Liv Hospital Ankara Kimin?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Medical Park Sağlık Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Liv Hospital Ankara’nın açılışını yaptı.

Liv Hospital hastanesinin sahibi kimdir?

MLP CARE KİMDİR? 1993 yılında kurulan MLP Care, Medical Park ile birlikte Liv Hospital ve VM Medical Park’ın da sahibi. 17 ilde 29 hastane, 219 ameliyathane, 4.979 yatak kapasitesi ve 16 bini aşkın çalışanı bulunuyor.

Liv Hospital hangi ülkeye ait?

Liv Hospital, MLP Sağlık Hizmetleri’nin kurduğu Türk hastaneler zinciridir.

Liv Hospital Ankara Genel müdür?

Nazlı Alkan – Genel Müdür – Liv Hospital Ankara | LinkedIn.

Liv in açılımı nedir?

İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi de var olma amacının en önemli simgesi oldu.

Liv Hospital kime sponsor?

Türkiye’de birçok kulübün sağlık sponsorluğunu yapan LİV Hospital kardeş ülke Azerbaycan’ın en eski takımlarından Neftçi Bakü’nün sağlık sponsoru oldu. 25 Temmuz’da kulüp stadında taraflar arasında 3 yıllık anlaşma imzalandı.

Liv Hospital Ankara muayene ücreti ne kadar?

Liv Hospital Hastanesinde Masraflarınız

You might be interested:  Ankara Alanya Yolu Nasıl?

Liv Hospital hastanesinde ve Türkiyedeki anlaşmalı özel hastanelerde Doktor Muayeneleri, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme ve Tanı yöntemleri, İleri Tanı Yöntemleri vb. tedavi hizmetlerine sadece 15 TL katkı ücreti ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

Liv Hospital SGK ile anlaşması var mı?

Çalışan, emekli tüm SGK mensuplarına fark ücretiyle sağlık hizmeti sunan Liv Hospital Ankara’da ; Özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası ile hiç bir fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Liv Hospital hangi sigortalarla anlaşmalı?

 • Allianz Sigorta A.Ş (Aile Hekimliği Dahildir)
 • Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi (Avantajlı Network Dahildir)
 • Axa Sigorta A.Ş (Eko Plan Dahildir)
 • Compu Group Medical Bilgi Sistemleri (CGM) A.Ş.
 • Demir Hayat Sigorta A.Ş
 • Eureko Sigorta A.Ş
 • Groupama Sigorta A.Ş (Ekonomik Ürün Poliçe Dahildir)
 • Liv Hospital Medical Park aynı mı?

  Hakkımızda. Temelleri 1993 yılında atılan MLP Care olarak; çeyrek asır önce Medical Park ile başladığımız yolculuğa Medical Park’a ek olarak, Liv Hospital markamız ve VM Medical Park konseptimiz ile güçlü bir şekilde devam ediyoruz.

  Liv Hospital kimin Ekşi?

  liv hospital group başkanı ve aynı zamanda medicalpark yönetim kurulu başkanı muharrem usta’dır, 2004-2009 yılları arasında ibb’de ak parti’den meclis üyeliği yapmıştır.

  Mehmet Maruf Yeşilmen kimdir?

  Tekstil, İnşaat ve diğer ticari faaliyetlerinin yanı sıra, Gaziantep Spor Yönetim Kurulu Üyesi olan Maruf Yeşilmen ülke genelinde sosyal ve kültürel alanlarda da öncü rol oynamasıyla tanınıyor.

  Nazlıhan Alkan Kimdir?

  Medicalpark Gebze Hastanesi ve VM Medicalpark Kocaeli Hastanesinde Genel Müdürlük yaptıktan sonra Ocak 2020 itibariyle Liv Hospital Ankara Hastanesinde Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.

  Liv Hastanesi hangi illerde var?

  Liv Hospital

 • Liv Hospital Ulus.
 • Liv Hospital Vadistanbul.
 • Liv Hospital Ankara.
 • Liv Hospital Samsun.
 • İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir.
 • Liv Hospital Gaziantep.
 • You might be interested:  Ak Parti Ankara 7 Olağan Kongresi Ne Zaman?

  Liv Hospital Ankara ne zaman açıldı?

  TÜRKİYE’NİN KALBİNDEYİZ! 2013 başında İstanbul’da çıktığımız yolculuğu Ankara’da sürdürüyoruz.

  Liv Hospital Ankara kaç yataklı?

  Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle Liv Hospital Ulus 30 bin metrekare kapalı alanda, 154 yatak, 8 ameliyathane ve 50 klinikten oluşuyor.

  Mehmet Maruf Yeşilmen kimdir?

  Tekstil, İnşaat ve diğer ticari faaliyetlerinin yanı sıra, Gaziantep Spor Yönetim Kurulu Üyesi olan Maruf Yeşilmen ülke genelinde sosyal ve kültürel alanlarda da öncü rol oynamasıyla tanınıyor.

  Nazlıhan Alkan Kimdir?

  Medicalpark Gebze Hastanesi ve VM Medicalpark Kocaeli Hastanesinde Genel Müdürlük yaptıktan sonra Ocak 2020 itibariyle Liv Hospital Ankara Hastanesinde Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.

  Mine tuduk kimdir?

  Türk resminin uluslararası alanda tanınan ressamlarından birisi olan Mine Tudun, yağlı boya, sulu boya, karışık teknik ve gravür çalışmalarıyla tanınıyor. Hilton Istanbul Maslak ziyaretçileri bu özel sergi sayesinde Tudun’un resim dünyasında iz bırakan eserlerini yakından görme fırsatı bulacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.