Ankara Seyranbağları Nasıl Bir Semt?

15 sene önce gecekondu semtiydi. zaman içerisinde gecekonduları yıktılar, kocaman apartmanlar diktiler. 50.yıl lisesi de bu semttedir. ayrıca gecekondu semti olanlar, seyranbağları değil; komşu, incesu ve akderedir. kızılay’a 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Seyranbağları hangi semte?

Seyranbağları, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Ankara Seyranbağları posta kodu nedir?

Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 6660.

Seyranbağları hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Seyranbağları Mahallesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Seyranbağları Mahallesi yakınından geçiyor: 185-7, 194, 286, 297-7, 317-7, 612.

Ankara Çankaya posta kodu nedir?

Çankaya posta kodu 06530’dur.

Ankara’nın en güzel semti neresi?

Ankara’nın en iyi semti diyebileceğimiz Çankaya için Park Mozaik, Ankaralıların Çankaya’ya olan bu sevdasını fark etmiş ve Ankaralıların bu sevdasından yola çıkarak, Çankaya’nın en güzel yerlerinden bir tanesi olan Çayyolu bölgesinde yaşam standartları yüksek ve Ankara vatandaşına yakışan modern yapılar inşa ediyor.

Ankara’nın göbeği nerede?

Başkent Ankara’nın merkezi denilince akıllara önceleri Çankaya ve civarı gelirken, şimdilerde plazalar ve hastanelere olan yakınlığıyla Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü bölgesi kentin yeni merkezleri olarak öne çıkıyor.

Ankara merkez ilçesi hangisi?

Ankara’nın merkezi kabul edilen Çankaya’dan başlayarak, şehir merkezine en uzak ilçe olan Şereflikoçhisar’a kadar, Ankara’da keşfedilecek pek çok yer vardır.

Seyranbağları Huzurevi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Seyranbağları Huzurevi yakınından geçiyor: 317, 317-7, 319.

You might be interested:  Multinet Hangi Marketlerde Geçerli Ankara?

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine nasıl gidilir?

TOPRAKLIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Bahçelievler Ulaşım : EGO-168 numaralı otobüs ile merkezimize ulaşabilirsiniz. Merkez Ulaşım : : Ego otobüslerinden 381 numaralı Ulus-Türközü otobüsü,bentderesinden kalkan Ulus-Topraklık-Seyranbağları dolmuşları ile merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ankara EGO kaç Otobüs var?

EGO bugün kendi bünyesindeki 1800, özel olarak işletilen ( özel halk otobüsü – ÖHO ve özel toplu ulaşım araçları – ÖTA ) 700 ‘den fazla otobüsüyle, 5 bölgede, 40’tan fazla hareket noktası ile, 300’den fazla hatta Ankaralılara ulaşım hizmeti vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.