Ankara Yapracık Nereye Bağlı?

Yapracık, Ankara ilinin Etimesgut ilçesine bağlı bir mahalledir. Yapracık mahallesi Bağlıca, Alacaatlı, Dodurga ve Çayyolu ile sınırdır. Çayyolu yaşamkent arazisinin yarısı yapracık mahallesinin arazisidir diğer yarısı ise alacaatlı mahallesinin arazisidir.
Yapracık Köyü Ankara ilinde yer almakta olup, Yenimahalle Köyleri semtinde bulunan Yapracık Köyü Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Yapracık Köyü haritası konumu ise 39° 51′ 51.9876” Kuzey ve 32° 34′ 57.9504” Doğu gps koordinatlarıdır. Yapracık Köyü bağlı olduğu Yenimahalle ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Yapracık nasıl bir yer?

ankara, eskişehir yolunda,şehir merkezine bayağı uzak bir konum olup, toki konutlarınında olduğu bölgedir. 2011 yılında teslimatları gerçekleşen, ankara- eskişehir yolunun 30 km sinden sağa dönerek ulaşılan yaklaşık 10.000 toki konutunun bulunduğu yerleşim merkezi.

Ankara Yapracık Toki hangi mahallede?

Yapracık Konutları’nın büyük bir bölümü Atayurt mahallesinde, bazı etapları ise Yukarıyurtçu ve Aşağıyurtçu mahallelerinde yeralmaktadır.

Yapracık Toki kaç konut?

TOKİ tarafından Ankara’nın Etimesgut ilçesinde inşa edilen Ankara Yapracık TOKİ Projesi’nde 2+1 / 3+1 ve 4+1 seçeneklerinde 9224 konut bulunmaktadır. Proje 14 bölgeden oluşmaktadır.

Yapracık Toki ne zaman yapıldı?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara Yapracık 6. ve 12. bölgelerde yer alan toplam 777 adet konutun teslimleri 5 Kasım 2012 Pazartesi günü sona eriyor. Konut teslimleri 22 Ekim 2012 tarihinde başlamıştı.

Yaşamkent posta kodu nedir?

Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 6810.

Leave a Reply

Your email address will not be published.