(Mükemmel cevap) – İstanbul ve Türkiye’nin tüm şehirleri D260 karayolu üzerinden 325 km. Kırıkkale Kırşehir Yolu ve D260 karayolu üzerinden 319 km. D750/E90 ve D300 karayolu üzerinden 377km. ANKARA KAYSERİ ARASI

  Kayseriye giderken hangi şehirlerden geçilir?

  İstanbul ile Kayseri arası mesafe 762 kilometredir. Yolculuk süresi ise 8 saattir. İstanbul’dan yolculuğa çıktıktan sonra Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Kırıkkale ve Kırşehir güzergahlarını takip etmesi gerekmektedir. Kırşehir’den 131 kilometrelik yolculuk sonrası Kayseri’ye ulaşım sağlanmaktadır.

  Ankara’dan Kayseri’ye kaç saat var?

  Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir.

  Ankara Kayseri arası Otobüsle kaç km?

  Ankara – Kayseri arası toplam 317 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat sürüyor.

  You might be interested:  Ankara Garına Metro Ile Nasıl Gidilir?

  Ankara Kayseri arası Otobüsle kaç saat sürüyor?

  Ankara – Kayseri arası mesafe kaç km? Ankara – Kayseri arası yaklaşık olarak 338kms’dir. Kamil Koç ile Ankara – Kayseri seyahatiniz tahmini olarak en az 4 saat 30 dakika saat sürer.

  Ankaraya hangi yoldan gidilir?

  İstanbul-Ankara güzergahında arabayla yolculuk yapanların en çok kullandığı rota Anadolu Otoyolu. Türkiye’nin en eski ve en işlek otoyollarından biri olan bu yol Gebze, Sapanca, Hendek, Düzce, Bolu üzerinden Ankara’ya kesintisiz bağlantı sağlıyor. 449 km’lik yol 4 saat 55 dakika sürüyor.

  Kayseri Ankara arası otobandan kaç km?

  Ankara – Kayseri arası kaç saat? Ankara – Kayseri arası yolculuk süresi otobüs veya arabayla ortalama Ankara – Niğde Otoyolu/Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve D260 üzerinden 3 saat 43 dakika (348 km), Kırıkkale Kırşehir Yolu ve D260 üzerinden 4 saat 1 dakika (318 km) sürmektedir.

  Kayseri Ankara Tren bileti ne kadar?

  Ankara ile Kayseri ile tren

  En iyi fiyat 69 TL
  Yolculuk süresi 6 sa 57 dk
  Günlük bağlantılar 6
  İlk kalkış 20:55
  Son kalkış 22:11

  Kayseri Ankara arası otoban var mı?

  Ankara-Niğde Otoyolu’nun tamamı hizmete açılıyor!

  Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından birinci ve üçüncü kesimleri hizmete açılan Ankara-Niğde Otoyolu’nun bu defa 113 kilometrelik otoyol ve 39 kilometrelik bağlantı yollarından oluşan ikinci kesimi de hizmet verecek.

  Ankara Kayseri otobüs kaç TL?

  En ucuz Ankara – Kayseri otobüs bileti 149,00 TL’dir.

  Ankara’dan Kayseri’ye uçak var mı?

  Ankara – Kayseri rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet.

  Kayseri Ankara tren var mı?

  “4 Eylül Mavi Treni, her gün Kayseri’den 23.47’de hareket edecek, Ankara’ya 06.30’da varacak. Aynı tren Sivas yönüne her gün Ankara’dan 19.10’da hareketle Kayseri’ye 01.46’da, Sivas’a ise 03.57’de ulaşacak. Çukurova Mavi Treni her gün Boğazköprü’den 00.57’de hareket edecek, Ankara’ya 07.35’de varacak.

  You might be interested:  Ankara Kızılay'Dan Eymir Gölüne Nasıl Gidilir?

  Süha Ankara Kayseri Kaç Lira?

  En Popüler Ankara – Kayseri Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

  Otobüs Firma Bilet Fiyatları
  Öncü Seyahat 200 TL
  Süha Turizm 180 TL
  Metro Turizm 150 TL
  Metro Turizm 150 TL

  Kayseri Ankara arası hızlı trenle kaç saat?

  Çift hatlı, elektrikli ve sinyalli olacak hattın devreye girmesiyle mevcut konvansiyonel demir yoluyla 7 saat olan Ankara-Kayseri ulaşım süresi 2 saate inecek. 2003-2020 döneminde yılda ortalama 134 kilometre olmak üzere toplam 2 bin 149 kilometre demir yolu yapıldı.

  Ankara’dan Kayseri’ye saat kaçta otobüs var?

  Ankara – Kayseri Otobüs Yolculuğu

  En Uygun Bilet 149,00 TL
  Sefer Sayısı 125
  En Ucuz Firma Özlem Batman Turizm
  Ankara – Kayseri Arası Kaç Saat? 5s 1dk
  En Aktif Firma Kamil Koç

  Kayseri İstanbul arası hangi şehirler var?

  Kayseri ile İstanbul arasındaki mesafe, otoyollarda 760 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 443 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 8 saat ve 21 dakika zaman alır ve Kocaeli, 30 Ağustos Mah., Mucur, Gölhisar, Kındam Mah., Yeni ve Akpınar üzerinden geçer. Rota üzerinde paralı yollar var.

  Kayseri’den izmir’e giderken hangi illerden geçiyoruz?

  Kayseri ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 842 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 25 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 10 saat ve 42 dakika zaman alır ve Afyonkarahisar, Uşak, 30 Ağustos Mah., Örenşehir, Aktepe, Acıgöl ve Ladik üzerinden geçer.

  Kayseri’ye nasıl gidebilirim?

  Kayseri’ye hava yoluyla nasıl gidilir: Kayseri Havalimanı, şehir merkezine 5 km uzaklıkta. Kente Türkiye’den ve bazı Avrupa şehirlerinden direkt uçuşlarla ulaşmak mümkün. İstanbul, İzmir, Diyarbakır, Samsun ve Antalya’dan Kayseri’ye uçakla gidebiliyorsunuz.

  Kayseri istanbula yakin mi?

  Kayseri’den İstanbul’a karayolundan gitmek isteyenler için yol mesafesi kilometre bazında yaklaşık olarak 769 km civarındadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.