Huawei Yetkili Servis Ankara Nerede?

Huawei Yetkili Servis Merkezi (Tüm Huawei modelleri) Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:23/B Kızılay Ankara +90 850 811 66 00

Huawei telefon garantiye nasıl gönderilir?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Huawei resmi distribütörü kim?

Penta Teknoloji, Huawei’in Türkiye distribütörüdür.

Huawei müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

Bize Ulaşın

  1. Çevrimiçi Yardım. Huawei Çözüm Merkezi çevirimiçi yardım çalışma saatleri hergün 09:00 – 23:00 arasındadır. Şimdi sohbet et.
  2. Yardım Hattı Huawei Çözüm Merkezi çağrı merkezi çalışma saatleri hergün 09:00 – 19:00 arasında olup şehir içi görüşme tarifesinden ücretlendirilir. | 444 79 88.

Huawei garanti hangi kargo ile çalışıyor?

Cihazımı servise nasıl gönderebilirim? Arızalı cihazınızı 264323529 ücretsiz gönderim kodu ile en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim ederek HUAWEI onarım merkezine gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara 1. Aile Mahkemesi Nerede?

Huawei ekran tamiri ne kadar?

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei Modeli Ön Cam Değişim Fiyatı Ekran Değişim Fiyatı
Huawei P20 PRO (CLT-L09) 600₺ 1600₺
Huawei P30 LİTE (MAR-LX1A) 200₺ 450₺
Huawei P30 700₺ 1500₺
Huawei G7 (G7-L01) 200₺ 350₺

Huawei garanti süresi ne kadar?

Her ürünün garanti süresi nihai kullanıcıya ürünün satıldığı tarihten itibaren başlayarak 2 yıldır ve bu tarihler ürünü satın aldığınızda satıcı tarafından ürün seri numarası ile beraber ürün garanti belgesi ve fatura üzerine işlenmiş olmalıdır.

En iyi Huawei cep telefonu hangisi?

Huawei Mate 30 Pro

Mate serisi, Huawei’nin en çok tercih edilen serilerinden birisi olarak biliniyor. 2019 yılında tanıtılan Mate 30 Pro, güçlü donanımı sayesinde hala en iyi Huawei telefonu listelerine girmeyi başarıyor.

Huawei Türkiye garantisi ne demek?

“Huawei Türkiye Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış Huawei Yetkili Servisi’nden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise Huawei yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Huawei distribütör garantili ne demek?

Distribütör garantisi nedir? (Türkiye Garantili)

Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye’de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

444 7 988 numara kimin?

Huawei 4447988 Müşteri Hizmetleri Ne İşe Yarıyor? – Şikayetvar.

Huawei markası hangi ülkeye ait?

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin’in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir.

Media Markt müşteri hizmetleri kaça kadar açık?

MediaMarkt’ın çağrı merkezi üzerinden alışveriş yapılmasına olanak sağlanıyor. 0850 222 1 500 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden 7 gün sabah 08:00’den gece 02:00’ye kadar hizmet veriliyor.

You might be interested:  Selçuklu Anadolu Lisesi Ankara Nasıl Gidilir?

Huawei ürün kaç günde gelir?

Normal şartlar altında başarılı ödeme yapıldıktan sonraki 3-7 iş günü içerisinde seçtiğiniz teslimat yöntemine bağlı olarak ürünleriniz tarafınıza ulaştırılacaktır.

Huawei telefon nerede?

cloud.huawei.com adresine gidin ve kayıp cihazınızda giriş yapmış olduğunuz aynı HUAWEI Kimliği ile giriş yapın. Ardından Cihazımı Bul (veya Telefonumu Bul) seçeneğine dokunun. (1) Telefonumu bul ekranında konumunu görmek istediğiniz cihazı seçin. (2) Cihazın konumu haritada görüntülenecektir.

Huawei orjinal mi?

Huawei garanti sorgulama işlemi için IMEI numarası yeterli. Hangi marka ve model olduğu fark etmeksizin, bir telefonun IMEI numarasını öğrenmek için tek yapmanız gereken arama kısmını açmak ve *#06#” yazmak ve arama tuşuna basmak. Telefonunuzun IMEI numarası doğrudan karşısına çıkacak.

Telefonu garantiye vermek için ne gerekli?

Fatura gereklidir. Garanti süresinin dolup dolmadığını oradan bakabilirler ancak. Ve eğer mailinizde yoksa hepsi burada ile görüşüp faturanızı tekrar size yollamalarını isteyebilirsiniz.

Huawei ekran kırılması garanti kapsamına girer mi?

1. P30 ve P30 Pro model Huawei telefonlar için fatura tarihinden itibaren 90 gün içinde ve sadece bir defa geçerlidir. 2. Ekran veya arka kapak kırık ise müşteri talebi doğrultusunda sadece birisi tamir edilecektir. 3. Kasti hasarlar, çizikler, sıvı teması, yanık gibi hasarlar kapsam dışıdır.

Garantiden yeni telefon nasıl alınır?

Garanti kapsamında telefonun onarımı yapılamayacak ise, satıcı 30 iş günü içerisinde tüketiciye yeni telefonunu vermek zorundadır. Daha önce satın alınan telefonun stoklarda bulunmaması söz konusu olduğunda ise, telefonun bir üst modeli verilebilir veya tüketici isterse bedel iadesi yapılabilir.

Garantiye giden telefon en geç ne zaman gelir?

Marka şirketlerinin sözleşmelerine göre ortalama bir cep telefonu garantiden 3-7 gün içerisinde gelmektedir. Fakat yine de cihazınızın durumuna göre bu süre uzayabilmektedir. Bazı firmalar, cihazda kendiliğinden oluşan hatalarda, cihaz garantiden gelene kadar müşterilerinin kullanması için cihaz temin etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.