Ankara Yolu Ne Zaman Açılacak?

Ankara-Niğde Otoyolu 2020’de hizmete açılacak! Ankara-Niğde Otoyolu Projesi’nde çalışmalar hızla devam ediyor. Toplam 330 kilometreden oluşan projenin 2020 yılında hizmete açılması planlanıyor.
Ankara-Akyurt yolu 2021’de hizmete açılacak! 09-12-2020 12:42:13 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yaptığı açıklamada ‘Ankara-Akyurt yolu 17 kilometreden oluşuyor. Bunun 4 kilometresi tamamlanmıştı.

Istanbul ankara yollar ne zaman açılacak?

İstanbul – Ankara yönüne trafik İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın açıklamasına göre 24 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 10.17 itibariyle açıldı. Vatandaşlar yolu kullanmaya devam edebilecek.

Ankara Niğde Otoyolu kapalı mı?

Ankara ve Niğde arası artık kesintisiz.

İstanbul Ankara arası yollar açıldı mı?

İstanbul – Ankara arasında D-100 Devlet Yolu ve TEM Otoyolu her iki yönde tüm araçlar için trafiğe açılmıştır.

Ankara İstanbul yolu trafiğe Açıldı mı?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), İstanbul-Ankara D-100 Devlet Yolu ve TEM Otoyolu’nun her iki yönde tüm araçlar için trafiğe açıldığını bildirdi. KGM’den yapılan açıklamada, önemli kara yolu güzergahlarında güncel yol durumu paylaşıldı.

Ankara-Niğde Otoyolu ne zaman devlete geçecek?

Sayıştay’ın raporuna göre, Ankara-Niğde Otoyolu için 2020’de 2.4 milyar Avro garanti ödendi. Otoyol 25 Aralık 2035’te kamuya devredilecek.

You might be interested:  Ankara Doğu Ekspresi Garı Nerede?

Yol durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kullanacağınız yolun trafik durumu hakkında bilgi alma

  1. Mobil cihazınızda Google Haritalar uygulamasını açın.
  2. Alt taraftan Git’e. dokunun.
  3. Geçmiş etkinliğinizde görünen gezi seçeneklerinden birini belirleyin.

Karayolları hangi yollar kapalı?

Karayolları Genel Müdürlüğünden Bildirilen Kapalı Yollar Listesi. Beşçatal-Sarıkavak (Trafik Dereköy-Karacaören-Çatak-Kavak yolları üzerinden sağlanmaktadır.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.)

TEM yolu neden kapalı?

Yol trafiğe kapandı İstanbul Sancaktepe’de TEM Otoyolu’nda sac yüklü TIR devrildi. Sürücünün yaralandığı kazada sac parçaları yola saçıldı. Kaza nedeniyle TEM Otoyolu Ankara istikameti trafiğe kapandı.

Bolu Ankara yolu açıldı mı?

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Twitter hesabından yapılan açıklamada, ‘Anadolu Otoyolu, Bolu DağıTüneli’nde heyelan nedeniyle kapanan yolu açma çalışmaları tamamlanmış; güzergah yıkama işlemleri ise devam etmektedir. Yol, bugün saat 16.00 itibarıyla ulaşıma açılacaktır’ denildi.

Ankara İstanbul yolu neden kapalı?

ANADOLU OTOYOLU ANKARA İSTANBUL İSTİKAMETİ SON DURUM!

Tankerin patlama ihtimaline karşı 1 kilometrelik alanda güvenlik önlemi alındı. Tanker sürücüsünün hafif yaralandığı kaza nedeniyle otoyolun İstanbul ve Ankara istikametinde ulaşım sağlanamıyor. Bölgede trafik akışı, D-750 kara yoluna yönlendiriliyor.

TEM Otoyolu ne zaman açılacak?

Kuzey Marmara Otoyolu’nun Sevindikli-TEM İzmit-1 kavşakları açılıyor! Kuzey Marmara Otoyolu’nun Sevindikli Kavşağı ile TEM İzmit-1 Kavşağı arası 19 Eylül Cumartesi günü saat 23.59’da açılacak.

D-100 yolu açık mı?

TEM VE D-100 ULAŞIMA AÇILDI

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise ‘İstanbul–Ankara arasında D-100 Devlet Yolu her iki yönde tüm araçlar için trafiğe açılmıştır.

Şehirler arası yolculuk ne zaman açılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘1 Temmuz’da başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıyoruz. Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor’ açıklamasını yaptı.

You might be interested:  Jolly Joker Ankara Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu Otoyolu neden kapalı?

Anadolu Otoyolu’nda LPG yüklü bir tankerin devrilmesi sonucu Ankara ve İstanbul istikameti trafiğe kapandı. Tankerin olay yerinden kaldırılması için çalışma başlatılırken, itfaiye ekipleri de patlama riskine karşı soğutma çalışması yürütüyor. Bolu Valisi Erkan Kılıç da olay yerinde incelemelerde bulundu.

Ankara Samsun yolu açık mı?

Samsun-Ankara kara yolunda trafik açık ve tırlar da herhangi bir olumsuzluk yaşamadan yollarına devam ediyor.

İstanbul’a giriş çıkış yasağı kalktı mı?

İSTANBUL’A GİRİŞ YASAĞI KALKTI MI? İstanbul Valisi Yerlikaya, Twitter hesabından, ‘Meteoroloji Bölge Müdürlüğümüzden alınan son veriler neticesinde; Anadolu ve Trakya istikametlerinden İstanbul’a seyahat eden tır ve kamyonların ilimize girişine kontrollü olarak izin verilmektedir.’ paylaşımı yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.