Ankara Yenimahalle Nasıl Gidilir?

En çok ziyaret edilen yerlerden Ankara Yenimahalle konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Ankara Yenimahalle – yakınından geçiyor Otobüs: 202, 202-7

Ankara Yenimahalle ye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yeni Mahalle yakınından geçiyor: 202-7, 227, 271, 275.

Yenimahalle ye metro var mı?

M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Yeni Mahalle konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:00 civarında geçer.

Yeni Mahalle hangi metro?

Yenimahalle Metro İstasyonu, Ankara metrosu’nun M1 (Kızılay – Batıkent) Metro Hattı’nda yer alan ve 29 Aralık 1997’de hizmete giren metro istasyonudur.

Otogardan Yenimahalle ye nasıl gidilir?

Aştiden Yenimahalleye giderek bulabilirsiniz. Aştiden ankaray ile kızılaya gidersin, kızılaydan metro ile yenimahalle durağında inersin oradan 5km mesafedeymiş.

Yeni Mahalle Belediyesi hangi metro durağında?

Yenimahalle Belediye Baskanligi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? İvedik durak, Yenimahalle Belediye Baskanligi konumuna en yakındır.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Metroya yakın mı?

Kızılay-Batıkent metrosuna binerek Batıkent durağında ininiz. Buradan 298 numaralı ring otobüse binerek Yenimahalle Hastanesi durağında indiğinizde Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Mesa Metro Durağında inerek hastanemize yürüyerek ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Ya Kar Ne Zaman?

Yenimahalle metro istasyonu hangi mahallede?

Gazi Mahallesi 2701 metre uzaklıkta, 35 dk yürüme mesafesinde.

Kızılay metro kaça kadar açık?

Metro ve ANKARAY işletmelerinin Kızılay’dan uç istasyonlara son hareket saati de 01.00’e uzatılırken, metro istasyonlarına entegre ring servisi hizmeti verilen 28 güzergahta ise saat 01.40’a kadar 56 adet servis bulunacak.

Batıkent metro istasyonu hangi mahallede?

Metro-Batıkent / Kent Koop Mahallesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 20414 – Batıkent Metro; 20411 – Batıkent Metro; 21873 – Batıkent Metro; 20412 – Batıkent Metro; 20454 – Batıkent Metro; 20410 – Batıkent Metro; Ostim.

Kızılay metrosu nerelere gidiyor?

Kızılay’dan başlayarak Ulus – Yenimahalle – Demetevler – Ostim – Batıkent güzergahında hizmet vermekte olan hattın toplam uzunluğu 14,661 metredir. 12 istasyonlu ve 108 araçlı (18 adet 6’lı dizi) sistem 28 Aralık 1997’de işletmeye açılmıştır.

Ankara Metrosu nerelere gidiyor?

İnteraktif ve Güncel Ankara Metro Haritası

 • Kızılay Metro İstasyonu.
 • Necatibey Metro İstasyonu.
 • Milli Kütüphane Metro İstasyonu.
 • Söğütözü Metro İstasyonu.
 • MTA Metro İstasyonu.
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metro İstasyonu.
 • Bilkent Metro İstasyonu.
 • Tarım Bakanlığı-Danıştay Metro İstasyonu.
 • Ankara metroya binmek için ne gerekli?

  Metro’ya biniş EGO otobüslerine binerken kullanılan Ankarakart ile yapılmaktadır. Bütün metro güzergahları için ücretlendirme aynıdır. Tam Ankarakart için tek yön biniş 2,50 TL, kullan at bilet ile tek seferlik biniş 3,00 TL ve indirimli Ankarakart ile tek yön biniş 1,75 TL’dir.

  AŞTİ Yenimahallede mi?

  Yenimahalle bölgesinde bulunan Ankara /AŞTİ, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Yenimahalle bölgesinde bulunan Ankara /AŞTİ konumuna en yakın metro durağı, 22 dk yürüme mesafesindedir.

  You might be interested:  Bursa-Ankara Hızlı Tren Ne Zaman Açılacak?

  Ankara AŞTİ hangi mahallede?

  Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Hangi Semtte?(Mükemmel cevap) AŞTİ Terminal Otogar Ankara 39.918221 enlem ve 32.807964 boylamda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesine bağlıdır. AŞTİ Terminal Otogar Ankara haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  Ankara AŞTİ dolmuşları nereden kalkıyor?

  Dolmuşla AŞTİ’ye Ulaşım

  Güvenpark’tan kalkan ve Çayyolu tarafına giden dolmuşlar, AŞTİ’ye yakın bir konumdan geçmektedir. Bu dolmuşları kullanarak Söğütözü tarafında inebilir ve AŞTİ’ye yürüyebilirsiniz.

  Yeni Mahalle Yıldırım Beyazıt Hastanesi hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Yıldırım Beyazıt Hastanesi yakınından geçiyor: 277, 278, 281, 285.

  Batıkent hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Batıkent yakınından geçiyor: 220-7, 290, 291, 297-7, 500.

  Akköprü Kızılay kaç durak?

  Kızılay’dan başlayarak Ulus – Yenimahalle – Demetevler – Ostim – Batıkent güzergahında hizmet vermekte olan hattın toplam uzunluğu 14,661 metredir. 12 istasyonlu ve 108 araçlı (18 adet 6’lı dizi) sistem 28 Aralık 1997’de işletmeye açılmıştır.

  Kızılaydan Ostime nasıl giderim?

  Kızılaydan metroya binersin ostim ya da macunköyde bir durak olması lazım, orada inersin. Ya da yine metroyla veya otobüsle ulusa gidip ordan ostim dolmuşlarına binersin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.