Ticket Kart Hangi Marketlerde Geçiyor Ankara?

Önderler ve Evim Market, Başkent Ankara’da Ticket kart geçen marketler arasında saymış olduğumuz bu market en fazla tercih edilendir. Bunun yanı sıra 20 ayrı markette Ticket kartla alışveriş yapabilirsiniz.
Ankara’da ticket geçen marketler şöyle:

 • Altunbilekler / Altunbilekler Hipermarket.
 • Afiyet Fırın.
 • Başgimpa Süpermarket.
 • Bildirici Market.
 • Çiçekler Gross.
 • Beğendik.
 • Yunus Marketleri.
 • Önderler Market.
 • Ticket kart kullanıcıları büyük marketlerden alışveriş yapabilirler. Bu marketler; Onur Market, Kim Market, Happy Center ve Rammar’dır. Ticket yemek kartınızla bu marketlerden bakiyeniz dahilinde istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

  Ticket hangi marketlerde geçer?

  CarrefourSA ve Migros’larda ticket kartlarınızı kullanabilirsiniz (Anlaşmalı olanlarda). Anlaşması olan Dominos şubelerinde kullanabilirsiniz. Bursa, Eskişehir, Adana, Konya, Ankara ve diğer şehirlerde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giyim markalarında ticket kartlar geçerli değildir.

  Şok market ticket geçiyor mu?

  Şok Marketler Ticket Kart Geçmiyor.

  Carrefour yemek Kart geçiyor mu?

  Multinet, market firmaları içerisinde CarrefourSA, Migros, Özdilek, Kipa, Şok,Tansaş, Real, Bim, A101, Metro Market’te geçerlidir. Multinet yemek kartınızla bu marketlerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Ticket Kart ay sonunda sıfırlanıyor mu?

  Kazanılan tutarların hesaba yüklendikleri tarihten itibaren bir sene içerisinde kullanılmaları gerekmektedir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan tutarlar sıfırlanarak geçerliliğini kaybedecektir.

  Seç market ticket geçiyor mu?

  Kart Geçmiyor.

  Ticket Kart ile benzin alınır mı?

  Ticket Car Akaryakıt Çözümleri ile indirimli yakıt almanın yanı sıra tek tek fiş toplama ve muhasebesel işlemlerle daha az uğraşır, iş yükünden ve zamandan da tasarruf edersiniz. Çalışanlarınıza avans ya da kredi kartı vermek zorunda kalmazsınız.

  You might be interested:  Ankara Konya Hızlı Tren Garı Nerede?

  Ticket market kartı nasıl kullanılır?

  Kartınızla ilk defa işlem yapacağınız zaman

  Ticket Restaurant Yemek Kartınız size hazır olarak gelir, bir şey yapmanız gerekmez. Herhangi bir üye restoran, kafe, büfe veya markette hemen harcama yapmaya başlayabilirsiniz. Kartınız, Ticket Restaurant Edenred cam etiketinin yer aldığı tüm işletmelerde geçerlidir.

  Yemek Sepeti ticket geçiyor mu?

  Conversation. Sevdiğiniz tüm lezzetler Ticket Restaurant ile kapınızda!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.