Ankara Oto Pazarı Hangi Gün?

Ankara ‘daki oto pazarları içinde en büyüğü ve en çok ün kazanan araba pazarı Yenimahalle Pazarı ‘dır. Her türlü araç alınır satılır. Pazar günü kurulmaktadır. Ankara oto pazarı nereye açılıyor? ABB, Kahramankazan’da bin araç kapasiteli ‘ikinci el oto pazarı ‘ yapacak. Pazarın ilk etabı gelecek ay tamamlanması ve açılması planlanıyor.

Ankara oto pazarı hangi günler?

Her türlü araç alınır satılır. Pazar günü kurulmaktadır.

Kayseri Oto Pazari hangi gün kuruluyor?

Bilindiği üzere Kayseri’de Pazar günleri oto pazarı kuruluyor. Bizde oto pazarı için Cumartesi gününü belirleyerek, çevre il ve ilçelerden satıcılarımızın buraya gelmelerini istedik.

Kırıkkale oto pazarı ne zaman kuruluyor?

Kırıkkale oto pazarı ne zaman? Kırıkkale ‘de 2. el araba piyasasının kalbinin attığı ikinci el oto pazarına her cumartesi yüzlerce kişi araba alım satımı için geliyor.

Istanbul’da oto pazarı hangi gün?

İstanbul Araba Pazarı Nerede? İstanbul araba pazarı hafta sonlarında en yoğun günlerini Cumartesi ve Pazar yaşamaktadır. Pek çok ilçede kurulan oto pazarlarında 2. el araç alım satımı yapmak isteyenler sıkı bir pazarlık içerisine girişirler.

Edirne araba pazarı ne zaman?

Edirne’de her Pazar kurulan araba pazarında araba sahipleri kan alıyor. Çetin Cabir, Arabamı satmak için 2 aydır her Pazar araba pazarına gelmesine rağmen aracını bir türlü satamadığın söyledi.

You might be interested:  Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Niğde oto pazarı hangi gün?

Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu alan, modern ve kapalı bir düzen içerisinde, tuvaletleri ve sosyal donatı alanlarıyla güzel bir mekan olacak.

Adana Oto pazarı hangi gün?

9Adana Çukurova Oto Pazarı

Her çeşitten araç sergilenebilir. Adana Çukurova araba pazarının girişi ücretlidir. Pazar günleri kurulur. Çukurova araba pazarı adresi: Belediye Evleri Mahallesi Çoban Yurtçu Bulvarı, 84206 Sokak Çukurova Adana’dır.

Kırıkkale araba pazarı nereye kuruluyor?

El Oto Galericiler Sitesi’nin yan tarafında bulunan 43 bin metrekarelik alanımızı 2. El Açık Oto Pazarı olarak hazırladık. Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor.

Antalya araba pazarı ne zaman?

Sadece esnafımıza ve vatandaşlarımıza tatil olan cumartesi gününde ihtiyaç durumunda gelip buradan bu aktiviteden yararlanması için açıyoruz burayı. Burası Perşembe pazarı. Biz her Çarşamba günü arabalarımızı otoparkımıza taşıyoruz. Perşembe günü gece arabalarımızı tekrar yerine koyuyoruz.

Adıyaman oto pazarı hangi gün?

Belediye başkanımız İbrahim Yusuf TURANLI’nın katılımı ile açılışımızı yapmış bulunmaktayız. Her cumartesi ve pazar günleri hizmete açığız.

Izmir ikinci el oto pazarı nerede?

İZMİR ARABA PAZARI VE İZMİR OTO PAZARLARI

OTO PAZARI ADI ADRESİ TELEFON
Oto Kent – Otokent Galericiler Sitesi -Buca 677/19 Sokak No:123 Otokent Sitesi İnönü Mahallesi Buca – İZMİR 0 232 282 22 22 0 232 282 23 63
Kemalpaşa Açık Oto pazarı Kemalpaşa – İzmir
Bornova Açık Oto Pazarı (Bornova Hitab Açık Oto Pazarı)

Kartal Oto Pazarı hangi durakta?

Kartal Köprüsü durak, Kartal Açık Oto Pazarı konumuna en yakındır.

Kırıkkale bit pazarı hangi gün?

Kırıkkale’de yıllardır her Cumartesi günü kurulan bit pazarına ilgi giderek büyüyor. İkinci el her türlü eşyanın satıldığı pazar her hafta binlerce kişiyi ağırlıyor.

You might be interested:  Ankara Çorum Hızlı Tren Ne Zaman Açılacak?

Kırıkkale Cuma pazarı nerede?

Bağlarbaşı Cuma Açık Pazarı, gıda pazarı, Bağlarbaşı Mah., Köroğlu Cad., No:71, Kırıkkale Merkez, Kırıkkale, Türkiye – Yandex Haritalar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.