Ankara Konya Hızlı Tren Ne Kadar Sürer?

Ankara-Konya: 1 saat 47 dakika Konya-İstanbul-Konya Yüksek Hızlı Tren Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Treninin durakları sırasıyla Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı olmaktadır.
Ankara Konya Hızlı Tren Kaç Saat Sürüyor? Ankara Konya arasındaki Hızlı Tren yolculuğu ile varış noktasına en erken 1 saat 50 dakika, en geç 1 saat 53 dakika içinde ulaşabilirsiniz.
Ankara Konya hızlı tren seyehat süresi ise 1 saat 50 dakika. Ankara-Konya hattında, tren saatte ortalama 167 km hızla yol almaktadır ve toplam 7 durak vardır. Abone ol Ankara-Konya hızlı tren bilet ücreti ne kadar, nasıl online tren bileti alınır sorularının yanıtları haberimizde.

Hızlı tren Konya kaç dk?

Hızlı Tren Kaç Saat? İstanbul Konya Hızlı Tren seferleri kaç saat sürer sorusunun yanıtı: en erken 4 saat 57 dakika ve en çok 5 saat 9 dakika olacaktır.

Ankara Konya hızlı tren saat kaçta?

Ankara Konya Ankara Yüksek Hızlı Tren

You might be interested:  Kent Park Ankara Nerede?
Konya-Ankara YHT
No Tren No Konya Kalkış
1 81202 06:25
2 81206 09:00
3 81210 15:05

Konya’ya hızlı tren kaç saat?

İSTANBUL – KONYA YHT DURAKLARI

İstanbul ile Konya arasına 4 saate düşüren hızlı tren İzmit, Arifiye, Bozüyük, Eskişehir ve Konya güzergahında hizmet verecek.

Ankara hızlı tren kaç saat?

Yüksek Hızlı Tren Ankara – İstanbul arası ve İstanbul – Ankara arasında günde karşılıklı 9 sefer yapıyor. Ankara’dan kalkan tren Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy duraklarına uğrayarak Pendik’e yaklaşık 4 saat 20 dakikada ulaşıyor.

Konya Ankara arası kaç saat?

Ankara ile Konya arası toplam 262 km’dir. Bireyler 262 km yolu kendi araçlarıyla 3 saatte gidebiliyor.

Konya hızlı tren kaç para?

Konya-Ankara arası hızlı tren bilet fiyatı 45 TL’den 53.5, gidiş-dönüş ücreti 90, Konya-İstanbul arası hızlı tren bileti de 118 TL’den 143 TL’ye yükseldi. Konya-Ankara arası sefere yüzde 16, Konya-İstanbul arası sefere de yüzde 21 zamlanmış oldu.

Ankara Konya hızlı tren nereden geçiyor?

Ankara – Konya YHT hattının 5 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla (Ankara kalkışlı olarak) Ankara YHT Garı, Eryaman YHT Garı, Polatlı YHT Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

Hızlı tren bilet fiyatları ne kadar?

TCDD’nin resmi internet adresinde yer alan bilgilere göre; YHT İSTANBUL – ANKARA 2+2 Ekonomi pulman 195 TL’ye, YHT KONYA – ANKARA 2+2 Ekonomi pulman 87 TL’ye, YHT KONYA – İSTANBUL 2+2 ekonomi pulman 235 TL’ye satılıyor.

Hızlı tren kaç para?

Dört ay önce 84 TL’ye satılan biletler şu an 151 TL’ye alınıyor. Yüksek hızlı tren bilet fiyatlarına 3 Ocak 2022’de yaklaşık yüzde 20 zam yapılmıştı. Bu zamla bilet fiyatları 84 TL’den 101 TL’ye çıkmıştı. Son zammın ardından bilet fiyatları 151 TL’ye yükseldi.

You might be interested:  Altının Gramı Ne Kadar Ankara?

Konya hızlı tren nerede duruyor?

Konya şehir içinde iki istasyon bulunuyor: Konya Garı ve Konya Selçuklu YHT Garı. Selçuklu YHT Garı, Konya’ya gelen hızlı trenlerin ilk durağı, ticari bölgelerin ve tramvay durağının yakınında.

Konyaya hızlı tren nereden kalkıyor?

Bu sayede günde daha fazla yolcuya bu seyahat etme imkânı sunulmuştur. Trenin son durağı Konya olmaktadır. Tren bir sefer süresini ortalama olarak 4 saat 20 dakikada tamamlamaktadır. İstanbul- Konya Yüksek Hızlı Treni sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir duraklarından geçmektedir.

Yüksek hızlı tren saatte kaç km hız yapıyor?

Demiryolu altyapısı 350 kilometre/saat (220 mph) hıza uygun olarak tasarlanmış olsa da, düzenli sefer yapan yüksek hızlı trenler şu an 305 kilometre/saat (190 mph) azami hızla işletilmektedir.

Hızlı tren yemekli vagonda yemek ücretli mi?

Yemekli vagon yolcu taşımacılığı için kullanılmadığı için yolcular burada yedikleri yemeklerin fiyatlarını öderler.

Hızlı tren Business farkı nedir?

Business sınıfta diz üstü bilgisayarlar için güç kaynağı mevcuttur ve her koltuk arkasında her yolcuya özel LCD ekran mevcuttur. Trenlerde kafeterya hizmetlerine artı olarak business vagonunda ücretsiz ikramlar var iken; ekonomi vagonlarında ise ücretli yiyecek-içecek servisi vardır.

Hızlı tren bileti kaç yaşa kadar ücretsiz?

(Ayrı bir yer istenmemek koşuluyla 0-6 yaş (73 aydan gün almamış) çocuklar ücretsiz seyahat edebilir.) 65 Yaş ve üzerindeki yolcular %50: YHT, Anahat trenlerinde 65 yaş ve üstü yolcular yararlanabilmektedir.

Konya istanbul hızlı tren ne kadar sürüyor?

Seyahat Süresi : Konya-İstanbul (Söğütlüçeşme) : Yaklaşık 5 saattir.

Konya İstanbul arası hızlı trenle kaç saat?

İstanbul ve Konya arasında YHT hızlı tren seferleri günde 3 kez yapılıyor. İlk sefer Pendik’ten 07.30 son sefer ise 18.25’te. İstanbul Konya arası hızlı tren seyahat süresi 4 saat 27 dakika. İstanbul Konya arası hızlı tren bilet parası ise kişi başı tek yön 85 lira.

You might be interested:  Ankara Gaziantep Uçak Bileti Ne Kadar?

TCDD Konya İstanbul kaç saat?

İstanbul – Konya – İstanbul Hızlı Tren Saatleri

İstanbul Konya İstanbul arası hızlı tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 15 dakika sürmektedir.

Konya İstanbul arası hızlı tren kaç km?

İstanbul – Konya Yüksek Hızlı Treni ya da kısaca İstanbul – Konya YHT, 673,021 kilometre (418,196 mi) uzunluğundaki Söğütlüçeşme – Konya güzergâhında TCDD Taşımacılık tarafından işletilen Yüksek Hızlı Tren’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.