Ankara Spor Salonu Nerede?

Ankara Spor Salonu, Ankara ‘nın Ulus semtinde yer alan spor salonu. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası için yapılmıştır. VIP, loca ve portatif tribünler hariç 10.400 olan kapasite bu etkenlerle 13 bine kadar çıkmaktadır.

Ankara Spor Salonu hangi durak?

Ulus durak, Çankaya içindeki Ankara Spor Salonu konumuna en yakındır.

Ankara Arena hangi metro?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Arena Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır.

Ankara Atatürk Spor Salonu kaç kişilik?

Ankara Atatürk Spor Salonu, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunan basketbol ağırlıklı olmak üzere salon sporlarına hizmet eden spor salonudur. 4500 Seyirci kapasiteli salonda, 500 araçlık otopark bulunmaktadır.

Taha Akgül spor salonunda neler var?

Taha Akgül Spor Kompleksimiz yılda yaklaşık 10 bin vatandaşımıza hizmet veriyor. Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullunun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde yüzme, pilates, fitness, masa tenisi, basketbol ve voleybol yer alıyor.

ÖTA ne demek?

ÖTA, Ömrünü Tamamlamış Araç kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır.

Altındağ hangi Otobüs gider?

Altındağ’a otobüs ile gitmek için kullanabileceğiniz hatlar; 194, 504-6, 510-6, 523-6, 530-5, 533, 535, 540, 548, 180, 182, 186, 304 hatlarıdır. Şehrin farklı bölgelerinden Altındağ’a ulaşım sağlayan farklı otobüs hatları da bulunmaktadır.

You might be interested:  Fransa Ile Ankara Antlaşması Hangi Savaştan Sonra Imzalandı?

Batıkent hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Batıkent yakınından geçiyor: 220-7, 290, 291, 297-7, 500.

Ankarada hangi semtlerde metro var?

Ankara metrosu, hatların geçtiği halleriyle Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinden geçmektedir. Gelecekte Pursaklar ve Çubuk ilçelerinden de geçecektir.

Taurus AVM hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Taurus Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Maden Tetkik Ve Arama durak, Çankaya içindeki Taurus Avm konumuna en yakındır.

Reşit Galip Caddesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Reşit Galip Caddesi yakınından geçiyor: 114-7, 304, 413-7.

Spor salonu kaç yaş sınırı?

Üyelik için bir yaş sınırı var mı? GYMSTOP’a üye olmak için 16 yaşını doldurmuş olan gerekir. 16-18 yaş arasındaysan üyelik sözleşmeni yasal velin yapmalı ve ayrıca ıslak imzalı bir izin yazısı vermelidir.

Most Life Club kimin?

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bulunan fitness merkezinin yenilemesini üstlenen Most Life Club’ın sahibi Deniz Atalay ile Muzaffer Nasıroğlu, kafilemize tesis hakkında bilgiler verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.