Huawei Garanti Servisi Nerede Ankara?

Huawei Yetkili Servis Merkezi (Tüm Huawei modelleri) Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:23/B Kızılay Ankara +90 850 811 66 00

Huawei telefon garantiye nasıl gönderilir?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Huawei garanti hangi kargo ile çalışıyor?

Cihazımı servise nasıl gönderebilirim? Arızalı cihazınızı 264323529 ücretsiz gönderim kodu ile en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim ederek HUAWEI onarım merkezine gönderebilirsiniz.

Huawei servis günleri ne zaman?

Servis Günleri aktivitesi her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri sadece aktiviteye katılan yetkili HUAWEI Servis Merkezleri’nde geçerlidir. Eğer bu günler tatil ise veya servisler kapalı ise gelecek ilk gün aktivite devam eder.

Huawei resmi distribütörü kim?

Penta Teknoloji, Huawei’in Türkiye distribütörüdür.

You might be interested:  Ankara Metro Ne Zaman Açılıyor?

Huawei garanti sorgulama nasıl yapılır?

Huawei garanti takibi nasıl yapılır? Garantiye gönderilen cihazların durumunu takip etmeyi sağlayan “Teknik Servis Onarım Durumu” sayfası bulunuyor. Buraya tıklayarak veya “https://consumer.huawei.com/tr/support/inquiry/” adresini ziyaret ederek cihazınızın seri numarasını veya IMEI numarasını girmeniz yeterli.

Telefon yetkili servise nasıl gönderilir?

Kağıtta; gönderici, gönderici telefon numarası, gönderici adresi, cihaz S/N ve IMEI numarası, sorun listesi bulunmalıdır. Söz konusu belgenin örneğine FixSmart’ın teknik servis bölümünden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kargo poşetine yapıştırmanız gereken bir kargo çıktısı var.

Huawei kargo ne kadar sürede gelir?

Normal şartlar altında başarılı ödeme yapıldıktan sonraki 3-7 iş günü içerisinde seçtiğiniz teslimat yöntemine bağlı olarak ürünleriniz tarafınıza ulaştırılacaktır. * Not: Çalışma günleri Türkiye takvimine göre, resmi tatil günleri hariç, ödeme tarihini içermeyecek şekilde hesaplanır.

Huawei ekran fiyatı ne kadar?

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei Modeli Ön Cam Değişim Fiyatı Ekran Değişim Fiyatı
Huawei P20 PRO (CLT-L09) 600₺ 1600₺
Huawei P30 LİTE (MAR-LX1A) 200₺ 450₺
Huawei P30 700₺ 1500₺
Huawei G7 (G7-L01) 200₺ 350₺

Huawei telefon nerede?

cloud.huawei.com adresine gidin ve kayıp cihazınızda giriş yapmış olduğunuz aynı HUAWEI Kimliği ile giriş yapın. Ardından Cihazımı Bul (veya Telefonumu Bul) seçeneğine dokunun. (1) Telefonumu bul ekranında konumunu görmek istediğiniz cihazı seçin. (2) Cihazın konumu haritada görüntülenecektir.

Huawei ekran değişimi ne kadar sürer?

2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi ortalama 3 (üç) iş günüdür. Yani 3 (üç) gün içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Aşırı yoğun süreçlerde ise 4 (dört) iş gününü bulabilmektedir. Diğer parça değişimlerinde de bu süreler geçerlidir.

Huawei batarya değişimi ne kadar sürer?

Pil değişimi hakkının satın alındıktan sonraki 30 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kullanım talebinde bulunmazsanız, 30 günlük sürenin bitiminden sonra otomatik olarak geri ödeme yapılır ve avantajı tekrar satın almanız gerekir. 4.

You might be interested:  Ankara Adana Uçak Bileti Ne Kadar?

Huawei kaçta kapanıyor?

* HUAWEI Destek Hattı çalışma saatleri haftanın her günü 09:00-20:00 arasındadır.

En iyi Huawei cep telefonu hangisi?

Huawei Mate 30 Pro

Mate serisi, Huawei’nin en çok tercih edilen serilerinden birisi olarak biliniyor. 2019 yılında tanıtılan Mate 30 Pro, güçlü donanımı sayesinde hala en iyi Huawei telefonu listelerine girmeyi başarıyor. Telefonda 6.53 inç büyüklüğünde bir ekran mevcut.

Huawei distribütör garantili ne demek?

Distribütör garantisi nedir? (Türkiye Garantili)

Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye’de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Huawei Türkiye garantisi ne demek?

“Huawei Türkiye Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış Huawei Yetkili Servisi’nden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise Huawei yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonu garantiye vermek için ne gerekli?

Fatura gereklidir. Garanti süresinin dolup dolmadığını oradan bakabilirler ancak. Ve eğer mailinizde yoksa hepsi burada ile görüşüp faturanızı tekrar size yollamalarını isteyebilirsiniz.

Huawei ekran kırılması garanti kapsamına girer mi?

1. P30 ve P30 Pro model Huawei telefonlar için fatura tarihinden itibaren 90 gün içinde ve sadece bir defa geçerlidir. 2. Ekran veya arka kapak kırık ise müşteri talebi doğrultusunda sadece birisi tamir edilecektir. 3. Kasti hasarlar, çizikler, sıvı teması, yanık gibi hasarlar kapsam dışıdır.

Garantiden yeni telefon nasıl alınır?

Garanti kapsamında telefonun onarımı yapılamayacak ise, satıcı 30 iş günü içerisinde tüketiciye yeni telefonunu vermek zorundadır. Daha önce satın alınan telefonun stoklarda bulunmaması söz konusu olduğunda ise, telefonun bir üst modeli verilebilir veya tüketici isterse bedel iadesi yapılabilir.

You might be interested:  Ankara Doğu Terminali Nereye Yapılacak?

Garantiye giden telefon en geç ne zaman gelir?

Marka şirketlerinin sözleşmelerine göre ortalama bir cep telefonu garantiden 3-7 gün içerisinde gelmektedir. Fakat yine de cihazınızın durumuna göre bu süre uzayabilmektedir. Bazı firmalar, cihazda kendiliğinden oluşan hatalarda, cihaz garantiden gelene kadar müşterilerinin kullanması için cihaz temin etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.