Ankara Martı Nasıl Kiralanır?

Martı kiralamak için en yakın martının üzerinde bulunan karekodu uygulama üzerinden telefonunuza okutmanız gerekiyor. Bu işlemin ardından size 4 haneli bir şifre verilecektir. Söz konusu şifreyi martının üzerinde yer alan fiziksel kilidi açmak için kullanmalısınız.
Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı 1 saat ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,79 TL olup, 1 saatlik ücreti 110 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı kaç TL 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Ankara Martı nasıl alınır?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.

Ankara Martı ne kadar?

Martı Ankara’da uçacak!

You might be interested:  Ankara Birlik Mahallesi Nerede?

Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL olurken, her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. Martı ile ilgili bir diğer önemli gelişme ise Martı tarafından geliştirilen ve büyük kısmı Türkiye’de üretilecek olan yeni elektrikli scooter modeli Anadolu 1’in kısa zaman sonra tanıtılacak olması.

Martı borcu ödenmezse ne olur?

Son sürüşünden kalan ödenmemiş tutar Martı hesabına borç olarak eklenir. Uygulama üzerinden borcunu ödeyebilirsin ya da kayıtlı kartında bakiye olması durumunda borcun sisteme kayıtlı kartından otomatik olarak çekilebilir. önceki sürüşlerine ait borçlar ödenmediği takdirde yeni bir sürüş başlatmana izin vermeyiz.

Ankara Martı nasıl kullanılır?

Harita üzerinden siz en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin. Kilit açıldıktan sonra scooter kullanıma hazır olacaktır.

Martı 10 tl kaç dk?

Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. Yapılan düzenlemenin ardından 10 dakikalık Martı yolculuğu 7,89 TL oldu. Geçmiş fiyat politikasına kıyasla 10 dakikalık Martı yolculuğu 10,5 TL’den 7,89 TL’ye düşmüş oldu.

Bin bin mi ucuz Martı mı?

pratikte martı daha kolay ve kullanım alanı daha geniş. yani okul dışı kullanım mevcut. ancak binbin de güzel ve fiyat olarak martı’dan daha uygun.

Martı dakikada kaç km gider?

Tüm dünyada yapılan sürüşlerde ortalama elektrikli scooter kullanım yaşı 32’dir. Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir. Martı’nın belirlediği hız limiti maraton koşucusu hızının dahi altındadır.

Martı hangi saatlerde kullanılır?

Bugünden itibaren 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermeye başlayacak olan girişim, şu an için sadece Anadolu Yakası’nda 24 saat hizmet vermeye başlayacak. Martı’nın ilerleyen dönemlerde Avrupa Yakası’nda da 24 saat hizmet vermeye başlaması bekleniyor.

You might be interested:  Ankara Konya Ücretli Yol Ne Kadar?

Martı Ankara kaldırıldı mı?

Araçlar sadece Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin izin verdiği alanlara park edilebilecek. Elektrikli scooterlar ayrıca otoyol, şehirlerarası karayolları ve azami hız sınırı 50 km/s üzerinde olan karayollarında ve kaldırımlarda da kullanılamayacak.

Martı 1 saat ne kadar 2021?

İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı banka kartı olur mu?

Martı Cüzdan, Martı’nın Kullanıcı’lara ödeme kolaylığı sağlayan bir ödeme yöntemidir. Kullanıcılar, bu Sözleşme’yi kabul etmekle Uygulama üzerinden Martı Cüzdan hesabı oluşturacaklardır. Kullanıcı, Martı Cüzdan’a yalnızca kredi kartları ve banka kartları aracılığıyla tutar ekleyebilir.

Martı 1 saat ne kadar 2021?

İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

BinBin 1 dk kaç TL?

BinBin dakika ücreti 1,29 TL’dir.

Martı motor dakikası kaç TL?

Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor’a birlikte göz atalım.

Martı dakikası ne kadar?

Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgilere göre Martı elektrikli scooterların açılış ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,49 TL.

Leave a Reply

Your email address will not be published.