Ticket Hangi Marketlerde Geçiyor Ankara?

Ahm Okyanus Market, Önderler ve Evim Market, Başkent Ankara’da Ticket kart geçen marketler arasında saymış olduğumuz bu market en fazla tercih edilendir. Bunun yanı sıra 20 ayrı markette Ticket kartla alışveriş yapabilirsiniz.
Ankara’da ticket geçen marketler şöyle:

 • Altunbilekler / Altunbilekler Hipermarket.
 • Afiyet Fırın.
 • Başgimpa Süpermarket.
 • Bildirici Market.
 • Çiçekler Gross.
 • Beğendik.
 • Yunus Marketleri.
 • Önderler Market.
 • Ticket hangi marketlerde kullanılır?

  CarrefourSA ve Migros’larda ticket kartlarınızı kullanabilirsiniz (Anlaşmalı olanlarda). Anlaşması olan Dominos şubelerinde kullanabilirsiniz. Bursa, Eskişehir, Adana, Konya, Ankara ve diğer şehirlerde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giyim markalarında ticket kartlar geçerli değildir.

  Şok market ticket geçiyor mu?

  Şok Marketler Ticket Kart Geçmiyor.

  Metro Gross market ticket geçiyor mu?

  Mağazalarımızda bireysel müşterilerimizin kullandığı hiçbir yemek kartı geçerli değildir. Sadece profesyonel müşterilerimiz, işyerlerinde kullandıkları pos cihazlarında biriken Ticket Plus tutarlarını mağazalarımızda kullanabilirler.

  Carrefour yemek Kart geçiyor mu?

  Multinet, market firmaları içerisinde CarrefourSA, Migros, Özdilek, Kipa, Şok,Tansaş, Real, Bim, A101, Metro Market’te geçerlidir. Multinet yemek kartınızla bu marketlerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Seç market ticket geçiyor mu?

  Kart Geçmiyor.

  Ticket Kart ay sonunda sıfırlanıyor mu?

  Kazanılan tutarların hesaba yüklendikleri tarihten itibaren bir sene içerisinde kullanılmaları gerekmektedir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan tutarlar sıfırlanarak geçerliliğini kaybedecektir.

  Mc Donalds da ticket geçiyor mu?

  mc donalds, popeyes, burger king, kfc gibi fast food restaurantlarda artık geçmeyen yemek kartı. yakında çoğu mekanda da geçmeyecek.

  You might be interested:  Ankara-Izmir Hızlı Tren Ne Zaman Hizmete Girecek?

  Happy Center ticket kart geçiyor mu?

  Happy centerlarda Ticket kart geçiyor güya.

  Ticket Kart ile benzin alınır mı?

  En avantajlı yakıt kartı olan Ticket Car ile indirimli yakıt alabilir, kontrollü tüketimle ihtiyacınıza göre şirket araçlarınıza dilerseniz akaryakıt indirim kartı satın alabilir dilerseniz de halkalı sistem ya da anahtarlık sistemini tercih edebilirsiniz.

  Yemek Sepeti ticket geçiyor mu?

  Conversation. Sevdiğiniz tüm lezzetler Ticket Restaurant ile kapınızda!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.