Vadi Ankara Evleri Nerede?

Vadi Ankara Evleriaçık adresi; Bademlidere mahallesi, 257. sokak Çankaya / ANKARA8 bin 217 metrekare alan üzerinde inşa edilen Vadi Ankara Evleriprojesinde daireler 138 metrekare ile 201 metrekare arasında tasarlanıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Vadi Ankara Evleriprojesi daire büyüklüklerinin detayları şu şekilde;2+1 daireler brüt 138 – net 121 metrekare3+1 daireler brüt 156 – net 143.10 metrekare4+1 daireler ise brüt 201 – net 179.4 metrekare
Vadi Ankara Evleri konutları Ankara konut projeleri arasında yerini aldı. Çankaya’da inşa edilen proje 8217 metrekarelik arazi alanında hayata geçiriliyor. Ankara’nın cazibe merkezi haline gelen Çankaya’da hayata geçirilen projede sosyal yaşam fırsatına hazır olun.

Vadi Ankara projesi nereye yapılacak?

Sosyal anlamda en büyük proje

Kurum, ‘Kanal İstanbul’un alternatifini ‘Kanal Ankara’ olarak burada gerçekleştiriyor olacağız.

Vadi Ankara ne zaman teslim?

Daire Sayısı 108. Daire m² Aralıkları 121 – 179 m² Proje Başlangıç 2016. Teslim Tarihi 2021 2. çeyrek.

Vadi Çankaya kimin?

Ankara’nın merkezi Çankaya’da, Dikmen vadisi manzarasına hakim muhteşem konumuyla Sönmez Group tarafından yükselen Vadi Çankaya projesi, bölgenin en geniş 4,5+1 konseptinde ki 300 m2 daire tipi ve 550 metrekare alana sahip 6+2’den oluşan villa seçenekleriyle hayatınıza yeni bir renk katmak için yatırımcılarını bekliyor

Natura Vadi projesi nerede?

Proje Özellikleri

Fırat Life Style ve Rast Grup ortaklığı ile inşaa edilen NATURA VADİ, Çankaya’nın en değerli lokasyonunda, vadi manzarasına en iyi hakim olan noktada konumlanmıştır.

Dikmen Vadisi ne zaman başlıyor?

Dikmen Vadisi
Açılış 1994
İşletmeci Ankara Büyükşehir Belediyesi
Durum Etkin
Resmî site Resmî site
You might be interested:  Ankara Göz Bankası Nerede?

Natura Batıkent kimin?

Natura Batıkent, Yenimahalle

Fırat Life Style tarafından geliştirilen konut projesidir.6 bloktan oluşan projede 613 adet konut bulunmaktadır. Oranı: Geliştirici Fırat Life Style.

Rast Grup kimin?

Siyaset ve cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı lansmanda, ‘Bilkent Nazende’ projesinin yüklenici firmaları adına konuşan Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, “Ankara’nın en gözde lokasyonunda en kaliteli işi yapmak için elimizden gelen çabayı sarf ettik” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.