Harikalar Diyarı Ankara Metro Nasıl Gidilir?

Harikalar Diyarı’na Metro İle Gidecekler Kızılay – Sıhhiye – Ulus Güzergâhından gelen Metro ile gelebilirsiniz. Kızılay – OSB-Törekent hattında faaliyet gösteren Metro’yu kullanarak Harikalar Diyarı durağında inmeniz yeterli olacaktır. En Kolay bu şekilde ulaşabiliyorsunuz. Harikalar Diyarı’na Otobüsle Gidecekler;

Harikalar diyarına Metro gidiyor mu?

M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı konumuna giden son Metro aracıdır.

Harikalar Diyarı hangi metro istasyonu?

Harikalar Diyarı Metro İstasyonu, Ankara metrosu’nun M3 (Batıkent – OSB-Törekent) Metro Hattı’nda yer alan ve 12 Şubat 2014’te hizmete giren hemzemin metro istasyonudur.

Harikalar Diyarı giriş ücreti ne kadar?

Parkantep Giriş ücreti 2021 yılı için 40 TL’dir.

Parkta 0-3 yaş ücretsizdir. Not: Giriş ücreti ödedikten sonra oyuncaklara binmek için başka bir ücret ödenmemektedir.

Sincan Harikalar Diyarı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları sincan harikalar diyarı yakınından geçiyor: 507, 507-1, 514, 516, 577.

Harikalar Diyarı hangi durakta?

Sincan bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Fatih durak, Sincan içindeki Harikalar Diyarı konumuna en yakındır.

Ankara metro ne kadar sürer?

(M3) ANKARA METROSU – 3 ( BATIKENT – SİNCAN / TÖREKENT ) TEKNİK ÖZELLİKLER

You might be interested:  Ankara Patlama Kim Yaptı?
HİZMET SUNUM ÖZELLİKLERİ
Teknik Kapasite
Sincan-Batıkent-Sincan 46 dakika
Seyahat Süresi
Sincan-Kızılay 44 dakika

Harikalar Diyarı Ankara ücretli mi?

Ayrıca kaykay pisti, araba pistleri, golf sahaları da yer alıyor. Etkinlik olarak zengin ve çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapan Harikalar Diyarı’nda zaman geçirmek için birçok şey bulabilmeniz mümkün diyebiliriz. Ancak etkinlikler özel işletmeler tarafından düzenleniyor. Dolayısıyla ücretlidir.

Harikalar Diyarı Ankara ne yapilir?

Açık otoparkları, parkın konseptine uygun tasarlanmış yapıları, go-kart, kaykay pisti, model gemi yüzdürme alanı, model araba pisti, halı sahalar, basket sahaları, tenis kortları ile ziyaretçilerini ağırlayan Harikalar Diyarı, Ankara’nın huzur ve eğlenceyi bir arada sunan konsept mekanlarının başında gelmektedir.

Harikalar Diyarı nasıl bir yer?

Devler, cüceler, cadılar ve prenseslerden oluşan bu harika parkın içerisinde bir adet yapay gölet ve büyük, yeşillik bir alan da mevcuttur. Masal kahramanlarının haricinde parkın içerisinde bir Go-Kart pisti, Nejat Uygur Tiyatrosu adını almış bir tiyatro salonu ve kaykay pisti gibi alanlara da yer verilmiştir.

Harikalar Diyarı kaç TL 2022?

Parkantep Harikalar Diyarı Giriş Ücreti ve Fiyatları

Harikalar Diyarı giriş ücreti 80 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret girişte ödenmektedir ve içeriye giriş yapıldıktan sonra herhangi başka oyuncaklar için başka bir ücret ödenmemektedir.Parkta 0-3 yaş ücretsizdir, diğer tüm yaş grubu ücretlidir.

Harikalar Diyarı Lunapark kaç TL?

Harikalar Diyarı Parkı’nı ve Masal Adasını ziyaret etmek ücretsiz.

Harikalar Diyarı Lunapark hangi kapı?

Durakta inip alt geçit ile karşıya gçince direkt 7 numaralı kapı geliyor.Çok büyük,her kapıdan giriliyor.Havuzlar mini göl gibi.Masal adası çok güzel. KAFETERYALAR,OTURACAK YERLER VAR.gezinti yolları,düğün salonu,muhteşem bir yer.Çok fazla giden yok bu yüzden çok temiz.Aman kirletmeyin,izinde vermeyin.Çok büyük.

You might be interested:  Ankara 4. Aile Mahkemesi Nerede?

Metromall metro durağı hangisi?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Harikalar Diyarı durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

Ankara Harikalar Diyarı nereye bağlı?

Harikalar Diyarı, Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin m²’lik alanıyla Avrupa’nın büyük parklarındandır. Yüzölçümü 1 320 000 metrekare olan park 5 Ekim 2004 tarihinde açılmıştır.

Göksu Parkı metro ile nasıl gidilir?

Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.