Sami Ulus Çoçuk Hastanesi Ankara Nasıl Gidilir?

Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi, Altındağ, Ankara – Pursaklar, Ankara arası mesafe yaklaşık olarak 18 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 20 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 8 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Sami Ulus Çocuk Hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Dr. Sami Ulus Egitim ve Arastırma Hastanesi yakınından geçiyor: 157-5, 178-3, 263-7, 353-5, 481.

Dr Sami Ulus Çocuk Hastanesine Nasıl Gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 389, 450, 454, 456.
 2. Tren: BAŞKENTRAY.
 3. Metro: M4.

Dr Sami Ulus Beştepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Beştepe yakınından geçiyor: 106-3, 157-5, 220-7, 309, 528-3.

Ankara Dr Sami Ulus Kadin Doğum Çocuk Sağliği ve Hastaliklari Eğitim ve araştirma hastanesi nasıl gidilir?

Hangi Otobüs hatları Dr. Sami Ulus Kadin Dogum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kre yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Dr. Sami Ulus Kadin Dogum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kre yakınından geçiyor: 277, 391, 450, 456.

You might be interested:  Ankara Antalya Uçak Bileti Ne Kadar?

Dr Sami Ulus Hastanesi kapandı mı?

Ankara’daki bir ihtisas hastanesi yıkılarak yapımına başlanan Etlik Şehir Hastanesi için Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim-Araştırma Hastanesi’nin kapatılacağı bildirildi.

Sami Ulus Hastanesi ne zaman açıldı?

Sami Ulus’un ikinci eseri Doktorlar için yazılmış yine yıllarca bir çok vilayette ihtisas kitabı olarak çocuk doktorlarınca başvurulan kaynak olmuştu. Sağlık Bakanlığı tarafından 1954 yılında yapımına başlanan ve 1957 yılında Ankara Hastahanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastahanenin Çocuk doktorluğunu da yaptı.

Sami Ulus Hastanesi Başhekimi kim?

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Doç. Dr. Abdullah Zülfikar Akelma, Dr. Sami Ulus Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başhekim olarak atandı.

Millet Kütüphanesi ne giden dolmuşlar?

Otobüsle ulaşım sağlamak isteyenler ise şimdilik 169 ve 339 numaralı hatları kullanabilir. Her iki hatta 7. caddeden geçerek Yenimahalle’ye ulaşır. Tunalı Hilmi Caddesi’nden geçen 318 numaralı otobüsle de Millet Kütüphanesi’ne ulaşım sağlanabilir.

Demet Hanımın Çiftliğine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hanımın Çiftliği yakınından geçiyor: 123, 170, 172.

Iskitlere nasıl gidilir?

Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İskitLer adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 297-7, 450, 505-2, 528-3.
 2. Metro: M1-M2-M3.

Sami Ulus Hastanesinde hangi bölümler var?

 • Ana Bina Sami Ulus. Çocuk Ürolojisi. Çocuk Endokrinoloji Poliklinikleri. Endoskopi- Kolonoskopi Ünitesi. Ekokardiyografi. Anjiyo Ünitesi.
 • Perinatoloji. Jinekolojik Onkoloji. Çocuk Endokrinoloji Poliklinikleri. Endoskopi- Kolonoskopi Ünitesi. Ekokardiyografi. Anjiyo Ünitesi. EEG.
 • Sami Ulus sünnet yapılıyor mu?

  2002 yılında Ankara’ya gelerek Dr.Sami Ulus Çocuk Hastanesi’nde çocuk üroloğu olarak göreve başladı. Halen aynı hastanede görevine devam etmektedir. 1988 yılından beri 20 binin üzerinde sünnet yapan Dr.Şenel, 10 yılı aşkın süredir sadece çocuk ameliyatları ve sünnet üzerinde yoğunlaşmıştır.

  You might be interested:  Lpg Ne Kadar Ankara?

  Beştepeye hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Beştepe yakınından geçiyor: 157-5, 309, 339-7, 528-3.

  Beştepe hangi metro durağı?

  Emek durak, Ankara içindeki Beştepe konumuna en yakındır.

  Ankara Beştepe Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

  Beştepe, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalle. Atatürk Orman Çiftliği semtini oluşturan üç mahalleden biridir. Tapu kayıtlarında, diğer iki mahalle ile birlikte Orman Çiftliği Mahallesi olarak geçmektedir.

  Millet Kütüphanesi hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi yakınından geçiyor: 167, 220-7, 339-7.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.