Ankara Yıldırım Beyazıt Hastanesi Nerede?

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi Ankara Altındağ’da bulunmaktadır. Kızılay ‘dan 408, 413, 427, 440 numaralı otobüslerden birine binerek Dışkapı Hastanesi durağında indiğinizde Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
Yıldırım Beyazıt Araştırma Ve Eğitim Hastanesi 39.955257 enlem ve 32.861794 boylamda yer almaktadır. Altındağ ilçesine bağlıdır. Yıldırım Beyazıt Araştırma Ve Eğitim Hastanesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Yıldırım Beyazıt Araştırma Ve Eğitim Hastanesi posta kodu 06110.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hastanesine Nasıl Gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 413-7, 427, 441, 445, 450, 486.
 2. Metro: M1-M2-M3.

Yildirim Beyazit hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yıldırım Beyazıt Hastanesi yakınından geçiyor: 277, 278, 279, 281, 286, 414.

Dışkapı Hastanesi hangi mahallede?

Dışkapı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semttir.

You might be interested:  Ankara Ümitköy Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

Ankara Dışkapı hastanesine hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 277, 413-7, 441, 443, 450, 479.

Kızılaydan YBÜ ye nasıl gidilir?

Ulaşım; Kızılay’dan 261, 265, 279 numaralı otobüsler ile, Sıhhiye’den ise 278,277 numaralı otobüsler ile ulaşım yapabilirsiniz. Ulus’tan otobüslerin tamamı geçmektedir. Metro ile İvedik metro istasyonunda inip 208 nolu otobüs ile aktarma yaparak da ulaşabilirsiniz.

Aybü servis var mı?

Ekspres hat olarak çalışacak ve sadece ana duraklardan yolcu alacak hatta, servis AYBÜ’den sabahları saat 11.20’de başlayacak, akşamları ise 18.20’de sona erecek. EGO otobüsleriyle ulaşımlarını gerçekleştirebilecek olan tüm yolcular yapılan yeni düzenleme ile 10 dakika arayla servis hizmetinden yararlanabilecek.

Yenimahalle Devlet Hastanesi hangi metro durağında?

Kızılay-Batıkent metrosuna binerek Batıkent durağında ininiz. Buradan 298 numaralı ring otobüse binerek Yenimahalle Hastanesi durağında indiğinizde Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Mesa Metro Durağında inerek hastanemize yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Belediyesi hangi metro durağı?

Yıldırım Belediyesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Davutdede durak, Yıldırım Belediyesi konumuna en yakındır.

Ankara Spor Salonu metro ile nasıl gidilir?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır. 01:15 civarında buradan geçer.

Ankara Yıldırım Beyazıt Hastanesi hangi semtte?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ostim Semt Polikliniği konumuna en yakın metro durağı, 10 dk yürüme mesafesindedir.

Ankara Dışkapı Hastanesi hangi bölümler var?

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

 • ACİL TIP KLİNİĞİ
 • AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİĞİ
 • ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ
 • BEYİN CERRAHİ (NÖROŞİRURJİ) KLİNİĞİ
 • CİLDİYE (DERMATOLOJİ) KLİNİĞİ
 • ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • DAHİLİYE KLİNİĞİ
 • DİŞ POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • You might be interested:  Ankara Büyük Akvaryum Nerede?

  Ankara Dışkapı nasıl bir yer?

  bağ-kur ile işiniz varsa ve ankara’lı iseniz mutlaka uğramanız gereken semt. ayrıca ünlü bentderesi mahalini de bünyesinde barındırır. ankara’nın tam olarak merkezindedir. mandalı ile ünlüdür.

  Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nereye taşınacak?

  Ankara’da ‘Hastanemi Kapatma Ankara Platformu’ üyeleri, yarın Bilkent Şehir Hastanesi’ne taşınacak olan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde basın açıklaması yaptı.

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Dışkapı Hastanesi korona testi yapılıyor mu?

  Koronavirüs şüphesiyle sağlık kuruluşlarına başvuran kişilerden alınan numuneler özel kuryeler ile laboratuvara getirilerek, teste tabi tutuluyor.

  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi hangi ilçede?

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Türkiye’nin 97. ve Ankara’nın beşinci devlet üniversitesi olup Tıp Fakültesi 27648 sayılı ve 21 Temmuz 2010 tarihli Resmî Gazetede yayımlanan kararla kurulan ilk 7 fakültesinden biridir. Tıp fakültesi binası Bilkent’te, Ankara Şehir Hastanesi kampüsü içerisindedir.

  Külliyeye metro ile nasıl gidilir?

  Bunun için kullanılması gereken metro hattı M1 ve M2’dir. Otobüs ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne ulaşmak için ise, kullanılabilecek hatlar arasında 169 ve 339 var. Bu iki hatta da 7.caddeden geçer ve Yenimahalle’ye ulaşır. Tunalı Hilmi Caddesi üzerinden ise, 318 nolu otobüs ile Beştepe’ye ulaşılabilir.

  Esenboğa Külliyesi ne nasıl gidilir?

  Sıhhiyeden Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Yerleşkesine ve Saray yönüne gidecek yolcularımız (Ulus istikametinde) Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi önünde bulunan 41517 nolu duraktan binerek ulaşım sağlamaktadırlar.

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taşınacak mı?

  Ankara Yıldırım Beyazıt University

  You might be interested:  Ankara Ego Abonman Nasıl Yapılır?

  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesinin yanında Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi de bu öğretim yılı başında yapımı tamamlanan kampüse taşınacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.