Ankara Mühye Köyü Nerede?

Mühye Köyü Nerede, Nasıl Gidilir Mühye Köyü Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunmaktadır.

Mühye Mahallesi nerede?

Mühye Köyü – Çankaya – Çankaya, Ankara.

Mühye Köyü nasıl gidilir?

Çankaya şehrinde Mühye Köyü konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 12440 – Muhtarlık. 3 dk yürüme. 190.
  2. 13068 – Tıbbi Bitkiler Parkı 22 dk yürüme. 301. DOĞUKENT CAD-TURAN GÜNEŞ BULVARI-UFUK ÜNİVERSİTESİ-ATILIM ÜNİVERSİTESİ 342. Kayaş-Ege Mahallesi-Oran Sitesi. Dil Değiştir. Ülkeler / Bölgeler. Türkiye. Ankara.

Mühye hangi mahalle?

Mühye (Yeşilkent Mh.)

Ümraniye’ye gitmek için hangi metrobüs durağında inilir?

Ümraniye ilçesine metrobüs ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; metrobüs ile Altunizade durağında indikten sonra M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattına ya da 13 no’lu Kadıköy- Çakmak Mahallesi/ Ataşehir otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz.

Ümraniye metro ile nasıl gidilir?

Ümraniye’ye metro ile gitmek isterseniz; M5 no’lu Üsküdar-Çekmeköy metro hattını kullanmanız gerekmektedir. Bu metro hattı ile Ümraniye ilçesinin farklı bölgelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Son Durak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ümraniye Son Durak yakınından geçiyor: 10, 139, 20K, 522.

Bu yakaya metro ile nasıl gidilir?

metro. Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Küçükyalı Durağı’nda inerek Hilltown’a ulaşabilirsiniz.

Ümraniye metrosu kaça kadar?

M5 metro hattı (Çekmeköy‎→Üsküdar), Çekmeköy durağından başlayıp Üsküdar durağına gidene kadar 16 duraklartan geçiyor. M5 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:59’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

You might be interested:  Ankara Havaalanından Çankaya Ya Nasıl Gidilir?

Ümraniye’ye metro var mı?

‘Türkiye’nin ilk sürücüsüz metrosu’ olma özelliği taşıyan Üsküdar-Ümraniye metrosu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla hizmete girdi. Toplu ulaşımda önemli bir hat olacak Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosunun birinci etabının açılışı için tören düzenlendi.

Marmaray ile Kadıköye nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM

Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.