Reynmen Konser Ankara Nerede?

Konser vereceğini açıklayan Reynmen konserin Ayayorgi koyundaki Tren Beach Club’ta olacağını belirtti. LOCA FİYATI HERKESİ ŞAŞIRTTI Tren grup ile anlaşan ve daha önce hiç sahneye çıkmamış olan Reynmen 16 Ağustos Cuma gecesi hayranları ile Tren Beach Club’ta buluşacak. 2 saat sürecek olan konser sürprizlerle dolu olacak.

Reynmen konseri kaç TL?

Reymen’in repertuarında Ahmet Kaya’dan eserler ve annesinin sevdiği türküler de vardı. Konserde localar 30 bin TL, ayakta biletler 500 ile 2 bin 500 TL’ye alıcı buldu. Reynmen hayranları kapıda kuyruk oluşturdu.

Reynmen konseri ücretsiz mi?

İBB ‘Demokrasi Şenliği’ kasapmında yapılan Reynmen konseri ücretsiz olacak. Yenikapı etkinlik alanında DJ Ersin, Evdeki Saat ve Mavi Gri grupları sahne alacak. Ardından sahneye Reynmen ve BEGE çıkacak. Etkinlik, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasının ardından Edis konseriyle devam edecek.

SEFO Ankara konser nerede?

Sefo, 6.45 Ankara Sahnesi’nde sizlerle!

Reynmen konseri saat kaçta?

Reynmen Bege konseri saat 19.30’da başlayacak.

Reynmen in menajeri kim?

Houze Istanbul bünyesinde henüz Yusuf Aktaş’ın kurumsal iletişimini sağlayan asistanı Burak Koşar ve şirketin müzik direktörlüğünü yapan Oğulcan Nihat bulunuyor. Şirketin merkez ofisi ise İstanbul’da bulunmaktadır.

Reynmen Diyarbakır konseri ne zaman?

Reynmen, 13 Kasım tarihinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda.

SEFO konser ankara ne zaman?

Biletino on Instagram: “Sefo, 8 Haziran 2022’de Congresium Ankara’da!

Leave a Reply

Your email address will not be published.