Congresium Ankara Nasıl Gidilir?

Eryaman, Fatih Mahallesi, Sincan taraflarından geliyorsanız Sincan-Batıkent metrosuna binerek Batıkent durağında ininiz. Buradan Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Akköprü durağında ininiz. Buradan 479 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğiizde Congresium Ankara’ya ulaşabilirsiniz.
Ankara’nın en işlek semtlerinden birinde bulunan Congresium, Söğütözü’ndedir. Kendi araçlarınızla gidebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da tercih ederek kolayca Congresium’a gelebilirsiniz. Mekânımızın önünden geçen EGO hatları 339-3 ve 185’tir.

ATO Congresium metro ile nasıl gidilir?

ATO Congresium Ulaşım

To navigate, press the arrow keys. Kızılay-Ümitköy Metrosuna Kızılay’dan bindiğinizde üçüncü durak olan Söğütözü Metro durağında indikten sonra 100 metre mesafede. AŞTİ’den yürüyerek 10 dakikada gelebilirsiniz.

Congresium Ankara hangi metro?

Yenimahalle’den Congresium’a Ulaşım

Çayyolu, Ümitköy taraflarından geliyorsanız Kızılay-Çayyolu metrosuna binerek Söğütözü durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Congresium Ankara’ya ulaşabilirsiniz. Batıkent, Demetevler taraflarından geliyorsanız Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Akköprü durağında ininiz.

Congresium Ankara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Congresium Ankara yakınından geçiyor: 112-2, 339-5, 479, 528-3, 641.

ATO Congresiuma hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ATO Congresium Konferans Salonu yakınından geçiyor: 339-5, 479, 528-3.

Kızılay’dan ATO Congresium nasıl gidilir?

ATO Congresium Ulaşım Kızılay-Ümitköy Metrosuna Kızılay’dan bindiğinizde üçüncü durak olan Söğütözü Metro durağında indikten sonra 100 metre mesafede. AŞTİ’den yürüyerek 10 dakikada gelebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Halk Ekmek Büfesi Nasil Alinir?

ATO kitap fuarına nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATO Congresium Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 339-5, 479, 528-3, 641.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Ankara Kitap Fuarı giriş ücreti ne kadar?

Ankara Kitap Fuarı 2022 Giriş Ücreti Nedir? Giriş ücreti 3₺ olup hafta içi öğretmen ve öğrenci ücretsiz ziyaret edebilir. Ziyaret saatleri sabah 10:00 akşam 20:00 arası gezilebilir.

Congresium kaç kişilik?

Yaklaşık 3.200 kişilik kapasitesi ile şehirdeki en büyük oditoryumlardan biri olan salona taraçalı yapısı sayesinde farklı katlardan giriş yapılabilmektedir. Genel olarak binanın iç ve dış tasarımında ise doğal taşlar, cam ve çelik malzemeler kullanılmıştır.

Ankara Ticaret Odası hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Ticaret Odası konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Söğütözü durak, Çankaya içindeki Ankara Ticaret Odası konumuna en yakındır.

Ankara Ticaret Odası hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Ticaret Odası konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Söğütözü durak, Çankaya içindeki Ankara Ticaret Odası konumuna en yakındır.

Ankara Kitap Fuarına Nasıl Gidilir?

Ankara bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kızılay Metro Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 203-7, 278, 288, 297-7, 339-5, 439, 440-5, 530.
  2. Metro: M1-M2-M3.

MTA hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Metro-MTA/ATO konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Söğütözü durak, Çankaya içindeki Metro-MTA/ATO konumuna en yakındır.

Ankara Ticaret odasina nasil gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATO Congresium Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Otobüs: 112-2, 511-5, 530-5, 532-5. Metro: M1-M2-M3.

Leave a Reply

Your email address will not be published.