Ankara Side Yolu Nasıl?

Ankara ‘dan Side’ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir. Manavgattan Side’ye nasıl gidilir?
Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya ’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir. Antalya Side otobüsle kaç saat? Antalya – Side arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Ankara Antalya hangi yol tercih edilmeli?

Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri. Sivrihisara bağlanan yolda dönüş güzergahındaki kısa bir bölüm hariç yol gayet güzel ve sakindi.

Ankara Manavgat Arası hangi yoldan gidilir?

Ankara ile Manavgat arası 492 kilometre olup yolculuk ortalama 5 saat 54 dakika sürmektedir. Ankara’nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

You might be interested:  Istanbul-Ankara Hızlı Tren Fiyatı Ne Kadar?

Ankaradan Side’ye otobüsle nasıl gidilir?

Ankara’dan Otobüs ile Side’ye Ulaşım

Side’ye otobüs ile gelmeyi planlıyorsanız, yaz sezonunda her saat bulabileceğiniz Ankara-Konya-Antalya otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ankara-Side arası 495 km’dir ve yolculuk 6-6.5 saat arası sürmektedir. Ortalama otobüs seferi ücreti 70-80 TL civarındadır.

Side otobüsleri nereden kalkıyor?

Birçok otobüs firması Manavgat’a direkt otobüs seferleri düzenlemektedir. Manavgat Terminali’nde indikten sonra servis araçları ile Side’ye yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Side’ye otobüs ile gelmek isteyenler için bir diğer alternatif ise Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’dir.

Ankara Antalya araba ne kadar yakar?

ANTALYA İLE ANKARA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 26.62 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 38.72 LİTRE yakıt tüketir. Antalya ile Ankara arası 485 Km.

Ankara Side Afyon üzerinden kaç km?

D715 15 km, 10 dk.

Ankara ile Side arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 372 km ✈️
Sürüş süresi 6 s 4 dk.
Yakıt miktarı 39,5 L
Yakıt fiyatı 254,2 TRY

Manavgat’a nasıl gideceğiz?

Manavgat’a Havayolu ile Ulaşım

Antalya Havalimanı, ilçeye daha yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havalimanına iniş yapıldıktan sonra servis araçları ile birlikte Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat minibüsleri ile bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Manavgat Ankara kaç?

Antalya Manavgat ile Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 495 Kilometre mesafededir. Antalya Manavgat Ankara arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 7 saat 22 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz yarın 04:52 olacaktır.

Manavgat Şelalesi ne kadar?

Manavgat Şelalesi girişi ücretlidir. Girişlerde 6 lira gibi bir ücret alınmaktadır. Ancak gazi ve şehit yakınlarından ücret talep edilmez.

You might be interested:  Ankara Makina Kimya Nerede?

Ankara Side arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Side arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa 14dk sürmektedir.

Side’ye otobüsle nasıl gidilir?

Side’ye Otobüs ile Ulaşım

Önemli büyük şehirler arasında yer alan İstanbul, Ankara ve İzmir’den Side’ye otobüs ile yapılacak olan seyahatler dolaylı bir şekilde Manavgat Otogarı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Buradan Side’ye hareket eden dolmuşlar ile gidilebilmektedir.

Side il mi ilçe mi?

Side, Antalya ilinin Manavgat ilçesine bağlı mahalledir.

Side otobüs bileti kaç para?

Side Otobüs Bileti

Side Otobüs Bileti Bilgileri
Kalkış Yeri Side Otogar
En Popüler Güzergah Side > Konya
Popüler Otobüs Bileti Fiyatı 79 TL
En Yakın Güzergah Seydişehir (3 Saat)

Side hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Side yakınından geçiyor: CV14, FL82, KC06, KL08, MK80, TC16.

Side nereye yakın?

Antalya’nın doğusundaki Manavgat ilçesine bağlı olan Side ülkemizin en gözde tatil beldeleri arasındadır. Antik Çağ’da liman kenti olan Side, Antalya’ya 75 kilometre mesafededir. İstanbul – Side arası 750 kilometre, Ankara – Side arası mesafe ise 496 kilometredir.

Antalya hangi yoldan gidilir?

Araba ile Antalya’ya Ulaşım

Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya’nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Ankara-Antalya arasında kaç şehir var?

Ankara – Antalya Arası

Araba Mesafesi 476 km
Otobüs Mesafesi 583 km
Uçuş Mesafesi 1 sa. 15 dk.
Yaklaşık Mesafe 476 km
Araba Süresi 6 sa. 10 dk.

Ankara Alanya hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

You might be interested:  Ankara Beğendik Mağazaları Nerede?

Antalya’ya nereden gidiliyor?

Antalya’ya ulaşımlar, karayolu ve havayolu araçları ile sağlanabilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanından rahatlıkla ulaşılabilen Antalya’ya birçok şehirden direkt otobüs seferi düzenlenirken; havayolu ulaşımları Antalya Havalimanı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.