Ankara Ümitköy Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

Ümitköy Sosyete Pazarı; Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri açıktır. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri pazara yapacağınız ziyaretler için Ankara’nın çeşitli noktalarındaki servis istasyonlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer günler de bölgede küçük tezgahlar açılmaktadır.

Ümitköy Pazarı ne zaman?

Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri ziyaretçilerini hava kararana kadar ağırlamaktadır. En yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir.

Sosyete Pazarı Eskişehir Yolu hangi günler açık?

SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMA,CUMARTESİ ve PAZAR günleri hizmetinizdeyiz.

Ulus Sosyete Pazarı hangi gün?

Ortaköy Sosyete Pazarı (Eski Ulus Pazarı) her hafta Perşembe ve Pazar günü kuruluyor.

Ankara Sıhhiye sosyete pazarı hangi günler açık?

Sıhhiye pazarı ne zaman? Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

Ankara Çayyolu semt pazarı hangi gün?

Ankara’nın ikinci organik pazarı Çayyolu-Ümitköy’de her hafta Pazar günleri 8.00-19.00 saatleri arasında kuruluyor. 200’den fazla stantta gıda, kıyafet, ev temizlik gibi hemen hemen her kategoride organik ürün bulabileceğiniz pazarda sertifikasız satıcılara asla izin verilmiyor ve sık sık denetimler gerçekleştiriliyor.

You might be interested:  Aracım Hangi Otoparkta Ankara?

Cankaya pazarı hangi gün?

ÇANKAYA İLÇESİNDE KURULAN PAZAR YERLERİ VE ADRESLERİ
Perşembe Mürsel Uluç İlker 752 Cadde Sonu Turkop Sitesi Yanı
Cuma Akpınar Ahmet Yesevi Cad. Artvin Konuk Evi Yanı
Cuma Kırkkonaklar Kırkkonaklar Mah. 329 Cad. ile 326 Sk. Arası
Cumartesi Ayrancı Dikmen Cad. Emniyet Genel Müd. Yanı

Sosyete pazarı nedir?

Onlar genelde ayrı bir pazar olarak, pazaryerinin bir başka bölümünde kuruluyor. Bu pazarların ‘sosyete’ sıfatını almalarının en temel sebebi, giyecek tezgâhlarındaki ürünlerin yılın kıyafet modasını bire bir takip ediyor olması.

4 Levent sosyete pazarı ne zaman?

4. Levent Salı Pazarı’na Ücretsiz Ring Seferleri – Beşiktaş Belediyesi. Levent, Konaklar ve Arnavutköy mahallelerimizden 4. Levent Salı Pazarı’na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

Erenköy Sosyete pazarı ne zaman?

Perşembe günleri sosyete pazarı

Perşembe günü de birçok bölgede sosyete pazarının kurulduğunu söylemek mümkün ama, en çok alışverişin döndüğü yer Erenköy sosyete pazarıdır diyebiliriz.

Ulus Sosyete pazarında neler var?

Ortaköy’de kurulan Bu pazarda her şeyi bulabilirsiniz giyimden Züccaciye, ayakkabıdan,ev eşyalarına,sebze ve meyve satan tezgahlar ve geniş bir yelpazede ürünler vardır.

Fatih sosyete pazarı hangi gün?

10- Fatih Pazarı, Çarşamba

Çarşamba günleri kurulan pazarda kıyafet, ayakkabı ve ev eşyaları bulabileceğiniz gibi sebze ve meyve tezgahlarından da alışveriş yapabilirsiniz.

Bakırköy pazarı hangi gün 2022?

Bakırköy pazarı, Bakırköy’ün Florya ve Yeşilköy semtleri arasında bulunuyor. Sahil yolunda yer alan Çiroz mevkisinde kurulan bu pazarın ise üstü kapalıdır. Her hafta çarşamba günü kurulan bu pazar, sabit bir yerleşkede kurulur.

Nişantaşı pazarı saat kaça kadar açık?

Pazar – Açılış 8:30 – Kapanış 20:30

Çankaya Şubemiz, 8500m² alanda 500 stant da binlerce ürünle esnaflarımız hizmet veriyor. Haftanın 6 ayrı gününde misafirlerimizi 16 farklı servis ve 65 farklı güzergâh üzerinde evlerine en yakın mesafeden alıp hesaplı alışverişe taşıyoruz.

You might be interested:  Ankara Millet Bahçesi Ihalesi Kim Kazandı?

Ayrancı pazarı hangi gün?

Ankara’nın Ayrancı semtinde her ayın ilk pazar günü kurulan antika pazarı Türkiye’nin en önemli ikinci el antika, sanat pazarı olma özelliğine sahip.

Maltepe pazarı ne zaman açık?

Istanbul maltepe pazarı hangi gün? Pazartesi: Maltepe Merkez Pazarı Salı: Yok Çarşamba: Bağlarbaşı Kapalı Pazarı ve Gülensu Pazarı Perşembe: Küçükyalı, Girne ve Cevizli Tugayyolu pazarları Cuma: Yok Cumartesi: Aydınevler, Esenkent ve Zümrütevler pazarları Pazar: Başıbüyük, Fındıklı ve Gülsuyu pazarları.

Istanbul Sosyete Pazarı Salı günü nerede?

Tarihi Salı Pazarı Kadıköy Kent Pazarı, Kadıköy Bit Pazarı, Sosyete Pazarı ve Kadıköy Salı Pazarı gibi isimlerle anılan Kadıköy Salı Pazarı, Kadıköy Göztepe mahallesinde, E-5 kara yolunun hemen kenarında kuruluyor.

Yıldız sosyete pazarı hangi günler açık?

Sadece Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri açıktır.

Nişantaşı pazarı saat kaça kadar açık?

PAZAR – Açılış 8:00 – Kapanış 20:00

Haftanın 3 ayrı gününde misafirlerimizi 7 farklı semte ve 35 farklı güzergâh üzerinde evlerine en yakın mesafeden alıp hesaplı alışverişe ücretsiz taşıyoruz.

Ayrancı Antika Pazarı hangi gün?

Ankara’nın Ayrancı semtinde her ayın ilk pazar günü kurulan antika pazarı Türkiye’nin en önemli ikinci el antika, sanat pazarı olma özelliğine sahip. Koleksiyonerlerin buluşma noktası olan mekânda herkese, her keseye ve hemen her ilgi alanına hitap eden eserleri, ürünleri bulmak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.