Ankara Söğütözü Hangi Ilçeye Bağlı?

Söğütözü Ankara ilinde yer almakta olup, Söğütözü Çankaya ilçesine bağlıdır. Söğütözü haritası konumu ise 39° 54′ 57.9600” Kuzey ve 32° 48′ 6.5340” Doğu gps koordinatlarıdır. Söğütözü bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Söğütözü
İl Ankara
İlçe Çankaya
Zaman dilimi UTC+03.00 (UDAS)
Alan kodu 0312

Söğütözünde neler var?

 • Anıtkabir.
 • Anadolu Medeniyetleri Müzesi.
 • Rahmi M. Koç Müzesi.
 • Ulucanlar Cezaevi Müzesi.
 • MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi.
 • Hamamönü- Altındağ
 • Eymir Gölü
 • Altınköy Açık Hava Müzesi.
 • Ankara Çukurambar nereye bağlı?

  Çukurambar, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Kızılay’a yaklaşık 3,5 kilometre uzaklıktadır. 2000’li yıllara kadar gecekondu bölgesi olan Çukurambar, kentsel dönüşümle beraber Ankara’nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir.

  Söğütözüne hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Söğütözü yakınından geçiyor: 167, 339-5, 528-3, 632.

  Ankara’nın en eski semti neresi?

  Ankara’nın en eski tarihi mahallesi – Hamamönü- Altındağ

  Ankara’nın en luks semti neresi?

  Gölbaşı Başkent’teki nezih ve elit kesimin gözde semtlerinden biri de Gölbaşı haline gelmiş durumda. Şehrin parklarından ve projelerinden faydalanan Gölbaşı içinde Şehir Parkı, Eymir Parkı gibi projeleri dikkatleri çekiyor.

  Ankara Çayyolu hangi ilçeye bağlı?

  Çayyolu Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu Çankaya ilçesine bağlıdır.Çayyolu haritası konumu ise 39° 51′ 39.1608” Kuzey ve 32° 43′ 25.9032” Doğu gps koordinatlarıdır. Çayyolu bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır.

  You might be interested:  Ankara Otogarı Hangi Ilçede?

  Ankara ilçeleri nelerdir?

  Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.

  Söğütözü Aile Mahkemesine hangi otobüs gider?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ankara 6. Aile Mahkemesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 277, 413-7, 437, 441.
 • Metro: M1-M2-M3.
 • Ankara Şehir Hastanesi metro durağı hangisi?

  AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Armada AVM hangi metro durağında?

  Emek durak, Çankaya içindeki Armada Avm 1 konumuna en yakındır.

  Metro ile Armada ya nasıl gidilir?

  Armada Avm Nerede, Nasıl Gidilir? Eskişehir Yolu’nu kullanan, Ümitköy veya Çayyolu yönüne giden dolmuş ve otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Kızılay Güvenpark’ta kalkan Ümitköy-Çayyolu dolmuşları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara Metrosu’na (Çayyolu) binip Söğütözü durağında inip buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Ankara Çankaya Çukurambar arası kaç km?

  Çankaya Çukurambar ile Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 7 Kilometre mesafededir. Çankaya Çukurambar Ankara arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 12 dakika sürecektir.

  Çukurambar hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Çukurambar yakınından geçiyor: 411-7, 419, 482-7.

  Ankara ilçeleri nelerdir?

  Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.

  Çukurambar nasıl bir yer?

  Başkentin en değerli lokasyonu. Çukurambar, Eskişehir Yolu üzerinden her yere rahatlıkla bağanabilen bir lokasyonda. Çankaya, Kızılay, Bahçelievler, Dikmen, Yıldız gibi semtlere sadece 5 dakika uzaklıkta. Hem Ankara’nın kadim geçmişine yakın, hem de geleceğe göz kırpan lokasyonuyla fütüristik.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.