Harikalar Diyarı Ankara Nasıl Gidilir?

Ankara Harikalar Diyarı Nerede ve Nasıl gidilir? Ankara Harikalar Diyarı, Sincan ilçesinde yer alıyor. Buraya ulaşabilmek için ise, en mantıklı ulaşım aracı, metrodur. OSB-Törekent hattına binilmesi halinde 7-8 durak sonra Harikalar Diyarı istasyonuna geliniyor. Burada inmek ve merdivenler çıkmak diyara ulaşmak için kafidir.
Ankara Harikalar Diyarı Nerededir ve Nasıl Gidilir? Ankara’nın Sincan adlı ilçesinde yer alan Harikalar Diyar’ına eğer toplu taşımayla gidecekseniz, metroyu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. OSB-Törekent hattını kullandığınız takdirde birkaç durak sonra bu eğlence parkının durağına gelmiş oluyorsunuz.

Harikalar Diyarı Metro ile nasıl gidilir?

Kızılay – Sıhhiye – Ulus Güzergâhından gelen Metro ile gelebilirsiniz. Kızılay – OSB-Törekent hattında faaliyet gösteren Metro’yu kullanarak Harikalar Diyarı durağında inmeniz yeterli olacaktır.

Harikalar Diyarı Ankara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları sincan harikalar diyarı yakınından geçiyor: 507, 509, 516, 577-1.

Harikalar diyarına Metro gidiyor mu?

M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı konumuna giden son Metro aracıdır.

Harikalar Diyarı hangi metro istasyonu?

Harikalar Diyarı Metro İstasyonu, Ankara metrosu’nun M3 (Batıkent – OSB-Törekent) Metro Hattı’nda yer alan ve 12 Şubat 2014’te hizmete giren hemzemin metro istasyonudur.

You might be interested:  Ankara Iftara Nereye Gidilir?

Ankara Harikalar Diyarı kaç TL?

Harikalar Diyarı Parkı’nı ve Masal Adasını ziyaret etmek ücretsiz. Sadece park içerisindeki aktiviteler ve lunapark kısmındaki oyuncaklara biniş için ücret ödersiniz.

Harikalar Diyarı giriş ücreti ne kadar?

Parkantep Giriş ücreti 2021 yılı için 40 TL’dir.

Parkta 0-3 yaş ücretsizdir. Not: Giriş ücreti ödedikten sonra oyuncaklara binmek için başka bir ücret ödenmemektedir.

Harikalar diyarına hangi ego gider?

Bu Otobüs hatları Harikalar Diyarı yakınından geçiyor: 500, 557, 561.

Harikalar Diyarı nasıl bir yer?

Devler, cüceler, cadılar ve prenseslerden oluşan bu harika parkın içerisinde bir adet yapay gölet ve büyük, yeşillik bir alan da mevcuttur. Masal kahramanlarının haricinde parkın içerisinde bir Go-Kart pisti, Nejat Uygur Tiyatrosu adını almış bir tiyatro salonu ve kaykay pisti gibi alanlara da yer verilmiştir.

Ankara metro ne kadar sürer?

(M3) ANKARA METROSU – 3 ( BATIKENT – SİNCAN / TÖREKENT ) TEKNİK ÖZELLİKLER

HİZMET SUNUM ÖZELLİKLERİ
Teknik Kapasite
Sincan-Batıkent-Sincan 46 dakika
Seyahat Süresi
Sincan-Kızılay 44 dakika

Ankara Harikalar Diyarı nereye bağlı?

Harikalar Diyarı, Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin m²’lik alanıyla Avrupa’nın büyük parklarındandır. Yüzölçümü 1 320 000 metrekare olan park 5 Ekim 2004 tarihinde açılmıştır.

Metromall metro durağı hangisi?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Devlet Mahallesi durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

Harikalar Diyarı Lunapark hangi kapı?

Durakta inip alt geçit ile karşıya gçince direkt 7 numaralı kapı geliyor.Çok büyük,her kapıdan giriliyor.Havuzlar mini göl gibi.Masal adası çok güzel. KAFETERYALAR,OTURACAK YERLER VAR.gezinti yolları,düğün salonu,muhteşem bir yer.Çok fazla giden yok bu yüzden çok temiz.Aman kirletmeyin,izinde vermeyin.Çok büyük.

Göksu Parkı metro ile nasıl gidilir?

Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

You might be interested:  Ankara Ikinci El Oto Pazarı Nerede?

Sincandan Metromall hangi otobüs gider?

Otobüsle Metromall’e gitmek için 531, 540, 541-5, 561 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Trenle gitmek için Başkentray’a binebilirsiniz.

Harikalar Diyarı için hangi durakta inilir?

Sincan bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Fatih durak, Sincan içindeki Harikalar Diyarı konumuna en yakındır.

Harikalar Diyarina hangi tramvay gider?

T1, Şehitkamil bölgesinde bulunan Harikalar Diyarı Tramvay Durağı konumuna giden son Tramvay aracıdır. 23:23 civarında buradan geçer.

Ankara metrosu en son saat kaçta?

Metro ve ANKARAY işletmelerinin Kızılay’dan uç istasyonlara son hareket saati de 01.00’e uzatılırken, metro istasyonlarına entegre ring servisi hizmeti verilen 28 güzergahta ise saat 01.40’a kadar 56 adet servis bulunacak.

Gaziantep Harikalar Diyarı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Harikalar Diyarı yakınından geçiyor: 19M, 28M, 36M, 37M, 44M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.