Ankara Konya Hızlı Tren Garı Nerede?

Konya Yüksek Hızlı Tren Garı (Konya YHT Garı) konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede? Konya Yüksek Hızlı Tren Garı (Konya YHT Garı) konumuna en yakın duraklar: Havzan Caddesi 171 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Ankara Konya hızlı tren nereden kalkar?

İstasyonlar. Ankara – Konya YHT hattının 5 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla (Ankara kalkışlı olarak) Ankara YHT Garı, Eryaman YHT Garı, Polatlı YHT Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

Konya hızlı tren nerede duruyor?

Konya şehir içinde iki istasyon bulunuyor: Konya Garı ve Konya Selçuklu YHT Garı. Selçuklu YHT Garı, Konya’ya gelen hızlı trenlerin ilk durağı, ticari bölgelerin ve tramvay durağının yakınında.

Yüksek Hızlı Tren Ankarada nerede duruyor?

Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı, ya da kısaca Ankara YHT Garı, Ankara’nın Altındağ ilçesinin Anafartalar Mahallesi’nde, Ankara Garı’nın yanında yer alan ve 29 Ekim 2016’da hizmete giren TCDD’ye ait ana yüksek hızlı tren istasyonudur.

Konya tren garı hangi semtte?

Konya Garı, Konya’nın Meram ilçesinde yer alan TCDD’ye ait ana tren istasyonudur.

You might be interested:  Konya Ankara Hızlı Tren Seferleri Hangi Saatlerde?

Ankara Konya hızlı tren saat kaçta?

Konya Ankara Hızlı Tren Saatleri

Konya-Ankara YHT
1 81202 06:25
2 81206 09:00
3 81210 15:05
4 81212 17:40

Ankara Konya hızlı tren ücreti ne kadar?

Ankara-Konya-Ankara hattında işleyen trenler Eryaman, Polatlı ve Selçuklu duraklarına uğramaktadır. Seyahat 1 saat 49 dakika sürmektedir. Ankara-Konya için YHT bilet fiyatı 87 TL’dir.

Konya Tren Garı hangi durak?

Kule durak, Selçuklu içindeki Konya Tren Garı konumuna en yakındır.

Konya otogardan hızlı tren garına nasıl gidilir?

Tren garının yakınından otogar dolmuşu geçer hocam Feridiye polis karakolunun önünden Binkonut, Cumhuriyet dolmuşları geçer ikiside otogara gidiyor.

Konya hızlı tren merkeze yakın mı?

Konya Tren İstasyonu şehir merkezine 10 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Bu nedenle trenden indikten sonra eğer direkt olarak ilçelere gitmeyeceksiniz, merkezden başlayarak gezmeye başlayabilirsiniz.

Ankara Tren Garı hangi semtte?

Ankara Garı, Türkiye’nin başkenti Ankara’nın Altındağ ilçesi Ulus semti Anafartalar Mahallesi’nde yer alan TCDD’ye ait hemzemin ana tren istasyonudur.

Ankara hızlı tren son durak neresi?

Ankara-Eskişehir hattının ardından Ankara-İstanbul hattının hizmete girmesiyle yolcu taşımacılığında yüzde 10 olan demiryolu payının yüzde 78’e çıkması öngörülüyor. Ankara-İstanbul YHT hattı, son durak Pendik’teki banliyö hattıyla Marmaray’a entegre edilecek.

Ankara YHT Garı hangi durakta?

ANKARA TREN GARINA ULAŞIM

Ankara Metrosu Ulus istasyonundan Tren Garı’na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Sıhhiye Köprüsü üzerinden geçerek Ulus istikametine hareket eden Siteler, Doğantepe, Hüseyin Gazi, Karapürçek, vs. otobüs veya dolmuşları ile Ankara Garı’na ulaşabilirsiniz.

Konya Tren Garı nereye yakın?

Konya Tren Garı Hakkında

Konya Yüksek Hızlı Tren Garı, Konya ili Meram ilçesine bağlı Ferit Paşa Caddesi’nde bulunan bir demiryolu istasyonudur.

Konya Tren Garı kaç tane?

Konya şehir içinde iki istasyon bulunuyor: Konya Garı ve Konya Selçuklu YHT Garı.

You might be interested:  Ankara One Tower Nerede?

Selçuklu YHT hangi durakta?

Selçuklu bölgesinde bulunan Konya YHT Garı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Alaaddin durak, Selçuklu içindeki Konya YHT Garı konumuna en yakındır.

Konya Hızlı Tren garına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konya YHT Garı yakınından geçiyor: 12-A, 56-A, 67-A.

Konya Ankara arası hızlı tren var mı?

Ankara Konya Yüksek Hızlı Treni karşılıklı olarak günde 7 sefer yapmaktadır. Bu seferlerin ortalama süresi ise 1 saat 50 dakika sürmektedir. Eryaman ve Polatlı duraklarında durulmaktadır. Standart ve esnek olmak üzere bu seferlerde iki bilet seçeneği mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.