Sinema Biletleri Ne Kadar Ankara?

Sinema biletleri ne kadar Ankara? VIP odada dilediğiniz kişi ile film izleme deneyimi 2 saate kadar kişi başı 60 Liradır. 2, 30 saate kadar kişi başı 70 Liradır. Ve 3 saate kadar ise kişi başı 85 Lira ödemeniz gerekir.
VIP odada dilediğiniz kişi ile film izleme deneyimi 2 saate kadar kişi başı 60 Liradır. 2, 30 saate kadar kişi başı 70 Liradır. Ve 3 saate kadar ise kişi başı 85 Lira ödemeniz gerekir. Ankara sinemalarında bilet fiyatları 20 Lira’ dan başlıyor.

Sinema biletleri ne kadar 2022 Ankara?

Sinema bilet fiyatı 2022 yılında 39,50 TL olmuştur. Belirtilen fiyat tam bilet için geçerlidir. Cinemaximum biletler kaç TL? Cinemaximum bilet fiyatları tam 40 TL, öğrenci bilet fiyatı ise 28 TL’dir.

Sinema bilet fiyatları kaç lira?

Tam bilet fiyatları 45 – 75 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Cinemaximum Halk Günü kaç TL?

Artık Pazartesi Günleri de Cinemaximum’da Halk Günü! Sendromsuz Pazartesi! Her Pazartesi 19 TL ile 52 TL arasında değişen özel bilet fiyatları Cinemaximum’da! Üstelik CGV Cinema Club üyelerine özel Pazartesi günleri mısır menülerde %15 indirim!

Sinema biletleri hangi gün ucuz?

Cinemaximum Ucuz Sinema Bileti

Her Çarşamba 11 TL ile 19 TL arasında değişen özel bilet fiyatları, Cinemaximum’larda seni bekliyor. – Sinema bileti kampanyası sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir.

You might be interested:  Ankara Hayvanat Bahçesi Ne Zaman Açılacak?

Sinema fiyatı kaç TL 2022?

Tüm Sinema Bileti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Sinema Bileti fiyatı ise 21.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Ankara sinema halk günü ne zaman?

Bilet fiyatı 41 TL (Bu fiyat IMAX salonunda geçerli değildir). – Kanyon sinemamzıda pazartesi günleri halk günüdür. Bilet fiyatı 42 TL (Ayrıcalıklı salonlarda geçerli değildir).

Öğrenci sinema bileti nasıl alınır?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

Cinemaximum öğrenci bileti nedir?

Hafta İçi ve Hafta Sonu %35’e varan Öğrenci İndirimi Cinemaximum’da! Koşullar: – İndirimden yararlanmak için öğrenci kimliğinin ibraz edilmesi zorunludur. – %35’e varan Ekstra Öğrenci İndirimi sadece 2D ve 3D filmlerde tüm günlerde ve seanslarda geçerlidir.

Sinema bileti kaç yaşa kadar ücretsiz?

Yaş sınırı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca belirleniyor ve yasal bir uygulama olduğundan belirlenen yaş sınırı altındaki misafirlerimizi salonlarımıza alamıyoruz. Ancak 7A,13A,15A gibi A kodu içeren sınırlamalarda minik misafirimiz yanında yaşı tutan aile bireyiyle beraber filmi izleyebiliyor.

Öğrenci sinema bileti nasıl alınır?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.