Ankara Maltepe Pazarı Hangi Günler Açık?

Ankara Çankaya’da haftanın her günü farklı semtlerde pazar kuruluyor. Pazartesi günleri İncesu, Maltepe ve Keklik semtlerinde halk pazarı kuruluyor. Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.
Ankara Maltepe Pazarı ne zaman açık? Pazartesi: Maltepe Merkez Pazarı Salı: Yok Çarşamba: Bağlarbaşı Kapalı Pazarı ve Gülensu Pazarı Perşembe: Küçükyalı, Girne ve Cevizli Tugayyolu pazarları Cuma: Yok Cumartesi: Aydınevler, Esenkent ve Zümrütevler pazarları Pazar: Başıbüyük, Fındıklı ve Gülsuyu pazarları. Ayrancı Antika Pazarı ne zaman?

Maltepe Pazarı ne zaman kapanıyor?

PAZAR YERLERİ KAÇA KADAR AÇIK? Maltepe’de halk pazarları saat 07.00’de kuruluyor ve en geç saat 19.00’a kadar alışveriş yapılabiliyor. Bazı semtlerde pazarların toplanma saati 20.00’ye kadar sarkabiliyor.

Kızılaydan Maltepe pazarına nasıl gidilir?

Çankaya şehrinde Maltepe Pazarı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 324. Ekin Mah.-Çatak Cad.-Çiğiltepe-15 Temmuz Kizilay Milli Irade Meydani.
  2. 326. Bahçelerüstü Toki-Dikimevi-15 Temmuz Kizilay Milli Irade Meydani.
  3. 329. Ekin Mah.-Altmişevler-15 Temmuz Kizilay Milli Irade Meydani.
  4. 382. Mutlu Mah.-Akdere-Kızılay-Sıhhiye.

Maltepe semt pazarı hangi gün?

Anadolu yakasında oturanlar için pazartesi bir diğer alternatif ise Maltepe semt pazarı Meyve ve sebzeden giyime kadar birçok ürünü bu pazarda bulabilirsiniz.

Kartal semt pazarı hangi gün?

Her Perşembe günü organik pazarın kurulduğu yerde açılan pazarda yok yok 26 Eylül 2019 tarihinden itibaren her Perşembe günü Kartal’da sosyete pazarı kuruluyor. Kartal Marmaray tren istasyonuna 5 dakika mesafede bulunan organik pazarın yerine kurulan sosyete pazarında aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

You might be interested:  Ankara Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kim Oldu?

Bayram günü pazar kurulur mu?

4 günlük bayram boyunca pazarların açılıp açılmayacağı ise merak ediliyor. Kurban bayramı bilindiği gibi dört gün olarak kutlanıyor. Semt pazarları bayram boyunca kurulmuyor.

Pazartesi pazarı nerede var?

PAZARTESİ Günü Kurulan Semt Pazarları

Pazar İlçesi Pazar Adı Kurulduğu Sokaklar
Büyükçekmece Tepecik İstiklal caddesi, Çiğdem caddesi, Akasya Sokak, Vatan caddesi
Esenler Kazım Karabekir Mahallesi
Esenyurt Balıkyolu Yenikent Mahallesi, Balık Yolu caddesi
Eyüp Rami Talimhane caddesi

Küçükyalı Semt pazarı hangi gün?

Küçükyalı Perşembe Pazarı – Küçükyalı Merkez – 2318 ziyaretçidan 15 tavsiye.

Kartal Maltepe pazarı hangi gün?

Istanbul maltepe pazarı hangi gün? Pazartesi: Maltepe Merkez Pazarı Salı: Yok Çarşamba: Bağlarbaşı Kapalı Pazarı ve Gülensu Pazarı Perşembe: Küçükyalı, Girne ve Cevizli Tugayyolu pazarları Cuma: Yok Cumartesi: Aydınevler, Esenkent ve Zümrütevler pazarları Pazar: Başıbüyük, Fındıklı ve Gülsuyu pazarları.

Salı pazarı ne zaman?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahların açıldığını görebilirler. Ama asıl alışverişin döndüğü gün Cuma…

Başak pazar hangi gün?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

Küçükyalı Semt pazarı hangi gün?

Küçükyalı Perşembe Pazarı – Küçükyalı Merkez – 2318 ziyaretçidan 15 tavsiye.

Göztepe sosyete pazarı hangi gün?

Kadıköy bölgesinin en büyük ve en meşhur pazarıdır.Salı günleri kurulur,bundan dolayı salı pazarı adını almıştır.Sebze ve meyve dışında tekstil,kozmetik vb çok daha fazladır.Sosyete pazarı da denir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.