Ankara Zekai Tahir Hastanesi Nerede?

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hastaneler, Hacettepe Mah., Erzurum Cad., No:3, Altındağ, Ankara, Türkiye – Yandex Haritalar Haritalar Altındağ Hastaneler Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Henüz hiç yorum yok
Zekai Tahir hastanesi Ankara’nın Altındağ ilçesi Talatpaşa bulvarında hastalarına hizmet vermektedir. Talatpaşa bulvarından geçen minibüsler ile gidebileceğiniz gibi bütçenizin el vermesi durumunda taksi ile de gidebilirsiniz.

Ankara Zekai Tahir Burak Hastanesi hangi semtte?

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi 39.933296 enlem ve 32.868820 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır.

Zekai Tahir Burak Hastanesinde hangi bölümler var?

 • Doktorlarımız.
 • Anestezi ve Reanimasyon. Beyin ve Sinir Cerrahi. Cerrahi Onkoloji. Çocuk Cerrahi. Gastroenterolojik Cerrahi. Genel Cerrahi. Göğüs Cerrahi.
 • Aile Hekimliği. Çocuk Acil. Çocuk Alerji. Çocuk Endokrinoloji. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Çocuk Gastroenteroloji.
 • Mikrobiyoloji. Biyokimya.
 • Radyoloji. Doktorlarımız.
 • Zekai Tahir Burak Hastanesi hangi dolmuş gider?

  Bu Otobüs hatları Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi yakınından geçiyor: 334, 350, 351, 353, 355, 365.

  Zekai Tahir Burak Hastanesi Başhekimi kim?

  ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMİ PROF. DR. YAPRAK ÜSTÜN – Tamamen açıktır ve yeterlidir.

  You might be interested:  Ankara Anıtkabir Hangi Semtte?

  Ankara Doğum Evi hangi ilçede?

  Ankara Doğumevi hangi ilçede? Ankara’da ‘Büyük Doğum Hastanesi’ olarak da bilinen Altındağ ilçesindeki Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, artık Ankara Şehir Hastanesi bünyesinde hizmet verecek.

  Zekai Tahir kim?

  türkiye’de doğumevi kavramının kurucusu olan doktor. istanbul’un tanınmış kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarından olup, ankara büyük doğum hastanesi ilk başhekimidir.

  Ankara Zekai Tahir Burak Hastanesi kapandı mı?

  Tıpkı Ankara Numune Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Ankara Atatürk Hastanesi, Ankara Fizik Tedavi Hastanesi, Dışkapı Çocuk Hastanesi gibi, şimdi yeni açılacak Etlik Şehir Hastanesi nedeniyle 5 hastanemiz daha kapatılacak.

  Zekai Tahir Burak hastanesinden nasıl randevu alınır?

  Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123103100 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Zekai Tahir Burak Hastanesi ne zaman yapıldı?

  Zekai Tahir Burak Hastanesi ilk olarak 1925 yılında doğumevi olarak hizmet faaliyetlerine başlamıştır.

  Kızılaydan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

  HASTANEMİZE GELMEK İÇİN, METRO İLE KIZILAY’DAN ANKARAY’A AKTARMA YAPARAK DİKİMEVİ DURAĞINDA İNEBİLİRSİNİZ. ANKARAY İLE; HASTANEMİZE GELMEK İÇİN, ANKARAY İLE DİKİMEVİ DURAĞINDA İNEBİLİRSİNİZ. ANKARAY İLE AŞTİ (ANKARA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ) DURAĞINDAN ANKARAY İLE DİKİMEVİ DURAĞINDA İNEBİLİRSİNİZ.

  Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi semtte?

  Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 39.901726 enlem ve 32.759361 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Üniversiteler Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır.

  Ankara otogardan şehir hastanesine nasıl gidilir?

  AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  You might be interested:  Ankara Iftara Ne Kadar Kaldı 2022?

  Ztb ne demek?

  ZTB ne demek? ZTB Dr. Zekai Tahir Burak kadın sağlığı eğitim ve Araştırma Hastanesi anlamına gelir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.